2020 gelinlik modelleri üzerine bir inceleme yaptığımızda ve moda fuarlarına göz attığımızda, karşımıza sıradışı tasarımlar çıkıyor. Çiçek işlemeleri, romantik kollar, gelin pantolonları ve uzun kollar 2020 gelinlik modelleri denilince ön plana çıkacak tasarımlardan. Gelin beraber 2020 gelinlik modellerini daha yakından tanıyalım.

Bu sezon, tasarımcılar renk kullanımları ile daha cesur tercihler…


Şık ve zarif bir görünüm elde etmenin bir diğer yolu vücut tipleri konusunda bilgi sahibi olmaktan geçer. Elbise modelinin vücut tipinizle uyumlu olması en az seçeceğiniz elbisenin tasarımı kadar önemlidir. Özellikle katılacağınız önemli davetler için gece elbisesi seçerken bu konuya dikkat etmemiz gerekmektedir. Gelin başlıca vücut tipleri üzerine konuşalım vücut tiplerine göre giyim önerilerini konuşalım.

Siz de ElbiseKirala sayesinde vücudunuza en uygun gece elbisesi modelini uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Bu gönderi Abiye, Moda, Trend’ te gönderildi ve Gece Elbiseleri, Giyim Önerileri, Vücut Tipleri ‘ te etiketlendi.

Originally published at https://elbisekirala.com on December 8, 2019.


Kokteyl elbisesi modelleri, özellikle şehir yaşamının vazgeçilmez parçası olan kokteyl davetlerinde ve kırmızı halı etkinliklerinde en çok ihtiyaç duyulan gece elbisesi kategorileri arasında yer alıyor. Bu sebeple hemen hemen tüm kadınların dolaplarında en az bir tane mini siyah gece elbisesi, bir tane de gösterişli abiye ve bunlarla uyumlu aksesuarlar mutlaka…


Yılbaşı ruhuna yavaş yavaş girdiğimiz şu zamanlarda, hepimizde yeni yıl planları netleşmeye başladı. Sonuçta yeni yıla nasıl girersek tüm yılın da öyle geçeceğini düşünmüyor muyuz? Tarz sahibi kadınlar bir yandan yeni yıl planlarını yaparken bir yandan da yılbaşı elbisesi modeline karar vermek için internetin altını üstüne getiriyor. …


Moda denilince ilk akla gelen 10 giyim markasını sizler için derledik.

  • Versace
    Moda ikonu Gianni Versace tarafından 1978 yılında kurulan marka, 10 yıl içerisinde dünyada yer edindi. Madonna, Elizabeth Hurley, Prenses Diana, Tina Turner gibi ünlü isimler Versace markası en çok kullanan ünlülerin başında gelmektedir.
  • Valentino
    Özellikle gece elbiseleri denince akıllara…

Gelin saçı modeline karar vermek en az gelinliğe karar vermek kadar zordur. Bu özel gününüzde içinize sinecek bir saç modeli belirlemek için kuaförlerin tercihlerine kalmadan, önceden ne istediğinizi belirlemek oldukça önemli. Gelin saçı modelinize karar verirken düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz, kullanacağınız aksesuarlar, düğün mevsiminiz gibi birçok konuyu göz önünde bulundurmalısınız…


Söz elbisesi modeline karar verirken zorlanıyor musunuz? Nişan töreninize hazırlık niteliğinde olan, bu önemli gün için kendinizi hazır hissetmiyor musunuz? Tüm bu sorularınızı cevaplamak ve bu önemli gününüzde şıklığınızı konuşturmak için dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için araştırdık.

  1. Kendinizi Yansıtın
    Günlük hayatınızda spor giyim tercihleriniz oluyorsa, işlemeli ve şatafatlı kabarık söz…

Berta gelinlik birçok kadının rüyalarını süslemekte. Son dönem tasarımlarında vintage çizgiler, ince askılar, straplez gelinlik modelleri, romantik tüller ve pelerinli gelinlik modelleri öne çıkmakta. Gelinlik modasına yön veren markanın 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunu gelin birlikte inceleyelim!

Pelerinli Gelinlik

Vakko mağazalarında gelin adayları ile buluşan Berta Bridal markasının, “Melekler Şehri” isimli 2019 ilkbahar/yaz…


İkinci el gelinlik ve abiye elbise kullanmak ilk etapta kafanızda bazı soru işaretleri oluşturabilir. Fakat, alternatiflerin çoğalması ve tüketici beklentilerinin değişmesiyle ikinci el gelinlik ve abiye elbise kullanmak giderek popülerleşiyor. Biz de sizler için ikinci el gelinlik ve abiye elbise tercih etmenin neden çok mantıklı olduğunu derledik.

Uygun Fiyatlara Seçkin…


Tesettür abiye kombinlemek zannedildiğinin aksine belirli konulara özen gösterildiğinde oldukça kolay.
Tesettür giyim kategorisinde; başörtüsü, elbise, abiye, kaban, mont, ferace, panço, bluz, ayakkabı ve çanta gibi tesettür giyim parçalarından oluşan on binlerce farklı ürün bulunmaktadır. Google 2019 verilerine göre tesettür moda aramalarının sonucu olarak 149 milyondan fazla ürün karşımıza çıkmakta. Biz…

Elbise Kirala

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store