Profesyonel bir internet sitesine sahip olabilmek için profesyonel web tasarım firması ile anlaşmak gerekir. Digital Kure olarak müşterilerimizin en kaliteli internet sitesine sahip olmalarına olanak tanıdığımız için en iyi web tasarım firmaları arasında yer aldığımızı söylemek isteriz. E-ticaret, bireysel, kurumsal ve kurum, kuruluşlar için özel web tasarım hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin yoğun talep görmesinin temel sebeplerinden bir tanesi, müşterilerimizin bizleri tercih ederek memnun kalmaları ve internet siteleri üzerinden yüksek düzeyde verim elde etmelerine olanak tanımamızdır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek fiyat konusunda da avantaj sahibi olur. …


Web tasarım sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemiş ve oldukça istikrarlı bir biçimde çalışmalarını yürütmektedir. Sektörde oldukça hızlı büyüyen birçok bilişim firması bulunmaktadır. İnovasyon ve start up çalışmalarına değer veren birçok firma günümüzde kurumsal web tasarım anlamında başarılı işler çıkarmaktadır. Firmamız bu anlamda kendini yenileyen, güçlü ve dinamik yapısıyla sizlere oldukça iyi bir hizmet sunmayı vadediyor. Digital Kure olarak sizleri önemsiyoruz ve sizlere kurumsal kimlik altında profesyonel bir donanımla tasarlanmış web sitesi yapma sözünü veriyoruz. Firmamız bünyesinde kurumsal kimlik çalışmaları yapan ve kurumsal web tasarım faaliyetlerinde bulunan profesyonel web tasarım uzmanlarımız oldukça tecrübeli bireylerden oluşmaktadır.


Kurumsal kimlik, şirketlerin müşterilerine karşı temsili sırasında firmayı tanıtmaya yarayan çalışmaların tamamına verilen addır. Kurumsal kimlik firmaların daha profesyonel ve güvenilir görünmesini sağlar. Bu çalışmaların en başında kurum ismi ve logosu gelmektedir. Bu iki konu oluştuktan sonra gerekli testler yapılır ve ondan sonra da iletişim için gerekli tüm malzemeler oluşturulmaya başlanır.

Kurumsal Kimliğin Öğeleri Nelerdir?

  • Kurumsal logo tasarımı
  • Firmanın üretimlerini koyduğu ambalajlar
  • tablo
  • Antetli Kağıtlar, Zarflar
  • Kartvizit
  • Broşür, Flama, Bayraklar
  • Firmanın oluşturduğu raporlar
  • Firmanın Kestiği Fatura ve İrsaliyeler
  • Web sitesi ve sosyal medya hesapları kurumsal kimlik öğelerinin bir kısmını içermektedir.

Kurumsal Kimliğin Firmalara yararları nelerdir?

Kurumsal kimliği doğru tasarlanmış firmalar pazarlama iletişimlerini daha yaratıcı bir şekilde kurabilirler. Pazarlama iletişimlerini…


Günümüzde web sitelerine yapılan tıklanmalarının %25’i mobil cihazlardan gerçekleştiği istatiksel olarak tespit edilmiştir. Bu oranın ilerleyen günlerde daha da artacağı öngörülmektedir. Bu durum karşısında web sitesi sahiplerinin web sitelerinin mobil cihazlarda da görsel olarak doğru görünmesi önem arz etmektedir.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı Nedir?

İngilizce deyimi “responsive” yani duyarlı web sitesi. Web sayfalarının mobil cihazda, tablette aynı zamanda PC lerdeki farklı çözünürlüklerde doğru ölçeklenerek kullanıcının karşısına uygun şekilde görünmesidir. Bunun yanında da kullanıcının rahat gezebilmesi amacı ile kodlanan web sitelerine mobil uyumlu web tasaırm özelliğine sahip denilir.

Bir web sitesi mobil uyumlu olmalı mıdır?

Günümüzde kullanıcılar daha çok mobil araçları kullanmaktadır. Bir şey aklına geldiğinde araştırmak istediğinde bilgisayarı açmak yerine hızlı bir…


Web tasarımı, web sitelerinin arama motorlarında erişilebilir olmasını sağlayan, kişileri, kurumları, ürünleri ve hizmetleri tanıtan, metin ve grafiklerin bir araya geldiği son derece kapsamlı bir çalışmadır. Kaliteli bir web tasarımının web sitesini hedef müşteri kitlesine ulaştırabilmesi için kullanıcı dostu olması gerekir.

Web Tasarım Unsurları Nelerdir?

Bir web sitesinin kalitesini belirleyen birçok web tasarım unsurları bulunur. İlk etapta özellikle görsel olarak dikkati çeken unsur, daha sonra özgünlük, içerik ve güvenlik gibi önemli noktalar web sitesinin kalitesini belirleyen önemli özelliklerdir. Web tasarım çeşitli aşamalardan oluşur. Bu aşamalar projelendirme, grafik tasarım, HTML ya da CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve son olarak test işlemleri şeklinde sıralanabilir.

Web Tasarımının Avantajları ve Önemi Nedir?

  1. Başarıya kısa…

Sosyal Medya markaların veya kişilerin hedeflediği topluluğa internet üzerinden fikirlerini, vizyonunu, amacını özgürce anlattığı platforma verilen addır.
Bu iş için farklı farklı platformlar bulunmaktadır. Bu platformlarda farklı yöntemler uygulanmaktadır. Kiminde fotoğraf ağırlıklı, kiminde videolarınız, kiminde ise söylemek istediklerinizi yazarak kullanılmaktadır.

Sosyal medya günümüzde basılı medya ve televizyondan daha fazla kullanılmaya başlanmış durumdadır. Ve bütün büyük firmalar artık bu işler için sosyal medya danışmanlığı almaktadırlar.

Sosyal Medya Danışmanlığının Yaptığı işler nelerdir?

İçerik Yönetimi: Sosyal medya hesaplarının canlı ve interaktif kalabilmesi için sürekli olarak beslenmesi gerekmektedir.

Sosyal Medya Takibi: Sosyal medyada sizin veya firmanız hakkında neler yazılıp çizildiği hakkında bilgi toplamak gerekir. …


Markaların müşteriler açısından farklı bir konuma yerleşmelerinde pazarlama çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Dijital dünya ile günlük hayat arasındaki çizgiler giderek yok olurken dijital reklam çalışmaları sayesinde reklam veren kişilerin tanıtımı mümkün olmaktadır. Bu açıdan markalara hizmet eden çeşitli dijital reklam yöntemleri bulunmaktadır. Reklam veren kişiler dijital pazarlama stratejilerine göre en uygun seçimi yapmalıdır.

Dijital Reklam Türleri Nelerdir?

1- Banner (Display) Reklamları

Display reklam olarak da bilinen ve yaygın olarak tercih edilen banner reklamlar; görsel, metin ve video gibi ögeler içermektedir. Genellikle web sayfasının üst ya da sağ-sol kenarlarında konumlandırılan banner reklamlar online kullanıcılar tarafından rahatlıkla fark edilebiliyor. …


Her dönem insanların alışkanlıkları, beklenti ve ihtiyaçları değişmektedir. Son yıllarda insanların beklentilerine en çok yanıt veren değişimlerden biri internet ile beraber alışveriş alışkanlıklarında, ticarette yaşanmaktadır. On yıl öncesine ihtiyaçların büyük bir kısmı mağazalardan giderilirken son on yılda bu e-ticaret sitelerinde giderilmeye başlandı. E-ticaret gerek küçük ölçekli olsun gerek büyük ölçekli olsun bütün işletmeler için olmazsa olmaz bir konu haline gelmiş durumda.

E-Ticarette Başarı Sağlamak

Birçok yeni girişimci para kazanmak için e-ticaret sitesi açıyor ya da mevcut sitelerini geliştirmeye çalışıyor. Her geçen gün sayısı artan e-ticaret girişimlerinin başarılı olması için bazı gereklerin tam olarak yerine getirilmesi gerekiyor. …


Web siteniz hakkında bir fikir edinmek için yalnızca bir kişiyi 50 milisaniye gerekir. Bazıları için, web sitenizdeki bu ilk izlenim, işletmenizle ilgili oluşturabilecekleri tek izlenimdir. Potansiyel müşterileri etkilemek ve işinizi öne çıkarmak için gösterilen web tasarım trendlerini anlamanız ve daha da önemlisi kullanmanız gerekir. Aslında, web sitenizi ziyaret edenlerin çoğu web tasarımına dayanan güvenilirliğinizi derecelendirecektir.

Videoların Web Tasarımındaki Önemi

İnternetin, yani belki de zaten bir videografik ortam haline geldiği bir sır değil. Aslında, video bugünün dünyasında internet trafiğinin çoğunu oluşturuyor. Bu eğilim hafife alınmamalıdır. Video, iş değerlerinizi ne kopya ne de statik görüntüler olmayacak şekilde yakalamak için muazzam bir iş çıkarır. Kavramsal bir ürün…


Google reklam hizmetleri sayesinde işletmenizi ön plana çıkartmak mümkün olan en önemli yoldur. Google reklam hizmeti işletmeler için internette yeni müşteriler bulmanın en kısa yoludur. Artık teknoloji çağında internet en büyük silah konumunda. Google reklam hizmeti ile reklam oluşturduğunuz zaman, işletmenize yatırım yapmış olursunuz. Google reklam hizmeti internet ortamında en fazla ilginin odak noktasında. Çünkü arama motorları arasında google yaklaşık %90 gibi bir orana sahip durumda. İşletmelerin reklam hizmetini kullanırken bütçelerini de buna göre ayarlamak zorundadırlar. Sektörlere göre anahtar kelimelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Çünkü anahtar kelimeler işletmelerin göstermiş olduğu faaliyet konusuna göre sıralanır.

Anahtar Kelimeler;

Anahtar kelimelere örnek verecek olursak diyelim düğün…

Digital Küre

Gaziantep Dijital Reklam Ajansı , Web Tasarım, Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik Hemen Ara : 0342 606 0 555 https://www.digitalkure.com/

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store