Facebook indir android ve ios için

Facebook indir 2004 tarihinden beri hizmet veren bir sosyal paylaşım sitesidir. Facebook indir ilk olarak Harvard Üniversitesi öğrencilerinin kullanımına açılmıştır. Harvard’dan sonra Boston civarında ki okulların kullanıma sunulan siteye giriş; okul e-postaları ile olmaktaydı. İlerleyen zamanlarda bünyesine iş adamlarını da katarak yürüyen Facebook günden güne genişlemeye başladı.

Sadece okullara ait, e-posta adresleriyle erişim sağlayan öğrenciler; yıllar içinde çoğaldıkça; Facebook yönetimi yaş sınırlaması getirerek kişisel e-posta ile erişime olanak sağladı.

Bir anda çığ gibi büyüyen bir ağ düşünün bir paylaşım sitesi.

Aslında biraz açalım nedir bu Facebook indir?

Facebook indir kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde sergileyebileceğiniz, bir yandan arkadaşlarınız ile sohbet ederken, bir yandan da eski arkadaşlarınızı arayıp bulabileceğiniz bir sistem. Facebook’a resmi sitesinden ulaşabileceğiniz gibi kendi uygulamasından da ulaşabilir, sisteme giriş sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Android ve ios ile de uyumlu olan uygulamasını, akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz gibi bilgisayar ve tabletlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunun için ilk yapmanız gereken bu uygulamayı cihazınıza indirmek. Android kullanıcıları Google Play’den ,İos kullanıcıları Appstore’dan Facebook uygulamasını indirip yükleme tamamlandıktan sonra hesap oluşturabilirler. Cep telefonları kadar tablet ve bilgisayarda da oldukça keyifli bir uygulama Facebook indir.

Hesap oluşturmak ise oldukça kolay; e-posta adresiniz ve bir adet şifre yeterli. Artık sizde Facebook kullanıcısısınız. Ad soyadı başta olmak üzere; fotoğrafınızı da eklediğinizde sistem yavaş yavaş rengini belli etmeye başlayacaktır.

Arama bölümüne, her hangi bir arkadaşınızın, yakınınızın ismini yazdığınız da sisteme kayıtlı ise anında bulabiliyorsunuz. Arkadaşlık isteği yollayarak, gelen istekleri kabul ederek kendinize güzel ve kalabalık bir arkadaş listesi oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz fotoğrafları paylaşabilir bir sürü beğeni alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, fotoğraflarınızda etiketleyebilir, böylece güzel bir albüm bile oluşturabilirsiniz. Facebook indir ile ilgili çok daha fazlasını www.fbindir.com sitesinde bulabilirsiniz.