Bir Eğitim Şirketi Yaratmak

Bir eğitim şirketi yaratmaya, eğitimin temel ihtiyaçlar arasında yer almadığı bir ülkede başlıyorsanız işiniz sandığınızdan daha zor demektir.

Yaşamının 12+4 yılını eğitime harcayan ama sonunda kendini asla hayal etmediği bir yaşamda bulan milyonlarca insan ile yaşamak ise bir eğitim şirketi yaratmak için temel sebep olabilir. Okuyanın fakirleşip, okumayanın zenginleştiği (*) bir ülkede, eğitim satacağını iddia etmek büyük cesaret gerektiriyor.

Bir idea ile yola çıkan vizyonerin başlattığı Kaya Online; 12 kişiye ulaşan ekibiyle 14000+ kişilik topluluğa, 2500+ üyeye eğitim programları ile bir hayalin mümkün olduğunu anlatıyor. Finansal Özgürlük!


Deneyimlerle elde edilen bilgi paha biçilemez. Bilgiyi tüketilebilir hale getirmek için epey bir süre ve paraya ihtiyacınız olabilir. Aylarca çeşitli yöntemlerle bir sonuca ulaşmayı denersiniz ve o süreçte bolca para harcarsınız.

Kaya Online eğitim şirketini kurmadan önce dropshipping yöntemi ile para kazanmak için tam 3 ay boyunca binlerce dolar harcadık ve sonunda bir eğitim programı oluşturduk. Buna değer biçmek ise en zor olanıydı.

Eğitim Programları kitleleri harekete geçirir. Eğitim Programımız topluluğumuzu harekete geçirdi ve öğrenenler bize bir eğitim şirketi kurmamız gerektiğini gösterdi. Şimdi ardı ardına başlattığımız eğitimler ile topluluğumuzu genişletiyor, ihtiyacı olan eğitimi uzmanından almalarını sağlıyoruz.


Gelecek hayali kurmak insanoğlunun temel fantezisidir. Sizi geleceğe taşıyanın ne olacağına karar vermeden önce bilmeniz gereken; eğitim ihtiyacınızın olduğudur. Eğitim sizi geleceğe taşır!

Kaya Online eğitimleri sizi gerçek dünyaya hazırlamaya odaklanır. Eğitim sonunda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ürünümüzü, içeriğimizi ve topluluğumuzu geliştirmek için yorulmadan tutku ile çalışırız.

2000'den fazla öğrencimiz finansal özgürlüğe ilk adımı attılar. Yüzlercesi ilk defa internetten para kazandı. 1105 satıştan $75.000 ciro elde edildi. 40'dan fazlası bir şirket kurdu. 3 kişi $15.000 dan fazla satışa imza attılar.


Bir idea ile yola çıktık. Pasif gelir yaratarak gerçek zenginliği aradık. Para ile ölçülemeyen, paha biçilemeyen zenginliğin ulaşılamaz olmadığını kanıtladık. Şimdi sanılanın aksine eğitim ile zenginliğin mümkün olabildiğini anlatıyoruz. Eğitimlerimize katılan binlerle birlikte öğreniyoruz.

Türkiye’nin en zor alanına dokunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 2018 yılında 30'dan fazla eğitim programına ulaşmayı, Azerbaycan ile başlayarak gelişmekte olan pazarlara açılmayı hedefliyoruz.

Her gün posta kutumuza düşen onlarca teşekkür mailinin öğrettiği bir şeye inanıyoruz. Eğitim! Tutku ile, inadına, sonuna kadar eğitim!