Що таке Bitclave?

BitClave заснована в 2016 році з метою переосмислити відносини між бізнесом і клієнтами на основі довіри і прозорості смарт контрактів. Наше рішення може зруйнувати один з найбільших ринків у світі — рекламну мережу, яка в даний час монополізована гігантськими корпораціями і контролюється посередниками. Однією з основних нововведених функцій, на які націлюється BitClave, є розподілена система на основі blockchain- BASE (BitClave Active Search Ecosystem.) Така система дозволяє зберігати і управляти величезні обсяги даних, що складаються із записів про діяльність клієнтів. Кожен релевантний пошуковий запит передає користувачеві певну кількість токенів активних споживачів (CAT). Токени потім можна використовувати для оплати онлайн пакупок або в будь-якому магазині, де приймають котирувальну валюту.

Розробники BitClave стверджують, що їхня база даних з відкритим вихідним кодом має потенціал стати найбільш просунутою партнерською програмою винагород. Таким чином дозволяючи клієнтам отримувати винагороду від пошуку відповідних продуктів.

25 липня BitClave вперше відкрила екосистему BASE для публіки і надала всім акредитованим інвесторам можливість придбати токени.

BitClave може збільшити середні значення транзакцій для роздрібних торговців і скоротити витрати на рекламу через BASE, що дозволяє роздрібним торговцям ліквідувати посередників в традиційній пошуковій рекламі. BitClave BASE знижує вартість онлайн-взаємодій між користувачами інтернету і рекламодавцями, усуваючи посередників, використовуючи криптографію і регістри активності для створення інтелектуальних контрактів.

Використовуючи додаток BASE, користувач може отримати вигоду від кожного результату пошуку, в якому його демографічна інформація відповідає ідеальному профілю клієнта, який він хоче оплатити онлайн-рекламодавцю. Дані користувача надійно зберігаються на блок-ланцюжку, що гарантує надійність та безпечність.

В даний час проблема потенційних порушень даних стає все більш гострою. Кожна нова кібератака підриває лояльність клієнтів, підточує бренд і викликає великий дискомфорт для мільйонів користувачів через вплив їх приватних даних. Кожне нове порушення змушує інтернет-користувачів усвідомлювати зростаючу потребу в захисті своїх персональних даних. Група експертів з безпеки Bitclave, очолювана колишнім головним офіцером безпеки LG Electronics, прагне захистити користувачів екосистеми, захищаючи їх дані від незв’язаної інфраструктури блокчейнів, яка дозволяє користувачам вибирати організації для відкриття доступу до своїх даних.

BitClave випустить токен під назвою — CAT (BitClave User Activity Token), який буде використовуватися серед сторін-учасниць. Маркери CAT будуть використовуватися для полегшення винагород в системі для всіх видів послуг, доступних на BASE. Ринок, заснований на CAT, ставить владу в руки виробників і споживачів, замість того, щоб зосередитися на великих рекламних компаніях, які таємно збирають і отримують прибуток із даних клієнта. Клієнти і роздрібні торговці можуть безпосередньо взаємодіяти з прозорими і налаштованими на споживача повідомленнями і наборами даних в загальнодоступному блок-ланцюжку, а додаткові сторони можуть вносити вклад в якості постачальників послуг, створюючи можливості аналітики, які працюють над даними в блок-ланцюжку.

Децентралізоване рішення BitClave дозволяє компаніям великої і малої ланки брати участь в загальній екосистемі. Інноваційна технологія пошуку дозволяє продавцям платити безпосередньо за результати, оптимізуючи маркетингові витрати на результати. Споживачі отримують доступ до грошових стимулів і дешевим товарам, отримуючи контроль над своєю особистою інформацією.

Сьогодні компанії стикаються з численними посередниками в рекламному стеці. Домінуючі рекламні компанії (наприклад, Google та Facebook) стягують непомірні внески для користувачів. Компанії не отримують ніякої гарантії, що їх реклама буде конвертована в продажу, або навіть що їх рекламний трафік є справжнім — фактично, майже 50 відсотків усього рекламного трафіку генерується ботами, що в значній мірі порушує мету самої реклами. Чим більше компаній платять за рекламу, тим більше грошей споживачам доводиться платити за продукти. Підприємства в кінцевому підсумку втрачають гроші, а споживачі в кінцевому підсумку платять більше за меншу вартість, створюючи втрату збитків.

Blockchain — це потужна нова технологія, яка дозволяє недовірливим сторонам брати участь у взаємовигідному спільному підприємстві без вимоги центральної влади. Децентралізований пошук — це наступний крок в цьому просуванні реклами як середовища для спілкування людей і бізнесу. BitClave застосовує ці потужні шаблони проектування, щоб переосмислити більш прозоре і значиме середовище для людей і підприємств.

Ця система також забезпечує підвищену конфіденційність користувачів. «Безкоштовні» послуги, такі як Google і Facebook, часто продають призначені для користувача дані брокерам. Однак з використанням системи Active Search Active BitClave це проблема буде вирішена.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.