Chora (Little Venice)

Ege Denizinde bulunan bu küçük ada size isterseniz günler, iserseniz yıllar boyunca cennette yaşıyormuşsunuz hissiyatı verebilir.

Yıllarca önemini hiç kaybetmemiş olan Mykonos adası, mitolojiye göre sadece insanlara değil tanrılara da doğum yeri olmuştur. Efsaneler tanrı Apollon ve tanrıça Artemis’in bu adada doğduğunu anlatır.

Mykonos dendiğinde ne kadar bitmek bilmeyen eğlence dolu gecelere ev sahipliği yaptığını düşünsek de, bu eşsiz adayı sadece bununla tanımlamak haksızlık olacaktır. Çünkü bu adada istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Eşsiz yemekler, sabahın ilk ışıklarına kadar sınırsız eğlence, göz kamaştırıcı gün batımları, alışveriş ve çok daha fazlası.

Adada tatil yapmak için en iyi aylar Haziran ve Eylül olacaktır…


Küçük/büyük tüm şirketlere tasarruf sağlatabilen taşıt tanıma sistemlerinin popülerliği gün geçtikçe artıyor.

Taşıt tanıma sistemi kullanmak artık sadece firmanın tasarruf sağlatmasının yanı sıra gelişen teknolojilere ayak uyduran yenilikçi bir firma olduğunun da göstergesi haline geldi.

Kısaca TTS denen bu sistemin firmanız için avantajları ve dezavanjları nelerdir? Shell taşıt tanıma sistemine nasıl geçilir? Shell taşıt tanıma sistemi ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

*Taşıt tanıma sisteminden en hızlı şekilde yararlanmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Dogus Gulyuva

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store