Paribu Güvenilir mi?

Medium hesabım üzerinden son zamanlarda yazmış olduğum borsa içeriklerinin oldukça iyi okunduğunu fark ettim. Bu nedenle Paribu güvenilir mi başlığı altında Medium hesabından yeni bir içerik yaz Elif dedim kendime.

İnsanlar Paribu güvenilir mi diye merak ediyor ve Paribu üzerinden işlem yapmak istiyor. Borsa işlemlerini Paribu üzerinden yapmak istiyorsanız ve Paribu güvenilir mi diye soruyorsanız Paribu güvenilir mi sorusunun cevabını bu yazımda bulabilirsiniz diyebilirim.

Yazımı sonuna kadar okumanız Paribu güvenilir mi sorusuna elbette yanıt olacaktır. Fakat siz yine de yazımı sonuna kadar okuyun. Çünkü okuduklarınızdan sonra kararı yine kendiniz verecek ve doğru yolu bulacaksınız diyebilirim.

O halde yavaş yavaş Paribu güvenilir mi sorusunun cevabına geçelim…

Paribu Güvenilir mi?

Paribu, kripto para borsaları arasında oldukça popülerleşen bir kripto para borsasıdır. Bu da güvenilir olduğunu gösterebilir mi? Evet. Fakat ince bir detay var. Paribu güvenilir ama Paribu üzerinden işlem yapmak mantıklı mı? Hemen alt kısımdaki komisyon oranlarına baktığınızda bir kere daha düşünmek isteyebilirsiniz.

Paribu Komisyon Oranları (27.01.2021 tarihinde eklendi.)

Paribu güvenilir mi sorusunu yanıtladığımıza göre ve sizler de Paribu komisyon oranlarını gördüğünüze göre, gelelim bu komisyon oranlarını piyasanın bir başka borsası ile kıyaslamaya… İşte o komisyon oranları da hemen altta.

Binance Komisyon Oranları (27.01.2021 tarihinde eklendi.)

Görüldüğü üzere Binance’nin komisyon oranları her zaman daha düşük. Ayrıca hesabınızda BNB tuttuğunuzda ve belli seviyelere geldiğinizde bu oranlar daha da düşmekte.

Komisyon oranları konusunda Binance tektir. Daha taban fiyata komisyon oranları sunan bir borsa yoktur. Komisyon oranlarını karşılaştırdıktan sonra ister Paribu kullanın, ister Binance.

Ama Binance kullanacaksanız mutlaka alttaki bağlantıdan üye olmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu bağlantı sayesinde %10 komisyon indirimi daha kazanıyorsunuz. %10 komisyon indirimi oldukça iyi bir oran.

%10 KOMİSYON İNDİRİMLİ BAĞLANTIYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.

Binance dünya çapında kullanılan çok güvenilir bir borsa. Konuyla ilgili şu yazımda da net bir anlatım yapmıştım. Bu yazıma giderek de Binance güvenilir mi öğrenebilir ve Binance hesabı açma hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece kolay üye olabilir ve kayıt olacaksanız kullanacağınız borsa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Binance Güvenilir mi? Binance Hesabı Nasıl Açılır? Okumak için tıklayın.

Medium’da yazdığım diğer konulardan biri de bu diyebiliriz. Ayrıca merak etmeyin. Binance de Türkçe olarak kullanılabiliyor. Türkçe borsa arıyorsanız Binance’yi de Türkçe olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Binance’deki birçok etkinlik ve hediyelerden de üye olduktan sonra inceleyebilir ve yararlanabilirsiniz.

Elinizde BNB tutarsanız %25 komisyon indirimi daha kazanabiliyorsunuz. Bu da çok önemli bir oran diyebiliriz.

Paribu da güvenilir bir borsa. Fakat komisyon oranları yüksek olduğundan paranız boşa gitmesin diye Binance’ye üye olmanızı tavsiye ederim. Çünkü arada çok ciddi farklar bulunmakta.

Sevgili dostunuz, Elif :)
Sevgiler, selamlar.
Yeni Medium yazımda tekrar görüşmek dileğiyle.

Kitaplar her zaman yol gösterir.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store