2020 gelinlik modelleri üzerine bir inceleme yaptığımızda ve moda fuarlarına göz attığımızda, karşımıza sıradışı tasarımlar çıkıyor. Çiçek işlemeleri, romantik kollar, gelin pantolonları ve uzun kollar 2020 gelinlik modelleri denilince ön plana çıkacak tasarımlardan. Gelin beraber 2020 gelinlik modellerini daha yakından tanıyalım.

Çiçek Desenli Gelinlikler

Bu sezon, tasarımcılar renk kullanımları ile daha cesur tercihler yapıyor ve geleneksel olmayan gelinin seveceği eğlenceli desenler seçiyor. Baskılı çiçek desenlerine ek olarak üç boyutlu çiçek işlemeleri de ön plana çıkıyor. Monique Lhuillier, Marchesa ve Oscar De La Renta gibi tasarımcılar çiçek desenli gelinlik modelleri çıkarmaya başladılar bile. Çok daha fazlası için ElbiseKirala’nın gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Düşürme Omuzlu Gelinlik Modelleri

Bu tarz gelinlikler alışık olduğunuz straplez gelinlik modellerinden çok daha fazlası. Balon kollar ve transparan düşük omuzlar bu tasarımlarda daha çok karşılaşılacak gibi duruyor. Alexandra Grecco, Inbal Dror, Theia gibi markalar bu tarz gelinlik tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. ElbiseKirala düşürme omuzlu gelinlik modelini de mutlaka denemelisiniz. …


Şık ve zarif bir görünüm elde etmenin bir diğer yolu vücut tipleri konusunda bilgi sahibi olmaktan geçer. Elbise modelinin vücut tipinizle uyumlu olması en az seçeceğiniz elbisenin tasarımı kadar önemlidir. Özellikle katılacağınız önemli davetler için gece elbisesi seçerken bu konuya dikkat etmemiz gerekmektedir. Gelin başlıca vücut tipleri üzerine konuşalım vücut tiplerine göre giyim önerilerini konuşalım.

Siz de ElbiseKirala sayesinde vücudunuza en uygun gece elbisesi modelini uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Bu gönderi Abiye, Moda, Trend’ te gönderildi ve Gece Elbiseleri, Giyim Önerileri, Vücut Tipleri ‘ te etiketlendi.

Image for post
Image for post

Originally published at https://elbisekirala.com on December 8, 2019.


Kokteyl elbisesi modelleri, özellikle şehir yaşamının vazgeçilmez parçası olan kokteyl davetlerinde ve kırmızı halı etkinliklerinde en çok ihtiyaç duyulan gece elbisesi kategorileri arasında yer alıyor. Bu sebeple hemen hemen tüm kadınların dolaplarında en az bir tane mini siyah gece elbisesi, bir tane de gösterişli abiye ve bunlarla uyumlu aksesuarlar mutlaka bulunur. Dolabınızdaki alternatiflerin yetersiz olması durumunda ise ünlü tasarımcıların kiralık kokteyl elbiseleri yardımımıza yetişiyor.

Biz tarz sahibi kadınlar için ise kokteyl elbisemize karar verirken en çok dikkat etmemiz gereken konular vücut tipimize en uygun kesim, en yakışan renk, boyumuzu daha uzun gösterecek etek boyu ve abartıdan uzak dekolteler olmalı. …

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store