Namukas LA: Pirma savaitė

Šią savaitę vis dar darbuojamės prie 3 pagrindinių kambarių (“miegamojo headquaterio”). Norime kuo greičiau tuos kambarius susitvarkyti, nes jau kitą savaitę turime kraustytis į namą. Nesinori mokėti nuomos ir paskolos vienu metu :-)

Ši savaitė man intensyvi darbe. Rodos juk vasara — žmonės važiuokit į pajūrį, poilsiaukite, bet ne, visi dirba išsišiepę ir be šansų nusiplauti anksčiau iš darbo. Rolandas irgi su vienu projektu varo nuo ryto iki vakaro, tai Jonas laiko frontą vienas, kol mes pasirodome vakare. Darbas fiziškas, pats tas jaunai energijai. Iš pradžių bambėjo, kad nusipirkome “skylę”, mat negalės, kaip princas Kalava įžengti į pilnai paruoštą namą ir pasistatęs kompą savo kambaryje chilinti kurdamas muziką, tačiau po mažu pradeda suprasti mūsų viziją bei savo indėlį bendram labui. Tikiuosi, kad kai pats pasidarys ir įsirengs savo kambarį, tikrai pajus pasitenkinimo jausmą.

Šįvakar namuką apžiūrėjo keli Rolando draugai elektrikai. Pirma, reikės keisti pasenusią elektros panelę. Antra, kol dar sienos atidarytos, susidėlioti schemą kokio norime apšvietimo kiekviename kambaryje ir kiek dar reikia susidėti papildomų rozečių. Laukia namų darbai.

Pamiršau paminėti pačio blogo pradžioje, kad ši namuką nusipirkome kaip investiciją — planuojame jame pagyventi, o paskui arba išnuomoti arba parduoti priklausomai nuo rinkos. Pirkome “fikserį”, kad galėtume pasidaryti pagal save, įdedant savo laiką, darbą, pastangas, medžiagas — kiek įmanoma daugiau “DIY” (Do It Yourself). Mūsų remonto biužetas — max $30K, kas yra labai mažai LA standartams. Bet tame ir tikslas, kad pasidaryti gerai, kokybiškai, inovatoriškai, funkcionaliai, ir kiek įmanoma mažesniais kaštais. Bus matyt ar pavyks! :-)

Ir bus matyt per kiek laiko mums tai pavyks įgyvendinti — aš norėčiau per 3 mėnesius, Rolandas per 1,5 metų :-) Tai sutarėm, kad realistiškiausia bus 1 metai laiko iki galutinio vainiko arba Angelo (Vilnietiško) iškėlimo ant stogo, Vyčio ir Kalifornijos Respublikos vėliavų iškėlimo ir įkurtuvių atšventimo :-)