Kanada’dan Brezilya’ya oradan Fransa, Almanya, Azerbeycan, Güney Kore’ye uzanan bir coğrafyada test ediliyor!..


Mart 2014 tarihinde paylaşıma açılan TESTET sayfamızdan bugüne kadar 600'den fazla dijital test kitabımız indirilmiştir.

Hangi programda EPUB üretirseniz üretin; temel bilgilerin hepsini almaz iseniz hep problemlerle karşı karşıya karşılaşırsınız. Bazen karşılaştığınız bu problemlerin, hep okuma sistemlerinden kaynaklandığı yanlışına kapılabilirsiniz: “-Yaptığım bu cihazda gözükmüyor. Zaten iyi değil bu e-okuyucu…”

Deneyim kazanma sürecinde yüzlerce dijital test kitabı üretebilmeli; herbirini elinizdeki muhtelif cihazlarda test ettikten sonra, anlamlı olan dijital test kitaplarınızı arşiv yapabilmelisiniz. Problem yaşamamamız için bu süreçleri sabırla yaşamalısınız. Kanada’dan Brezilya’ya’ Fransa’dan Güney Kore’ye uzanan bir coğrafyada elektronik yayıncılık ile uğraşan uzmanların indirdiği TEYTAG dijital test kitaplarına aşağıdaki banner üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve okuma yapmak için TEYTAG tarafından içerik yönetimi yapılan blog sayfasına aşağıdaki banner üzerinden ulaşabilirsiniz.