Obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám zabere 5–10 minut a pomůže nám zhodnotit projekt Epizóna — zda jej znáte, jaká témata Vás oslovila atd. Vaše odpovědi nám pomohou s dalším směřováním projektu.

Dotazník, prosíme, vyplňte pod → tímto odkazem. Děkujeme.

--

--

O své epilepsii se Tomáš rozhodl veřejně promluvit, když mu bylo třicet let. A jak sám říká, přineslo mu to „obrovské osvobození.” Diagnózu dnes dokáže zmínit během běžné konverzace, vnímá ji přirozeně. O své epilepsii nejdříve vůbec nevěděl, později ji s ostatními sdílel jen opatrně, nebo vůbec. Z jakého důvodu o ní dříve nemluvil? Proč bylo pro Tomáše důležité sdílet svůj příběh v zaměstnání a jak na to reagovali jeho kolegové a obchodní partneři?

Rozhovor obsahuje záznam z webináře pořádaného neziskovou organizací Společnost E na téma Odvaha promluvit o epilepsii” z 26. června 2021. Moderátorkou rozhovoru je Lucie Klůzová Kráčmarová, psycholožka, akademička, výzkumnice a členka multidisciplinárního týmu Epizóny.

Líbí se vám Epizóna, nový projekt Společnosti E? Podpořte nás jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem. Máte dotaz nebo konkrétní podnět? Napište nám na epizona@spolecnost-e.cz.

--

--