İsimsizler 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Sezon finalinin ardından sabırsızlıkla beklenen İsimsizler dizisi Eylülde tekrar seyircisiyle buluşuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi yeni olmasına rağmen, seyircilerin çok sevdiği diziler arasına girdi. İlk sezonunu tamamlayan, 2. sezonu merakla beklenen dizi fragmanlarıyayınladı. Oldukça etkili ve çarpıcı bir şekilde İsimsizler, terörün yakıcılığını konu almasıyla seyircinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu başarılı gidişin 2. sezonda da devam etmesi bekleniyor. Dizi haberlerini izleyip yeni sezonda neler olacağı hakkında fikir yürütenlerin sayısı oldukça fazla. Bakalım dizinin sevenlerini Eylülde neler bekliyor?

Son bölümde Dayı Savcı’yı öldürmeye kararlıdır. Fatih ve ekibi Dayı’ya engel olamamışlar, Dayı’nın tetiği çekmesi kötü olayların geleceğinin habercisi olmuştur. Berfin’in ailesini katledenin Bozan olduğunu öğrenir. Bozan infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyleyince Berfin Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan da kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer. Bu dörtlü arasında gerilmeler iyice artacağa benziyor. Anlaşılan yeni sezon çok heyecan dolu ve aksiyonlu olacak. Fragmanda geçen “yaşamla ölüm arasındaki süre bir saniyeden bile daha az” repliği dikkat çekmekte, dizi hakkında daha çok merak uyandırmaktadır. Ülkesi için oturarak değil, kendini tehlikeye atarak savaşan genç diplomat adayı Fatih arkadaşlarının teker teker kurban gitmesini engellemeye çalışırken kendi başına gelecek felaketlerden henüz haberdar değil. Fatih kurtarılsa da tehlikeler peşini bırakmayacak gibi görünüyor.

Dizinin Genel Konusu

İsimsizler izlemek için konusuna hâkim olmak şarttır. Konuda; Her şey, Fatih’in görevine başlayacağı sırada Virankaya’dan gelen acı haberin Fatih’in hayatını değiştirmesiyle başladı. Gelen haber kaymakamın şehit edildiği haberidir. Fatih biraz destek alarak kaymakamın yerini almaya gönüllü olur. Yedi kişilik ekibiyle Virankaya’ya giderek vatanı için mücadele etmeye hazırdır. Düşmanı kendisi gibi mert olmayan Fatih önce düşmanın maskesini düşürmeli, piyonları bulmalıdır. Olaylar bunun üzerinde devam eder. Yeni sezonda da bu anlamlı gidisin sürmesini bekliyoruz.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş: Dizinin başrol oyuncusu diplomat adayımız Fatih.

Bülent Alkış: Özel harekât polisidir. Uzman keskin nişancı Hasan. Namı diğer Dayı. Çevresindekiler hem çekinir hem saygı duyar kendisinden.

Taner Ertürkler: Terörle mücadelede görev yapan takdir belgeli başarılı emniyetçi Ahmet. Aksiyonu seven, ancak sahada içi rahat eden adam.

Volkan Keskin: Trabzon’dan gelip İstanbul’a yerleşen ailenin küçük kavgacı oğlu Kürşad. İstanbul’un kabadayılarıyla ünlü semti Gültepe’ye yerleşmiş, istihbarat memuru olarak çalışmaktadır. Tabi herkes çalıştığı yerden habersizdir.

Sedat Mert: Yüzbaşı Olcay. 4 yıl hapis yattıktan sonra askerliğe geri dönmüştür.

Musab Ekici: Doğma büyüme Virankayalı taksi şoförü Derman.

İsimsizler Yeni Bölüm izle