Binance Komisyon Oranları (Ne Kadar Komisyon Alıyor?)

Bugün Medium.com’da Binance komisyon oranları hakkında bilgi vermek istedim. Medium’da borsalar hakkında yazdığım diğer yazılarım Binance komisyon oranları hakkında yazacağım bu yazımın da çok sevileceğinden oldukça eminim.

Binance ne kadar komisyon alıyor diye merak edenler genelde Binance ne kadar komisyon alıyor sorusunun cevabını bulamadıklarından Binance ne kadar komisyon alıyor diye düşünüp duruyor. Akıllardaki bu soruyu gidermenin en güzel yolu açıklayıcı ve detaylı bir yazı yazmak diye düşündüm.

Bu nedenle Binance komisyon oranları merak edenler için Binance ne kadar komisyon alıyor oturup anlatmak istedim. Umarım sizler de Binance ne kadar komisyon alıyor diye merak ederek bu yazıya uğramış ve Binance komisyon oranları hakkında bilgi sahip olduktan sonra başka bir pencereden borsalara bakmış olursunuz.

Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor?

%10 KOMİSYON İNDİRİMİ + %25 KOMİSYON İNDİRİMİ İLE BİNANCE’YE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

Gelin bir de diğer borsaların komisyon oranlarına bakalım. En bilindikleri sıralıyorum hemen alta. Fakat siz bilin ki piyasada Binance’den daha az komisyon ve avantajla işlem yaptıran bir borsa ne yazık ki yok. Üstelik Binance’de Türkçe dil desteği de mevcut. Diğer borsalarda bulamadığınız hemen hemen tüm coinleri Binance üzerinde bulabiliyor ve işlem yapabiliyorsunuz. Bir sürü coin kilitleme ve hediye kazanma kampanyalarına sahip.

Thodex: Alım — satımda %0.10 ile %0.15 arasında değişmektedir. Üzerine bir de %18 KDV komisyon ücreti uygulanmaktadır.

Paribu: %0.25 ile %0.35 arası alım — satımda değişmektedir. Thodex’in bile üstünde komisyonlar alınmaktadır.

Btcturk: Kripto/TRY komisyon oranı %10 ile %18 arasında alım — satımda değişmektedir.

Binance’ye gerekli bağlantı üzerinden kayıt olursanız komisyon oranları çok düştüğü için her türlü avantaj sağlayacaktır. Hoş! Düşmese dahi buradaki borsalarla komisyon oranları kıyaslanamaz bile! :)

Herkese sevgiler, çokça selamlar.
İyi kalpli dostunuz, Elif :)

Kitaplar her zaman yol gösterir.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store