WePower ICO: Blockchain Teknolojili Enerji ve Ticaret Platformu

Son birkaç senedir döviz ve şifreleme yatırımları dünyanın pek çok ülkesinde verimli kazançlar getirmektedir. ICO fiyatlarını baz alırsak daha düşük fiyat içeren ve devalüe kripto para birimi ile satın alanların pek çok fiyat artışından dolayı büyük kazançlar elde etmişlerdir. İnternet üzerinde bu tarzda çok sayıda proje yer almaktadır. Fakat sizlere http://www.wepower.network sitesini önermekteyiz.

Wepower için temel amaç yenilenebilir enerjiyi baz almaktadır. Enerji üreticileri kendi elektrik enerjisini üretiyor ve sermayelerini artırmalarına yönelik katkı sağlıyorlar. Wepower için blockchain şifreleme teknolojisi kullanılacak ve ethereum olarak baz alınacak.

Enerji üreticileri doğrudan olarak yeşil enerji alıcıları ile kolay bir şekilde ticaret yapılmasına olanak sağlayacak ve piyasadaki yer alan faiz oranlarının çok altında enerjiyi önceden satarak sermayelerinin artırılmasına izin verilecek. Enerji tokenization sistemi ismi verilmekle birlikte likiditenin sağlanması ve sermayeye ilişkin erişimin hiç olmadığı kadar genişletilmesi hedeflenmektedir. Sermayeye açık erişimi imkanlı hale getirmek için finansman döngüsünü optimize edeceğiz. Kısacası tokenleşmiş enerji ve enerji üreticisi ile alıcı arasında sözleşme olarak sistemi tanımlayabiliriz.

Wepower, block zincir teknolojisini kullanarak projeyi gerçekleştirecek. Buradaki amaç maliyetleri olabildiği kadar düşürmek, sistemin güvenle işletilmesi, genel anlamda sistemi merkezi olarak kontrol altında tutabilmektir. İşletilen tüm sürecin son derece saydam halde tutulması için her eylemin online görüntülenmesini istiyoruz. Gerçekleştirilen tüm eylemler akıllı sözleşmeler ile kullanılacaktır. Wepower tokenlerin simgesi WPR olarak tanımlanacak ve ERC20 uyumlu olarak yakıt ekonomisinde yerini alacaktır. Wepower’ı hayata geçirmek için deneyimli bir ekibi göreve getireceğiz. Mühendis, pazarlama, operasyon pazarlama, stratejist, geliştiriciler, yönetici…

Wepower ekibi ICO planlamasında yükselen Ethereum fiyatından olumsuz etkilenmemeniz için sizlere cazip teklifler sunmaktadır. 1 ETH ile 4000 WPR satın alarak ICO’ya katkı sağlayabilir ve borsadaki fiyatlardan kazançlı olarak çıkabilecek takibinizi yapabilirsiniz.

Bounty ödülleri için sosyal medya, imza, içerik üretimi, twitter, facebook, videolu içerikler, çeviri, telegram gibi pek çok alanda sizlere fırsatlar sunulmaktadır.

ICO ratings puanı oldukça yüksek 4,2 olduğunu da bu arada ifade etmek isteriz.

Wepower ile yenilenebilir enerji sektörüne katkı sağlayabilirsiniz. Elinizde tuttuğunuz enerji tokenleri ile sermayenizi artırabilirsiniz. Devrim niteliğindeki enerji tokenleri Avrupa Düzenleyicisi ile şeffaflık kazanmaktadır. Yeşil enerjiyi desteklemektedir. Tokenleri kullanabilir veya nakit olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Enerji kullanımı açısından toptan pazarlarda ticaretini yapabilir, exchange borsalarında karlı seviyelerden paranızı katlayabilirsiniz.

1 token = 1kW/h enerji demektir.

Elde edilen enerjinin 0.9’u tokenler arasındaki bağış havuzuna gönderilecek. Token olarak tutarak bu pasta dilimini alabilir ve arzu ettiğiniz herhangi bir zamanda satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Tahminlere göre 6 yıl içerisindeki yeşil enerji hacimlerinin büyümesi 100’lerce kat olacak.

10 yıldan fazla global enerji sektöründeki tecrübeli uzman ekibimiz, küresel enerji geliştiricileri, güvenli ortaklarımız, Estonya’da enerji tokenlerinin pilot uygulamasının başlatılması, hükümet desteğinin alınması, 1,24 trilyon dolar değerindeki Pazar potansiyeli gibi pek çok kayda değer özelliğimiz bulunmaktadır.

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2207367.0

WebSite: https://wepower.network/

https://www.facebook.com/WePowerNetwork

https://twitter.com/WePowerN

https://medium.com/wepower

MWP: http://platform.wepower.network

Wepower Summary: https://drive.google.com/file/d/0B_OW_EddXO5RMW9oWUsteFZFS0U/view

Reddit: https://www.reddit.com/r/WePowerNetwork/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsocTWqQzDvoLBf2sVj96lQ

whitepaper: https://drive.google.com/file/d/0B_OW_EddXO5RWWFVQjJGZXpQT3c/view

Türkçe
 https://bitcointalk.org/index.php?topic=2547675.0

Bitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=858393

Cüzdan ETH: 0xa6aBef11f63f1730fa2Cf258C65931f81d6e663d