İlk mağazasını 2009 yılında açan ve 79 ilde 600'ün üzerinde mağazasıyla her yıl daha da büyüyen Gratis, kişisel bakım markaları arasında üst sıralardaki yerini koruyor.

Onbinlerce ürün çeşidi ile müşterilerine zengin seçenekler sunan Gratis düzenli olarak yayınladığı Gratis Katalog ile kaçırılmayacak fırsatları ve indirimleri duyurmaya devam ediyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu her ay bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Gratis sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Keyifli alışverişler.

Originally published at https://devindirimler.com on July 10, 2020.


Milyonlarca insanın yaşamına güzellik katan Avon markası, 130 yıldan fazla olan marka geçmişi ile liderler arasında yerini koruyor.

Sınırsız sayıda ürün çeşidi ile müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunan Avon, düzenli olarak yayınladığı Avon Katalog ile cazip fırsatları ve indirimli ürünleri duyurmaya devam ediyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu her ay bu sayfamızda yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Avon sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Keyifli alışverişler.

Originally published at https://devindirimler.com on July 8, 2020.


Dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisi ünvanını taşıyan Watsons, kozmetik ve kişisel bakım markalarının devleri arasında hizmet vermeye devam ediyor.

Kozmetik ve kişisel bakım ağırlıklı ürün çeşitlerinin yanı sıra farklı kategorilerde de ürün seçenekleri barındıran Watsons, zengin çeşitliliği ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Watsons bu zengin içeriğini, indirimleri ve kampanyaları düzenli olarak yayınladığı Watsons Katalog ile her ay müşterilerine duyuruyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun online versiyonunu her ay bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Watsons sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Keyifli alışverişler.

Originally published at https://devindirimler.com on July 1, 2020.


Kozmetik ürünlerinde tercih edilen markalardan biri olan Farmasi düzenli olarak kaçırılmayacak fırsatları müşterilerine sunuyor. Her ay düzenli olarak yayınlanan Farmasi Katalog sayfalarında bulacağınız yüzlerce üründe cazip indirimler ve kampanyalar mevcut.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu her hafta bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Farmasi sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Keyifli alışverişler.

Originally published at https://devindirimler.com on July 1, 2020.


Koç Grubu ve B&Q firmasının ortak iştirakleri olan Koçtaş Yapı Marketleri, bugün Türkiye’de birçok ilde müşterilerinin ev, bahçe, ofis gibi ortamlar için yapı marketi ihtiyaçlarını karşılayan büyük marketlerden biri haline geldi.

Yüzlerce kategoride binlerce ürün çeşidi ile yapı, dekorasyon ve tasarım konularında zengin seçenekler sunan Koçtaş düzenli olarak yayınladığı Koçtaş Katalog ile bu ürün çeşitliliğini sunmaya devam ediyor.

Biz de sizler için bu içinde kaybolacağınız, evinizi veya ofisinizi bambaşka hale getirebileceğiniz ürünlerle dolu kataloğun dijital versiyonunu her ay bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Koçtaş katalog sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Keyifli alışverişler.

Originally published at https://devindirimler.com on June 26, 2020.


Ekonomik alışveriş imkanı sağlayan marketler arasında yerini koruyan ŞOK marketler zinciri, mağaza sayısını ve ürün çeşidini arttırarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her hafta güncellenen ŞOK aktüel katalogları ile yüzlerce üründe indirim imkanı sağlayan ŞOK, uygun fiyatları ile de sıklıkla tercih ediliyor.

Mis, Amigo, Piyale, Mintax ve Evin gibi köklü ve nostaljik markaları bünyesinde bulundurarak bu değerlere sahip çıkan ŞOK marketler yerli üretime de destek vermiş oluyor.

ŞOK market indirim ve kampanya aktüel kataloglarını hafta içi ve hafta sonu olarak iki kategoride yayınlıyor. Biz de bu katalogları bu sayfamızda sizler için iki başlık halinde listeliyoruz. Her hafta yeni kataloglarla güncellenen sayfamızda indirim ve fırsatları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Originally published at https://devindirimler.com on June 1, 2020.


Uzun yıllardır güvenli ve kaliteli alışveriş imkanı sağlayan köklü süpermarket zincirlerinden Carrefour, binlerce şubesi ile tüm müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her hafta yepyeni kampanyalar ve indirimler uygulayan Carrefour, bu kampanyaları ve indirimli ürünleri Carrefour Katalog veya diğer adıyla Carrefour Aktüel broşürlerinde yayınlıyor.

Carrefour Süper ve Carrefour Hiper olarak 2 ayrı şekilde sunulan kataloglar, zengin içeriği ve bir çok kategoride bulabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ile her hafta yenileniyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarının dijital versiyonunu her hafta bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Carrefour katalog sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Originally published at https://devindirimler.com on May 28, 2020.


A101 marketler zinciri her hafta bir çok üründe indirim ve kampanyaları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Her hafta güncellenen A101 Aktüel Katalog sayfalarında belirtilen ürünlerde büyük indirimler ve fırsatlar sizleri bekliyor.

“Haftanın Yıldızları”, “Aldın Aldın Bu Hafta” ve “Aldın Aldın Gelecek Hafta” isimleriyle sunulan 3 farklı aktüel katalogda, her hafta yeni sürpriz ürünler ve yüzlerce üründe uygulanan indirim fırsatları yayınlanıyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarını bu sayfamızda başlıklar altında listeliyoruz ve bu sayfayı sürekli güncelleyerek her yeni haftada sizlere güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

Originally published at https://devindirimler.com on May 30, 2020.


Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor.

Geniş sayfa içeriği ve neredeyse her kategoride bulabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ile dolu dolu bir katalog olan Migroskop, 2 haftalık sayılar halinde yayınlanıyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Migroskop sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Originally published at https://devindirimler.com on May 27, 2020.


Toptan ürün tedariği konusunda akla ilk gelen köklü toptan marketlerden birisi olan Metro Market, Metro Katalog ile duyurduğu cazip ürün kampanyaları ve tedarik zincirindeki gücü ile sektörde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük toptan marketi ünvanına sahip olan Metro Market’in Türkiye’de 21 şehirde 37 mağazası bulunuyor. Hem büyük işletmelerin, hem küçük esnafın, hem de bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Metro, düzenli olarak sunduğu kampanya ve indirimlerle daha uygun fiyatlara ürün temin etme fırsatı da sağlıyor.

Metro Market indirim ve kampanyalarını, “Genel” ve “Ayvalık, Edremit, Fethiye” bölgelerine özel olmak üzere 2 katalog üzerinden sunuyor. Biz de Metro Market’in bu indirim ve kampanya aktüel kataloglarını bu sayfamızda sizler için iki başlık halinde listeliyoruz. Sayfayı sürekli yeni katalog görselleri ile güncelleyerek her yeni katalog sayısında güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

Originally published at https://devindirimler.com on May 27, 2020.

Dev İndirimler

Tüm Markaların İndirim ve Kampanyaları Tek Sitede www.devindirimler.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store