Esnek Ödeme Yayında!

Selamlar,

Sizlere zaman zaman geliştirdiğimiz projelerden bahsediyoruz. Bu sefer haber bizden. Codevist bünyesinde yaklaşık 6 ay önce başlattığımız ve geçtiğimiz hafta itibariyle Kapalı Beta olarak açtığımız yeni projemizin ismi: EsnekÖdeme

Esnek Ödeme Logosu

Esnek ödeme, işletmeler, kobiler ve bireysel kullanıcıların tahsilat süreçlerini hızlandırıp güvenli bir şekilde ödeme almalarını sağlayan bir tahsilat platformudur. Esnek ödeme sayesinde Türkiye’de geçerli hemen hemen tüm ödeme çözümleri ile ödeme alabilirsiniz.

Esnek ödemenin bir tahsilat platformu olmasının yanında bi dolu özelliği var, esnek ödeme sayesinde müşterilerinizin takibini yapabilir, müşterilerinize özel kampanyalar oluşturabilir, hediye çekleri ve indirim kuponları tanımlayabilir satış ve tahsilatlarınızı kolay ve efektif duruma getirebilirsiniz. Hatta müşterilerinize istediğiniz taksit sayısını aktif edebilir, istediğiniz taksit oranlarını kendiniz belirleyerek gönlünüzce uygulayabilirsiniz.

Ödeme talepleri sayesinde ister müşteri tanımlayarak, ister sadece email bilgisi ile kullanıcılarınıza özel ödeme talepleri oluşturucak ve mail ve hatta sms ile özel link olarak gönderebileceksiniz.

Kampanyalar modülü ile isterseniz süreli, isterseniz süresiz belli bir limit dahilinde veya limitsiz, ister yüzde oranında indirim isterseniz de sabit bir indirim yapabileceğiniz Kampanya kodları dağıtabilir ve müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Esnek Ödeme Ana Sayfası

Diğer modüllere ve projemiz hakkında detaylı bilgiye esnekodeme.com üzerinden ulaşabilir, hemen kısa formu doldurarak ve kendinize özel sayfayı oluşturarak ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Sevgiler,