Yatırımcıların şirketin sunmuş olduğu olanaklar ile sanal paralar üzerinden kazanç elde etmesi mümkündür. Sanal paraların ticareti ile para kazanan şirket, üyelerinin de aynı şekilde kazanması için olanaklarını şekillendirmektedir. Sitenin sağlamış olduğu hizmetin güvenli ve kaliteli bir şekilde size ulaştığına emin olabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde piyasaya uygun davranmak ve sitenin sunmuş olduğu imkanlar dahilinde hareket etmek, kazanç elde etmeniz açısından olumlu olacaktır. Yapılan yatırımlardan kar elde etmeniz ile kısa sürede yatırımınızın katlandığını göreceksiniz. Bu sayede sanal paraların işlenmesi ile kazancınızı arttırmış olacaksınız.

Haftalık Kazanç Planları

Sitenin sunmuş olduğu haftalık kazanç planları; Cryp Trade Capital Network ve Pasif kazançtan oluşmaktadır. İki kazanç sisteminin de kullanıcıya ayrı ayrı getirileri olacaktır. Sunulmuş olan bu avantajları değerlendirerek, çok daha kısa sürede kazanç elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu planlar sitenin profesyonel ekibi tarafından hazırlandığından, kişilerin bu alanda kar sağlaması mümkün olacaktır. Kontrollü bir şekilde işlem yapmak için ne kadar kazanılacağı ve ne şekilde yatırımlar yapılacağı önemlidir. Belirlenmiş olan limitlere göre hareket etmek, yatırımcı için de iyi olacaktır. Kendi tercihine göre bir kazanç sistemini seçerek, o şekilde sitede kazanmak üzere yer alabilirsiniz.

Network Kazancı

Yatırımcıların bu kazanç sistemi ile çalışması, onların kariyer planını bu şekilde geliştirmesini sağlayacaktır. Şirketin sunmuş olduğu bu yöntem, 8.derinliğe kadar inmektedir.

  • 1.Derinlik; için kişilerin network kazancının %7 oranında olduğunu söyleyebiliriz. Burada bonus ödülü yoktur ve kişisel yatırım 50 Dolar olması gerekmektedir. Ekip cirosu 0’dır.
  • 2.Derinlik için yatırımcıların network kazancı %5 oranında belirlenmiştir. Burada bonus ödülü 100 Dolar’dır. Kişisel yatırım 50 Dolar ve ekip cirosu 1.000 Dolar’dır.
  • 3.Derinlikte ki yatırımcıların yapması gereken kişisel yatırım 50 dolardır. Burada network kazancı %3 oranındadır. Ekip cirosu ise 5.000 Dolardır.
  • 4.Derinlik için bu limitler; network kazancı için %2, kişisel yatırım için 1.000 Dolar, bonus ödülü için 6.000 Dolar, ekip cirosu için ise 100.000 Dolar olarak belirlenmiştir.
  • 5.Derinlik için ise yapılması gereken yatırım işlemi 50 Dolar ve bonus ödülü 1.000 Dolar’dır. 6. Derinlikte ki yatırımcıların yapması gereken kişisel yatırım 5.000 Dolardır. Bu yatırım ile elde edecekleri network kazancı %1 oranında olacaktır.
  • 6. Derinliğin bonus ödülü 30.000 Dolar olarak belirlenmiştir. Bu derinlikte ekip cirosu 500.000 Dolar’dır. Kişisel yatırım işleminin bu derinlikte 5.000 Dolar olarak yapılması gerekmektedir.
  • 7.Derinlik için yatırımcıların yapması gereken kişisel yatırım tutarı 5.000 Dolar olarak belirlenmiştir. Bu yatırımın ardından bu derinlikte elde edilen bonus ödülü 60.000 Dolardır. Network kazancı ise %0.5 olarak oluşturulmuştur. Bu derinlikte elde edilecek olan ekip cirosu 1.000.000’dur. Son olarak
  • 8.derinlik için ise; yapılması gereken kişisel yatırımın 5.000 Dolar olması gerekir. Bu yatırım ile elde edilen network kazancı %0.5’dir. Bonus ödülü 180.000 olarak belirlenmiştir. Ekip cirosu ise 3.000.000’dur.

Pasif Kazanç

Kişinin haftanın 7 günü günlük kar verilmesi için seçebileceği kazanç yöntemi pasif kazançta olabilir. Pasif kazanç ile yatırmış olduğunuz tutarların aralıklarına göre kar elde etmeniz mümkün olacaktır. İlk olarak yatırımcının 50 Dolar ile 4.999 Dolar arasında ki yatırımları için günlük %0.59 oranında kar elde edilecektir. Yapılan yatırımın bu aralıkta olması dahilinde aylık olarak elde edeceğiniz kar oranı 23.7 olarak belirlenmiştir. Yıllık kar oranı ise %215,35’dir. Bu kazanç biçimini kullanan yatırımcı ayda iki kere para çekme işlemi yapabilecektir. Yatırımcının para yatırma limitinin 5.000 Dolar ile 9.999 Dolar arasında olması halinde ise; günlük kar oranı %0.79, aylık kar oranı ise %23.7 olacaktır. Bu aralıkta bir yatırım işlemi yapan kişinin yıllık kar oranı %288.35 olarak belirlenmiştir. Bu yatırım ile kar elde etmek isteyen kişi ayda iki kere para çekme işlemi yapabilecektir. Yatırım tutarının 10.000 ile 20.000 arasında olması; kişinin günlük %0.99 oranında akar edeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca bu aralıkta bir yatırım işlemi için aylık kar elde etme oranı %29.7 olarak belirlenmiştir. Yıllık kar oranı ise %361.35’dir. Bu kazanç biçimini tercih eden yatırımcının ayda bir kere para çekme işlemi yapması mümkündür. Verilen oranlar, yatırım tutalar ve elde edilecek kazançlar dahilinde; hangi şekilde kazanç elde etmek istediğinize karar verebilirsiniz. Bu yöntemlerden birini seçerek kazanabilirsiniz.

Cryp trade capital hakkında daha fazla bilgi almak için TIKLAYIN.

#CrypTradeCapital http://emredal.net/blog/cryp-trade-capital-network-ve-pasif-kazanc

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.