Bir Erkeği Yatakta Baştan Çıkarmanın Yolları 4 Sır

Erkeği baştan çıkarmanın yolları say say bitmez. Ama kimi kadınların bu yolları aşındırmayı boş verip direkt yolun sonuna varmayı hedeflediğine de çok şahit oluruz. Oysa bir düşünelim, bir yerden bir yere giderken bile araba lazım, benzin lazım, o arabayı kullanma bilgisi lazım… bunların hepsi de hedeflenen yere varmak için yapılan yatırımlar. Peki bir erkeği baştan çıkarmanın yollarında neden yatırım yapmak ihmal edilir ki? Bu yazımızda kendiniz ve ilişkiniz için bazı yatırım ipuçları vereceğiz. Eğer bir erkeği yatakta çıldırtmanın yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

İç çamaşırı alışverişinize erkeği de ortak etmeyi unutmayın.

Bir mağazada iç çamaşırı seçerken iki farklı takımın fotoğraflarını ona WhatsApp’tan yollayabilir ve tercihi ona bırakabilirsiniz. Bu erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en etkili olanlardan biridir çünkü birincisi sizi gün boyu o çamaşırla hayal edecek, ikincisi de bu alışverişi onun için yaptığınızı bilerek mutlu olacaktır.

Onunla flört edin:

Erkeği her zaman evde ya da yatak odasında baştan çıkarmanız gerekmez. Bir iş çıkışında onu almaya giderek sürpriz yapabilirsiniz. “Seni o kadar özledim ki, kaçırmaya geldim” demeniz bile onu baştan çıkarmaya yetecektir. Bu arada evde de romantik bir ortamı önceden hazırlarsanız harika bir gecenin sizi beklediğini bilin.

Davranışlarınıza seksapel katın:

Erkekleri sözlerden çok hareket ve davranışlar tahrik eder. Mutlaka sizin karşınızdaki insanlara seksi gelen bir jestiniz vardır. Bunun farkında bile olmayabilirsiniz ama bu hareketinizin ne olduğunu öğrenirseniz erkeği baştan çıkarmanın yolları sizin için çok kolaylaşacak. Onu arzuladığınız zaman o hareketi yapmanız erkeğin beyinde psikolojik olarak şartlanmışlık etkisi yaratacağı için sizi elde etmeyi arzulamasına neden olacak.

Nazik Olun:

Bu madde genellikle erkeği baştan çıkarma taktiklerinin başında yer alır ama kadınların pek çoğu da bunu dikkate almaz. Oysa bir kadının nazik davranışlar sergilemesi erkekleri en çok tahrik eden şeylerden biridir. Eğer ona maç arkadaşı ya da kankası gibi davranırsanız o da size öyle davranacaktır. Buna psikolojide “ayna etkisi” denir. Davranışlarınızda nezaketinize arzularınız eşlik ederse bu sefer karşınızdaki erkek de ona uygun hareket etmeye başlar.

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yollarını ve Tekniklerini Öğrenin:

Evet erkekleri baştan çıkarmanın yollarını ararken sadece doğuştan gelen kadınlık içgüdülerinizin yeterli olacağını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kadın erkek ilişkileri zaman zaman teknik detaylara da ihtiyaç duyar. Özellikle cinsellik konusunda bilmediklerini öğrenin. Bir kadın nasıl ki vücudunun belli noktalarından daha fazla haz alırsa erkek için de aynısı geçerli. Bu yüzden erkeğin en çok zevk aldığı noktaları öğrenin ve değişik pozisyonlara da hazırlıklı olun.

Bu küçük gibi görünen ilişki yatırımları ile gerek duygusal gerek cinsel hayatınızdaki olumluluğu siz de en kısa zamanda görmeye başlayacaksınız. Unutmayalım bir kadının kendine yaptığı yatırım en değerli yatırımdır ve Erkeği baştan çıkarmanın yollarını bilmek de aslında ona değil kendinize verdiğiniz değeri gösterir


Originally published at www.erkeklerietkilemeninyollari.net on January 14, 2016.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.