Bahçelievler 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler 0542 541 06 06

Bahçelievler 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler 0542 541 06 06
Bahçelievler 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler 0543 592 53 53,Çobançeşme 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Cumhuriyet 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Fevziçakmak 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Hürriyet 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Kocasinan 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Siyavuşpaşa 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Soğanlı 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Şirinevler 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Yenibosna 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,Zafer 2.El Cep Telefonu Alanlar Yerler,
Elektronik ürün yelpazesi hakkında engin bilgiye sahip, ürünlerin ikinci el piyasa fiyatlarına hakim,istanbulun yaklaşık bütün ilçelerinde hizmet sağlayan eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır.
Ürün yelpazemiz , müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.
Şu anda 2000 civarında kullanıcımız bulunmaktadır ve bu sayı hızla artmaktadır. Müşterilerimiz arasında , esnaf, dernekler, evhanımları ve birçok meslek grubundan kişiler yer almaktadır.
Fiyatlandırmamızın en temel özellikleri sizleri mağdur etmeden ürünün değerini tespit etmek ve alışverişi gerçekleştirmektir. Bu sayede herkes bir nebze ekonomisini rahatlatabilir elindeki laptop, cep telefonu, tv vb. eşyasını yenileyebilir.
Hedefimiz uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak hizmet sunmak.Yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Süleyman Yıldız’s story.