DialogTab Kullanmaya Nasıl Başlarım

DialogTab birden fazla iletişim kanalını tek bir panelden yönetmenize olanak sağlayan bir araçtır. E-ticaret platformunuzu ve iletişim kanallarınızı entegre etmek ve özellikle WhatsApp numaranızı entegre edip kullanmaya başlamak hayal ettiğiniz kadar zor değil. Aksine DialogTab’ın multi-agent ve multi-platform desteği sunan panelini kullanmak oldukça kolay.

Image for post
Image for post
DialogTab chat ekranı

DialogTab kullanmaya başlamak için yapmanız gerekenlere adım adım beraber bakalım.

1- Kayıt

DialogTab’a kayıt olmak için tek ihtiyacınız olan şey şirket mail adresiniz. Kurumunuzun size verdiği bir mail adresiniz varsa isim bilgilerinizi ve DialogTab kullanmak için seçeceğiniz bir şifre ile üye olabilirsiniz.

Register / Kayıt ol” butonuna tıklayın ve karşınıza gelen alanda sırayla iş email adresinizi, adınızı, soyadınızı ve son olarak şifrenizi (2. Şifre alanında şifrenizi doğrulayın) girerek hizmet şartları ve gizlilik politikamızı okuyup onaylama seçeneğini tıklayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. …


Image for post
Image for post

Binlerce yıllık geleneksel ticaret yöntemleri sanal dünyaya kaydıkça ihtiyaçlar değişiyor. 20 yıldır internet dünyasının en önemli parçalarından biri olan e-ticaret COVID-19 salgınıyla beraber bir kaç yılda alacağı yolu bir anda aldı.

Bir anda bir kaç kat büyüyen e-ticaret henüz hiç e-ticaret yapmamış kişilerin de online alışveriş yapmasını sağladığı için beraberinde birçok problemi de getirmeyi ihmal etmedi. Yeni müşterileriniz sizden çok şey bekliyor! Ama sandığınız gibi zor şeyler beklemiyorlar.

E-ticaretin dünyasının en büyük problemlerinden biri müşterilerin sorularını yanıtlayacak müşteri hizmetlerinin çok yoğun olması. Fiziksel mağazalarda sürekli soru sormaya alışmış kişiler sanal dünyada da bu deneyimi yaşamak istiyorlar. …


WhatsApp Business’ı DialogTab ile entegre ederek birden fazla agent ile WhatsApp hesabını kullanmak mümkün hale geliyor. DialogTab Multi-channel özelliği sunduğu gibi birden fazla kullanıcının sistemi kullanmasına olanak sağlayan multi-agent özelliği de barındırıyor.

Image for post
Image for post
Tek Ekrandan Çoklu WhatsApp Business Yönetimi

WhatsApp Business numaranızı DialogTab’a bağlayarak aynı anda tek bir arayüzden birden fazla müşteriye hizmet verebilecek, çok daha hızlı şekilde talepleri karşılayabileceksiniz.

Ekipler için WhatsApp

WhatsApp’dan gelen tüm mesajlar Dialog Tab panelinde toplanır ve müşteri hizmetleri ekibiniz bu mesajları yönetebilir. Panel aracılığıyla mesajları aralarında paylaşabilir, tag’leyebilir ve hatta otomatik mesajlar oluşturarak yazışma sürecini hızlandırabilirler.

Tek bir WhatsApp numarası ile şirketinizin tüm bilgilerini tek bir alanda tutmak, yönetmek ve dilediğiniz çalışanın erişimine sunmak büyük bir avantaj daha sağlayacaktır. …

About

DialogTab

Dialogtab is a sales platform that automates receiving your order or guidance your user to a product through chat while sellers can focus on what really matters

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store