BGOGO — нова децентралізована біржа, якою керують суперноди

Bgogo — це нова біржа активів, яку команда називає “обміном криптовалютою спільноти для спільноти”.

Ключовою особливістю біржі буде включення супернодів з повноваженнями щодо прийняття рішень щодо нових списків. Користувачі отримають повернення в розмірі 105% своїх торгових внесків, сплачених токенами BGG. Торгові комісії, що стягуються біржею, будуть використані для викупу токенів BGG, які потім будуть «спалені». Це означає, що їх не можна буде повернути зі спеціальної адреси чи робити будь-які інші операції.

Проект вже зібрав капітал у розмірі 10 мільйонів доларів, на приватному продажі — 4,9 мільйони доларів. 21 учасник приватного продажу буде складатися з першого покоління супернодів.

Процес білого списку (вайтлиста) відкритий з 12 по 7 серпня, під час якого буде обрано 1000 учасників, щоб взяти участь у genesis mining.

Genesis mining відбудеться протягом 24 годин. За цей період для зняття торгових комісій буде доступно 500 мільйонів токенів.

Токени BGG використовуються для оплати винагороди за винагороду, а також для вибору супернодів. Власники токенів BGG також матимуть право на попередній розподіл коштів від ІСО, які є на платформі.

Буде створено 10 мільярдів токенів BGG, з яких 50% будуть доступні як майнингові винагороди. 20% будуть використані для розвитку екосистеми, 20% будуть зарезервовані для команди та 10% будуть спрямовані на супернодів першого покоління та стратегічних інвесторів.

Користувачі отримають повернення в розмірі 105% торгових внесків, які вони сплачують, сплачуватимуться їм в токенах BGG протягом 30 хвилин після торгів. Повернення сплачуються щодня, доки не буде досягнуто денне обмеження, після чого учасники торгів не матимуть права на повернення. Майнингові винагороди будуть виплачуватися протягом чотирьох років.

Кожні 24 години 100% торгових комісій буде використано для викупу токенів BGG, і ці токени будуть потім спалені.

Кожні 90 днів 21 обліковий запис із найбільшими холдингами BGG буде обраний як супернод на наступний 90-денний період. Кожен супернод зможе вибрати одну криптовалюту, яка буде включена до переліку на біржі, з урахуванням певних вимог до перевірки. Супернод отримає 20% від всіх торговельних комісій, що сплачуються за цю монету протягом всього часу перебування на біржі.

Всюди перераховані лише чотири члени команди-засновника, хоча у на офіційному сайті згадується загальна команда в кількості 35 чоловік.

Генеральний директор, Максиміліан Ванг, є колишнім інженером із програмного забезпечення Facebook. Він описується як дослідник і впливовий блокчейн радник і є частиною команди, яка створює мережу Quarkchain.

Головний технічний директор, Nicolas Chen, також є колишнім працівником Facebook.

Головний операційний директор — Oscar Song, є колишнім керівником Хуобі.

Керівник відділу безпеки (CSO) Ciara Sun має досвід у сфері фінансового аналізу, стратегічного консалтингу та корпоративного управління в BCG та Deloitte.

Решта команди працювала в Facebook, Microsoft, Alibaba, Twitter та Boston Consulting Group.

Не зазначено жодного консультанта, хоча Node Capital, Sky9 Capital, Goopal Digital, Hike Capital та інші згадуються не тільки як суперноди, а й інвестори.

По суті, Bgogo — це криптообмін, який використовує транс-майнинг, або трейд-майнинг, для створення користувацької бази. Бізнес-модель також стимулює великих інвесторів накопичувати достатньо токенів, щоб стати супернодом. Власники супернодів можуть вибрати токен, який буде вказаний на біржі, а потім отримати 20% комісії, отриманої від цього токену протягом усього перебування на біржі.

Телеграм Bgogo https://t.me/Bgogo

Веб-сайт Bgogo https://bgogo.com/

Фейсбук https://www.facebook.com/BgogoExchange

Твіттер https://twitter.com/BgogoExchange

Реддіт https://www.reddit.com/r/Bgogo/

Like what you read? Give Jan Dunikowski a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.