Tango indir android ve ios için

Tango indir, yazılımı bilgisayar için uyumlu olduğu gibi Windows Phone 7, Android 2.1, iPone, iPad, iPod Touch içinde geçerli bir programdır. Tango indir ile herşey mümkün.

Wi-Fi, 3G, 4G destekli cihazları problemsiz çalıştırabilirsiniz.

Telefon rehberinizden, ya da Facebook adresinizde kayıtlı arkadaşlardan Tango indir kullananlara ileti gönderebilir, kullanmayanlarada davetiye gönderebilirsiniz. Tango indir ile popüler , sosyal oyunlar oynayıp, rekabet edebilirsiniz. Sayfanızda daha fazla resim paylaşmak mümkün! Android işletim sistemine sahip kullanıcılar siteden hızlıca indirmeye başlayabilirler. İOS tabanlı telefon kullanıcıları için İOS sürümü otomatik yüklemektedir.

Alibaba mobil iletişim uygulaması, Tango’ nun yüzde 25 hissesine yatırım yapıp, hisse satın almıştır.

Mevcut internet paketinizi kullanan Tango indir ile resim ve video gönderirken paket aşımı yapmamaya özen göstermek gerekir.Google Play üzerinden yüklenen Tango ile tanı, tanıma farketmez herkes arkadaşın olabilir.

Sosyal paylaşım sitelerinden farklı tarz olarak, tanımadığın sadece aynı uygulamayı tercih ettiğin platformda dostluklar çok daha samimi.

Yaz paylaş, yükle paylaş, salla bul, ekle bul, herşey tamamen senin elinde!

Gurbetteki teyzeni, amcanı, uzun zamandır arayamadın, yeğenin oldu göremedin, yüzünü ve sesini unutmaya ramak kaldı, acaba nasıl?, iyi mi? gibi endişeye, merak etmeye Tango ile son verin!

Tango indirmek için buraya tıklayın

Bol bol mesajlaşma imkânı, paylaşma olanağı sunan uygulama, kanbağı olan kişilerle arandaki samimiyetin en güçlü örneği. Sınırsız internet kullanıcılarının kitle iletişim aracı Tango indir ile sınırsız sohbet bedava!

Hâl böyle olunca Tango’ dan şaşmamak ve başka yola sapmamak en doğru ve en ekonomik seçimdir.