Yeni insan olmak

İstanbul Semineri’nin kurgusu bitti. Ama 3 saatlik videonun render edilmesi 12 saat sürüyor, biter bitmez panele eklenecek. (İstanbul video ekibine daha hızlı bir bilgisayar almak gerekiyor sanırım)

Seminer için fikri takip yapacağımız YeniInsanOlmak.com programı başladı. Önce seminerde anlattığım altı konu başlığında kendimize söz vereceğiz. Sonra en az bir hafta boyunca zaman çizelgemizi dolduracağız. Ardından yine alışkanlık kazanmak için en az bir hafta boyunca her gün beş alanda yeni insan olmak için yapmamız gerekenleri yapıp, online mecrada “yapıldı” diye işaretleyeceğiz. Bu alışkanlıklar hayatımızı değiştirecek.

Bizi bir de ne değiştirecek biliyor musunuz? Hafta içi her gün eklenecek kitap özetleri. Haftada 5, ayda 20, yılda 240 kitap. İlki bugün geliyor, kayıtlar başladı.​​

Ortalama insanın yaptıklarını yaparak, ortalamanın üstünde sonuç elde edemezsiniz. Henüz hedefinize ulaşmamışsanız, bugüne kadar yaptıklarınızdan farklı bir şey yapmanız gerekiyor demektir.

Bugünkünden daha iyi bir versiyonunuz var. Sizi hedefinize o versiyonunuz taşıyacak. Birlikte sizi oraya ulaştıracağız.

Yeni bir insan olduğumuzda yapılamaz sandığımız pek çok şeyin o kadar da zor olmadığını göreceğiz. Ama önce bunun için gereken araçlarla donanmamız gerekiyor.

Hemen kayıt olun, yeni insan olma yolculuğuna bugün çıkın!

http://www.yeniinsanolmak.com