Pepapp HQ Amsterdam’a taşındı.

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projemiz Pepapp, 20 Haziran 2016 tarihi itibarı ile resmen Hollanda’lı bir şirket oldu.

Haziran ayında başlayan görüşmelerin sonunda, Pepapp’ın azınlık hisseleri IdeaField tarafından alındı ve İstanbul’da bulunan genel merkezi Amsterdam’a taşındı.

Türkiye’nin ilk dijital kadın asistanı olma özelliğini koruyan Pepapp ile, regl ve yumurtlama dönemlerinizi takip edebilir, sağlık sorunlarınızı gerçek bir uzman doktora danışabilirsiniz.

Pepapp’ı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise, kadınlara özel dönemlerinde verdiği eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeleridir. Bu tavsiyeler, kadınların özel dönemlerini en güzel ve rahat şekilde geçirmesine yardımcı olur. Pepapp bir arkadaş, bir dost, bir doktor, bir psikolog, bir danışman ve bir asistandır. Kısacası Pepapp kadınların her şeyidir.

Daha detaylı anlatım için ise aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

2015 Eylül ayında Google Play’de yayına aldığımız uygulamamız şuan 250.000+ indirme ve aylık 120.000+ aktif kullanıcı sayısına sahip. Temmuz sonu App Store’da da yayına almayı planlamaktayız.

Bir diğer gelişme ise, Pepapp önümüzdeki 3 ay içinde 6 farklı dil seçeneği ile dünyaya açılıyor.

Diğer gelişmeleri de önümüzdeki günlerde buradan paylaşıyor olacağım. Destek olan, uygulamamızı kullanan herkese çok çok teşekkürler.

İndirmek için tıklayın.

Like what you read? Give Emrah Yiğit a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.