Playkey. Хмарна децентралізована платформа.

Витя Гереро
3 min readNov 29, 2017

Доброго дня. Сьогодні хочу вам донести інформацію про дуже цікавий проект на мій погляд, про децентралізовану платформу Playkey. Даний проект буде цікавий всім, а особливо для людей які крутяться в світі ігрової індустрії. Сенс в тому що, PlayKey — це платформа, яка є провідним постачальником хмарних ігор. Найчастіше при виході нової рейтингової гри, показники на вашому PC повинні бути високими, а якщо вони у вас не підходять, то відповідно ви втрачаєте задоволення випробувати новинку.

Але є рішення з Playkey ви зможете грати у ваші улюблені ігри не тільки на комп’ютері, але і на будь-яких пристроях таких як планшет, телевізор з підтримкою технології Smart TV, Mac і на інших пристроях. Даний сервіс дає можливість грати в ігри класу AAA навіть на не ігрових комп’ютерах з відмінною якістю зображення.

Наприклад, ви захотіли погратися в якусь гру, яка працює дуже погано, або взагалі не працює, на вашому комп’ютері. Відразу відмовити собі в отриманні задоволення і позбавити себе емоцій? Ні!

Вам просто потрібно зайти на офіційний сайт Playkey https://playkey.net, вибрати гру, в яку ви захочете грати, і власне насолодитися самою грою.

Важливим є те що абсолютно немає різниці на якій операційній системі у вас комп’ютер, це може бути як ПК, так і ноутбук, як Windows, так і Mac. Єдина вимога яку висуває Playkey для вас — це нормальна швидкість роботи інтернету.

Індустрія ігор переходить в хмару, слідуючи відео, музиці і багатьом іншим сервісам. Для геймерів хмарні ігри буду обходитися в 10 разів дешевше, ніж володіння персональним ігровим обладнанням. Розробка графічних процесорів, розвиток з кожним днем ​​мережі Інтернет та потокової передачі даних з низькою затримкою істотно зменшила попит на персональне ігрове обладнання. Фактично, наступне покоління консолей і ігрових ПК може бути останнім поколінням, заснованим на традиційному обладнанні. Адже на сьогоднішній день перехід ігор в хмарну технологію став неминучим — 70% гравців платформи Steam не можуть собі дозволити грати в ігри класу AAA, такі як GTA V або ж Відьмак, в високому розширенні, а 30% гравців не зможуть навіть запустити ці ігри на своїх застарілих комп’ютерах. Попит на хмарні ігри буде продовжувати рости. Попит на обладнання останнього покоління і підвищені вимоги до ігрових процесів, викликані технологіями віртуальної реальності, зроблять домашнє обладнання більш дорогим і нежиттєздатним, купівля якого для сучасних геймерів, стане невигідною.

Провідні галузі прогнозують, що майбутнє ігор буде потоковим. Ну а місія PlayKey — полягає в використанні революції в хмарних іграх на ранній стадії шляхом децентралізації.

Проведення ICO.

Основний етап проведення ICO запланований на листопад, а точніше з 01 листопада 2017 до 30 листопада 2017 року. Playkey випускають свій особистий токен, біржовий символ якого PKT.

Індикативна ціна токена під час проведення Pre-ICO становить 0.004 ETH за 1 PKT.

Загальна кількість токенов становить 100 000 000.

Токени будуть розподілені наступним чином:

Розрахунки з сервісом Playkey https://playkey.io вестимуться в криптовалюті, токеном PKT. PKT буде реалізований на блокчейн-платформі Ethereum відповідно до стандарту ERC20. Ігрові потужності для геймерів надаватимуть майнери. Майнерам це буде вигідно в зв’язку з тим, що це буде в 2–3 рази ефективніше майнінгу криптовалюти. Для розрахунків геймерів за гру з майнером буде використовуватися токен PKT. Геймери зможуть придбати токени PKT як на офіційному сайті Playkey, так і на біржах. Майнери в свою чергу будуть направляти частину своїх коштів в Фонд Playkey для розвитку екосистеми.

Надійність відносин між геймерами і майнерами буде забезпечувати смарт-контракт. Для взаємин геймерів з майнерами сервіс Playkey запропонує пакети на основі смарт-контрактів в основу яких покладено тривалість гри і якість. Повна автоматизація між геймерами і майнерами буде досягатися завдяки використанню смарт-контракту. Фонд Playkey буде тісно співпрацювати з майнерами і пропонувати ціни вигідні обом сторонам, але остаточне рішення про ціну прийматимуть майнери. Всього буде два види майнерів — приватні і професійні, які розміщують своє устаткування в центрі обробки даних.

Офіційний сайт
Whitepaper
Bitcointalk ANN
by polonez: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1092091

--

--