Formena İle Sağlıklı Zayıflayın

Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyen ancak vakit bulamayanlar en ideal çözümü sunan Formena, uluslararası kalitede diyet yemekleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sorumluluğunun bilincinde olan ve tüm sağlık koşullarına uygun hizmet sunan bu kuruluş, hazırladığı yemekleri belirlemiş olduğunuz saatlerde adreslerinize teslim etmektedir.

Uzman diyetisyenler kontrolünde hazırlanan tüm diyet yemek menüsü, günlük tüketilmesi gereken kalori miktarı hesaplanarak yapılmaktadır. Hazırlanan diyet yemeklerinin içerisinde kesinlikle sağlığa zarar verecek herhangi bir malzeme kullanılmamakta ve yemekler özel kapların içerisinde gönderilmektedir.

Diyet yemekleri hizmetinden faydalanmak için site içerisindeki analiz formunun doldurulması gerekir. Bu form neticesinde size en uygun menü belirlenmekte ve yemekleriniz buna göre hazırlanmaktadır.

Yemeklerinizi sıcak tüketmek için mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz. Üyelik süresince mikrodalga fırın ücretsiz olarak temin edilebilmektedir. Fiyatlandırma öğün sayısına ve program süresine göre değişiklik göstermektedir.

Diyet yemekleri Ankara ve Formena sistemi ile ilgili detaylı tüm bilgilere http://formena.com/ adresinde yer verilmiştir. Formena diyet yemeklerinden daha avantajlı fiyatlar ile faydalanabilmek için özel grup indiriminden de yararlanabilirsiniz.