Hľadáme growth — data hackera

Sme úspešný slovenský startup, ktorý sa presadil v zahraničí. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohol vybudovať ešte lepšie svetové riešenie. Hľadáme preto growth hackera, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť ďaľší vývoj firmy.

Frantisek Krivda
Mar 7, 2017 · Unlisted

Hľadáme niekoho, kto sa hrabe v dátach a má silné intuitívne rozhodovanie. Tvojou úlohou bude hľadanie príležitosti v našich funneloch, testovanie a vyhodnocovanie. Napríklad, ako dosiahnúť väčšiu activation rate v našom admine alebo ako zvyšovať sign-up rate. Je to teda kombinácia performance a analytiky.

Sekundárne to je testovanie efektivity marketingových aktivít. Mal by si byť tak trocha performance marketer. Tvojou úlohou bude prinášať podnety pre mikro kampane. Kreativitu a dizajn už vedia urobiť kolegovia.

Nemáme fixné plány. Máme radi postupné iterácie, s niečím začneme a učíme sa. Chceme z testovania vybudovať návyk a každý týždeň pridať nejaké zlepšenia. Chceme rozšíriť A/B kultúru do celej firmy, preto tvoju rolu vidíme aj ako experiment manager.

Slido má medziročne veľký nárast používateľov a klientov, takže priestor je naozaj veľký.

Koho hľadáme:

  • Si doma vo web analytike (používame zatiaľ GA + eCommerce, Exponea, Hotjar, vlastné zaujímavé CRM).
  • Vieš priateľsky interpretovať svoje zistenia pre ostatných vo firme.

Nemusíš byť profík. Budeme radi, ak sa nájdeš aspoň v 56.8% tohto opisu, a zvyšok sa rád budeš učiť s nami.

Prečo sa pridať k nám?

  • Máš možnosť navštíviť svetové konferencie a eventy.
  • Budujeme zo Slovenska svetovú firmu, ktorej záleží na veciach okolo nás. Máme radi Open culture.
  • Milujeme šport (biking, running, hiking…) a môžeš sa pridať k nášmu tímu s názvom Tumabolí.
  • Občerstvenie v práci. Hlavne banány :)

O nás

Slido je webová aplikácia pre interakciu na konferenciách a eventoch. Slido umožňuje organizátorom zdieľať prezentácie s publikom real-time, získavať otázky od účastníkov alebo zbierať feedback vďaka anketám.

Od roku 2012 sme pomohli viac ako 25.000 eventom vo viac ako 120 krajinách sveta. Slido používajú firmy ako Airbnb, Netflix, Uber či Adobe. Momentálne nás je v tíme 57 ľudí, a z toho na Slovensku 37%. Rovnaký je aj pomer žien vo firme.

Kancelárie máme v Clusterhause v Polus Tower 1, s výborným výhľadom na Kuchajdu. V Clusterhause máme chill out room, kuchynku, priestor na movie night, knižnicu a hlavne super ľudí.

Ako sa prihlásiť?

Unlisted

Frantisek Krivda

Written by

Looking for new Opportunities ~ Designer, co-founder of Slido. In love with design, (mountain) cycling, sports clothing and fair game. #influencer #cycling #mtb