Bileklik ve saat bir arada

Merhaba değerli okurlarım. Bileklik ve saat ikilisinden zevkle üretilmiş ve fakat kimin ürettiğini bilmediğim bir şeyle karşılaştım.

İstanbul piyasasında çok pahalı olsa da internet alışveriş sitelerinde bazı yerlerde ucuz ve kaliteli ürünler gördüm. Bileklikli kol saati kadın ve erkekler için zevk saçıyor. Baykuş modası ve kedi modasının ardından bilekliklerde beliren kedi ve baykuş kolyeleri, saatlerde buluşmayı başarmış durumda. Bileklikli kol saati bayan ve erkek sevgililer için de düşünülmüş. Aynı modelin hem bayan hem erkek olanı var. Bu durumda sevgililer aynı saatin türevlerini takmış oluyorlar. Bileklik aksesuarı da içinde olan saatlerin maliyesi bu mağazada 19 liradan satışa çıkmış. Kargo ücreti 2 lira dolaylarında. Birden fazla alışveriş yaptığınız anda indirimler artıyor. Müthiş bir indirim ve puanlama sistemine sahip mağaza.

Ezgi’nin blogunda gördüm buradan okuyabilirsiniz. Şuradaki mağazaya yönlendirmiş blogunu. Birkaç kez karşılaşma tanışma şansım oldu kendisiyle. Referanslarına çok güvenirim. Bileklikli kol saati denince Ezgi’den daha güzel araştırmacı bulamam. Ondan da faydalanmış oldum ama affetsin beni. :) Bir sonraki yazım bozuk para cüzdanları üzerine olacak. Şimdiden bozuk paralarınızı toparlayın, çünki cüzdan yazımda fırtınalar kopacak.

Bir başka yazımda buluşalım, çok arayı açmayalım. ^.^