Yasin Hoca

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşk, kelime anlamı itibariyle bir kişiye veya bir şeye karşı duyulan aşırı bağlılıktır. Mutluluk sevgi bağlarıyla harmanlanır ve aşk ile yoğurulur. Bu yüzden insanlar, sevdikleri kişiyi kendine aşık etmek ister. Ancak bazen işler hayal edildiği gibi gerçekleşmeyebilir. İşte tam da bu noktada büyünün anlamı da oldukça önemlidir. Büyünün anlamı, doğal olarak gerçekleşen olaylara karşı yapılan gizli işlemlerdir. Peki, aşk büyüsü nedir Nasıl yapılır

Aşk büyüsünün yapılış amacı, kişinin isteğine göre farklılık gösterir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin tamamen iyi niyetli olması gerekir. Aksi takdirde kendine aşık etme büyüsü ters teperek istenmeyen sonuçlara vesile olabilir. Bunun yanında tamamen iyi duygularla yapılacak aşk büyüsü için tecrübeli bir medyum hoca ile iletişim kurulması gerekir. Medyumun isteklerini eksiksiz bir şekilde hazırlamalısınız.

aşk büyüsü nedir nasıl yapılır

--

--

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır: Ayırma büyüsü, iki insanın yaşadığı yasak ilişkiyi ortadan kaldırmak adına tercih edilen bir uygulamadır. Erkek ve kadınlar arasında duygusal ve fiziksel yakınlaşmak dinin izin verdiği ölçüler içinde uygundur. Ancak evli bir kadın ya da evli bir erkeğin bir başkasıyla beraber olması zina olduğu gibi aile birliği açısından da sakıncalıdır. Bu tür bir durumdan kurtulmak adına aile birliğinin korunmasını sağlayacak önlemler almak gerekmektedir.

Ayırma büyüsü, zinaya varan ilişkilerin engellenmesi ve aile birliğinin dağılmasının önlenmesi adına değerlidir. Genellikle aldatılan eş tarafından yaptırılan ayırma büyüsü yasak ilişkinin sona ermesi adına tercih edilmektedir. Siz de bu tür bir olumsuzluğu ortadan kaldırmak adına mutlaka ayırma büyüsünden faydalanmayı denemelisiniz. İki insanı ayırmaya yarayacak olan büyü sizin de ilişkinizi kurtarmaya yardımcı olacaktır.

--

--

Kader Falı Nedir?

Kader falı, uzun yıllardan bu yana bakımı yapılan ve en çok merak edilen fal türlerinden biridir. Bireylerin meraklarını ve sorularını giderecek bir fal çeşididir ve tamamen kişinin doğduğu yıl ve ay ile hesaplanarak ortaya çıkarılır.

Sayıların bu anlamdaki dili, kader falı olarak bilinse de çoğu kez doğru çıkan kader falları çok eski zamanlardan beri bir nevi yıldız name olarak biliniyor. Tamamen matematiksel bir yöntemle yapılan bu fal tam olarak doğru bilgilere göre yapılıyor. Bu falın kaynak kişisi ise, yine aynı kişinin bilgilerine başvurularak bakılmaktadır.

Her kader sayısının kendine özgü bir özelliği bulunur ve kadar fallarında bu özelliklere göre gelecekten haberler sunulur. Birçok kişinin başvurduğu bir yöntem olması da diğer fallar arasından daha çok tercih edildiğini göstermektedir.

Kader Falı

--

--

Nohut büyüsü yapma ve bozma

Günümüzde etkili olan aşk büyülerinden biri olan Nohut falı ,büyüsü yapma ve bozma dan bahsedeceğiz.

Oldukça etkili olduğu belirtilen bu büyü sayesinde aşk ve gönül işlerinin rahatlıkla üstesinden gelebilir ve bu büyüye başvurabilirsiniz.

Sevilen kişinin kalbini kendinize çevirmek için başvurulan ve 41 adet nohutla yapılan bu büyü, aşkına karşılık bulamayan ve son çare olarak gören kişilerce yapılabilir.

Ucuz ve etkili bir en etkili aşk büyüsü olarak da adlandırılır. Kullanılan malzeme sadece nohut olacağı için sadece emek gerektirir.

Nohut büyülerindeki genel amaç aslında giden sevgiliyi geri getirmektir. Sizi çok seven biri varsa ve o kişiyi geri getirmek istiyorsanız nohut büyüsünden faydalanabilirsiniz.

--

--

Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır olarak bilinen yöntem aslında bağlan büyüsüdür. Büyü yapmak İslam dininde haram kılındığı için bu ilme sahip kişiler, özellikle başka insanların hayatına doğrudan tesir edecek büyüleri yapmaktan kaçınmaktadır. Bu alanda kendini kanıtlamış medyumlar ise etkili Bağlama Duası ve büyüleri ile sorun yaşayan kişilere manevi olarak destek olmaktadır.

Bağlama duası veya büyüsü olarak tabir edilen yöntem, bir kişinin sevdiği birini kendisine sadık olmasını ve koşulsuz şartsız bağlamasını sağlar.

--

--

Size aşık olmasını istediğiniz biri var ise aşık eden dua ile en kısa sürede bunu başarabilirsiniz. Üstelik bu duanın çok etkili ve tesirli olması sebebiyle o kişinin size duyduğu aşk da o denli büyük ve etkileyici bir aşk olacaktır. Öyle ki o kişi karşılıksız sevdiğiniz biriyse bu dua ile aşkınıza karşılık vermekle kalmayıp, sizin aşkınızdan daha büyük bir duyguyla size bağlanacaktır. Hızlı etki eden dualar arasında yer alan aşık etme duası ile daha fazla beklemenize gerek kalmadan kalbinizdeki aşkın karşılık bulmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiğinin Araması İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin, eşinizin ya da sevgilinizin sizi aramasını istiyorsanız bu dileğinizin gerçekleşmesini sağlayacak olan dualar mevcuttur. Sevdiğinin araması için dua yoluyla aşık olduğunuz insanın en kısa sürede size ulaşmasını ve sizinle görüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu sürenin en aza indirgenmesi duanın tercih ediliş ve uygulanış aşamalarının doğruluğuyla orantılı olabilmektedir.

--

--

Yasin Hoca

Yasin Hoca

Aslen Elazığlı olup Konya’da bu ilmi layıkı ile icra eden Yasin hoca bir çok sorunu olan kişiye sorunlarının çözülmesinde vesile olmuştur. 05464843166