İŞİNLE İLGİLİ UZMANLARA OTURDUĞUN YERDEN KOLAYCA NASIL ULAŞIRSIN? (ON DEMAND TAVSİYE HİZMETİ)

Görüşmeye gitmek için uçak biletine, etkinliklerde onları yakalamak için çabalamana artık gerek yok!

Eksperin, belirli kategorilerdeki uzman kişilere, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilmek, görüşebilmek ve soru sorup fikir alabilmeniz için geliştirildi. Bu sayede istediğiniz zaman, uzman ile farklı şehirlerde yaşıyor olmanızın bir önemi olmadan, işinizle ilgili fikir, tavsiye duyabilecek veya yanlış giden şeylerin önlemini hemen alabileceksiniz.

Uzmanın uygun olması halinde, 30 dakika sonrasına bile randevu alabileceksiniz. Peki nasıl? Aşağıda kısaca anlattık.

Görüşmek istediğin uzmana istek gönder, onay gelsin. Uzmanla özel görüşeceğin numarayı ara, görüşme şifresini gir ve anında görüş. Sonrasında görüşme sürene göre ödemeni yap, uzmana rating ver, görüşmeyle ilgili yorum yaz.

Uzmanlık Alanları Neler?

İster dijital pazarlama, isterseniz insan kaynakları, ekonomi, finans, vergi, muhasebe, yazılım, isterseniz de diyet, avukatlık, tasarım, iletişim, kişisel gelişim ve daha fazlası. Yaklaşık 3 ay önce beta olarak yayına başladığımız Eksperin’de uzman içeriği konusunda oldukça hassas davranıyoruz. İhtiyacı olanlara, en kaliteli bilgiyi sunacak, deneyimlerini aktaracak kişileri platforma dahil ediyoruz.

9 ana kategoride istediğiniz desteği bir telefon uzağınızda alabilirsiniz.

Uzmanlık Profilleri

Yukarıda belirttiğimiz ana kategori ve bunların alt kategorilerinde uzmanlar yer almakta. Aşağıda bir örnek uzman sayfası görüyorsunuz. İstediğiniz zaman kolayca irtibata geçebilir, ayrıca platform işi mesajlaşabilirsiniz de.

Oturduğunuz yerden, istediğiniz zaman, konusunda uzman kişiye sadece bir telefon uzaktasınız.

Uzman olarak platformda yer alıp gelir elde etmek istiyorsanız bu linkten siteye kayıt olduktan sonra “Uzman Ol” butonuyla ilerleyerek başvurabilirsiniz. Platform uzmanlık şartlarını sağlıyorsanız en geç 24 saat içinde hesabınız aktive ediliyor ve listelenmeye başlıyorsunuz. Her türlü sorularınız için info@eksperin.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.