Çektiğim çılgın ötesi paylaşım hasreti

Bilim ,sanat , estetik , teknoloji , mizah vesaire bunların paylaşım hasretini daha ne kadar çekmeye devam edeceğim diye kendime sormaktan bunlardan aldığım haz gözle görülür düzeyde düşmeye başladı.

Tam olarak kastettiğim şey aslında bir nevi DÜNYAYI KEŞFETME HAZZI , bir teknolojik gelişmeyi araştırdığıma ve algıladığımda aldığım hazzı aynı şekilde bir sanatçının eserinde anlattığı temayı anladığımda da alıyorum. 
‘UPS TÜRKÇE KLAVYEM AÇIK KALMIŞ’
Evet, geri dondum hemen. Neredeyse en az bir yildir insanlarla bu göreceli entelektüel denebilecek konulardaki düsüncelerimi paylasiyorum , ve son üc aydir cilginca insanlara linkler atiyorum sadece benim ilgimi cekecek seyler degil onlarinda ilgisini cekebilecegine inandigim seyler. Ve bu insanlar 2 kisi 3 kisi degil sürekli hayatima giren cikan bircok kisi . Ancak iclerinden henüz bu bahsettigim hayati kesfetme hazzini hisseden birini ya ben bulamadim ya da o hazzi alip alip benle paylasmiyorlar. Bu yazi net bu aralar kafami mesgul eden en buyuk dusunce , yazmaya devam edecegim , simdilik yeni insanlarla tanismak icin disari cikmam gerek ….

Bilimi açıklamamak bana ahlaksızlık gibi geliyor, Aşık olunca bunu tüm dünyaya duyurmak istersiniz.
One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.