http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/06/google-translate-logo-300×146.png

מילון גוגל הוא אחד הנכסים השווים ביותר גוגל, עליו בנוי השירות Google Translate הידוע, שנחשבים לשירות התרגום הטוב ביותר שקיים.

המילון פועל בטכנולוגיית תרגום מכונה סטטיסטי. זה אומר, שכאשר נשלחת בקשת תרגום, המערכת סורקת מבין מיליוני תרגומים אפשריים, ובוחרת מהם את התרגום הסביר ביותר מבחינה סטטיסטית. זאת בניגוד לגישה המסורתית בתרגום מילים ומשפטים, של ניתוח על בסיס חוקים לשוניים.

ככל שהמערכת תאסוף יותר תרגומים ביותר שפות, כך, באופן תאורטי, פוחתים הסיכויים לתרגומים שגויים בתרגום מכונה סטטיסטי.

יחד עם זאת, עבור רוב השפות בשירות, עד לאוקטובר 2007 לא השתמשה גוגל באלגוריתם שפיתחה, אלא בטכנולוגיית התרגום של חברת “סיסטראן” (Systran), שבה…


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/06/17075068390_390bbbf2ee_z-300×200.jpg

בבניין משותף שיש בו גינה משותפת לכל הדיירים, כדאי לנצל אותה באופן מרבי

עיצוב של מרחבים משותפים בבניין משותף הוא באופן כללי משימה יחסית מאתגרת. הסיבה לכך היא פשוטה — מדובר במרחבים שבהם כולם צריכים ויכולים לעשות שימוש, ומשום כך חשוב גם לעצב אותם בצורה האיכותית ביותר שתתאים לכמות גדולה ככל הניתן של דיירים. ברור, אם כן, שכאשר ישנה גינה משותפת לכל הדיירים, היא צריכה להיות מעוצבת ומטופלת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, וזוהי לא משימה פשוטה כל כך. …


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/04/5550302553_3093b2cd17_b-300×300.jpg

רוכשים ביטוח משכנתא ומבטיחים לעצמכם שקט נפשי

פוליסת ביטוח משכנתא הנה חלק הכרחי מכל לקיחת משכנתא בישראל. הפוליסה כוללת גם מרכיב של ביטוח חיים וגם מרכיב של ביטוח מבנה, ונועדה להגן עליכם ועל הבנק מפני מקרים של נזק אפשרי למבוטח או למבנה המשועבד. חברות הביטוח הגדולות מציעות כולן חבילות ביטוחי משכנתא שונות, וכך גם בנק מזרחי-טפחות לקהל לקוחותיו (ומי שלקחו ממנו משכנתא). תנאי הביטוח יכולים להיות בעלי השלכות מרחיקות לכת עליכם ועל בני המשפחה שלכם, כך שחשוב להקדיש להם תשומת לב רבה בעת הבחירה בפוליסת ביטוח כזו או אחרת.

מספר טיפים לבחירת פוליסת ביטוח המשכנתא המיטבית עבורכם


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/04/20-1-300×246.jpg

רבות כבר דובר על ריהוט הגן, שהוא הטרנד החם בעולם העיצוב, שרבים האדריכלים כיום שמתמחים בעיצוב הגינה על ידי שילוב של רהיטי גן בחצרות הבתים ביחד עם גינה מעוצבת ואפילו דובר גם לא מעט על השילוב של ריהוט גן בתוך הבית. ניתן למצוא כיום רהיטי גן במגוון רב של סגנונות וכמובן סוגים שונים של רהיטי גן אשר עשויים מחומרי גלם שונים. אם בעבר הרחוק היינו יכולים למצוא אך ורק רהיטי גן אשר היו עשויים מפלסטיק וכללו מגוון יחסית מצומצם של רהיטים כמו למשל כסאות פלסטיק ושולחנות פלסטיק, היום המגוון רב יותר תודות להתפתחות המטאורית של ענף רהיטי הגן.

עם…


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/03/youtube-ui-experiment-oct-2012-4-300×231.jpg

כל אחד שמנהל ערוץ ביוטיוב ומעלה סרטונים רוצה להשיג כמה שיותר צפיות. כמה שיותר צפיות ביוטיוב זה אומר הרבה תגובות, הרבה עניין, הרבה חשיפה, הרבה שיתופים מה שבוודאי גורם ליותר אנשים לדבר על הסרטון שלנו, להכיר אותנו וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים. כמו שאנחנו רוצים הרבה לייקים ותיוגים בפייס, הרבה לייקים באינסטוש, ככה אנחנו גם רוצים להשיג כמה שיותר צפיות ביוטיוב.

דרכים להשיג צפיות ביוטיוב והרבה!

אז קודם כל חשוב לגרות את הצופים כדי למשוך כמה שיותר צופים ומעריצים לסרטונים שלנו.

טיפ מספר 1: התמונה שמייצגת את הסרטון שלכם עוד לפני שמישהו לוחץ עליו נקראת טאמבנל. אז אם אומרים…


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/03/646020132_77e1628842_z-300×300.jpg

הורים לילדים צריכים לעשות הכל על מנת להגן עליהם מפני סיכוני אש. הדרך להשיג את המטרה היא להשתמש ביתרונות של מערכות גילוי אש ולהשיג התרעה מוקדמת. הנה כל מה שצריך לדעת על הנושא

בטיחות אש חייבת לעמוד בראש סדר העדיפויות של בעלי דירות ובתים. היא חשובה בעיקר במשפחות עם ילדים, כי הם לא תמיד מודעים לסכנה הנובעת משימוש לא נכון במכשירי חשמל, בכיריים, במוצרי המטבח וכן הלאה. כמו כן, ההורים לא נמצאים בבית בחלק מהזמן וסיכוני האש יכולים גם להתעורר בגלל בעיות שמתרחשות מחוץ לדירה עצמה.

הורים שרוצים להגן על הילדים מפני סיכוני אש יכולים לעשות זאת באמצעות מערכות…


בחירת שירותי הדברה מחייבת התייחסות לפרמטרים כמו ניסיון, מקצועיות ואמינות. השאלה היא איך מוצאים מדביר מקצועי ואמין וכיצד ניתן לזהות אותו. בדיוק בשביל זה הכנו לכם כמה כללי מפתח מרכזיים:

א. לפי ההסמכה — הדרך הטובה ביותר לזהות רמה מקצועית גבוהה של איש מקצוע היא לברר לגבי ההסמכה שלו. מדביר עם תעודת הסמכה של מוסד מוכר ובעל מוניטין יהיה בדרך כלל אמין ומקצועי. לעומת זאת, מדביר שלא יסכים לומר לכם היכן רכש את ההסמכה עלול לגרום יותר נזק מתועלת ולכן עדיף לוותר על שירותיו.

ב. לפי המלצות של לקוחות קודמים — עוד דרך נוחה ויעילה לזהות איש מקצוע אמין…


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/03/Makita-Typed-4014-Electric-Portable-Blower-SH4014–300×218.jpg

מכירה של רהיטים דורשת שמירה על מלאי לא מבוטל במחסן, וחשוב לשמור על המלאי הזה

עסקי הרהיטים הם עסקים תחרותיים למדי במדינת ישראל, כאשר בדומה למקומות שונים בעולם ישנה חלוקה בולטת למדי בין חברות ענק שמציעות מגוון עצום של רהיטים במגה חנויות, לבין עסקים מקומיים וקטנים יותר שתפקידם להציע איכות גבוהה יותר עבור הלקוח הפרטי ועבור התאמה איכותית לצרכים שלו. בכל מקרה, בניהול של חנות רהיטים חשוב לתכנן את כל מה שנוגע ללוגיסטיקה בצורה הטובה ביותר, ולא מדובר בעניין של מה בכך אלא בהשקעה איכותית שמאפשרת לכם לתת מענה מידי ומלאי זמין לכל לקוח שמגיע אליכם — מה שלעתים…


עשית שירות חובה של שלוש שנים ועכשיו אתה מגיע בשערי האזרחות. אתה מתחיל לחפש עבודה ואתה יכול לשים לב שהמדינה משקיעה בך. מציאת עבודה לחיילים משוחררים מתחילה קצת לפני שחרורם בקורס הכנה לאזרחות שהצבא עושה. כשאתה משתחרר יש לך הרבה אופציות להתחיל איתם את החיים האזרחיים שלך. חיפוש עבודה הינו עבודה בפני עצמה. כדי לסייע לכם בתהליך, ריכזנו במיוחד עבורכם, מספר המלצות שיכולות להוביל אותכם להצלחה. מומלץ מאוד להקדיש זמן לחיפוש עבודה מידי יום. נהלו את הליך החיפוש באופן מאורגן ומסודר תוך ניהול מעקב עצמי אחר המשרות להן שלחתם קורות חיים. רגע לפני שתתחילו במלאכת חיפוש העבודה, מומלץ להיכנס…


http://blogcount.com/wp-content/uploads/2017/03/LumberYard-05-300×196.jpg

אתם רוצים להגשים את חלומכם אבל הפעם אתם רוצים לחשוב באופן יצירתי. מחסן עצים באזור פתח תקווה הוא הפתרון המושלם עבורכם. מלחמת העולם הראשונה שמה קץ לגידול מהיר של המושבה . הפגיעה העיקרית הייתה בענף ההדרים, שהיה מבוסס על יצוא. במשך למעלה משנתיים היתה המושבה בקו האש, כתוצאה מכך באו גזירות, גירושים, הרס הכלכלה ובתי היישוב.
בתום המלחמה שיקמה פתח-תקוה את עצמה במהירות. בתחילת שנות העשרים החל בפתח-תקוה תהליך של עיור, שהוחש בשנות השלושים, עד שהוענק לה מעמד של עיר.
בשנות השלושים החל תהליך של תיעוש אינטנסיבי, ובשנת 1934 הוקצה אזור תעשייה, שבו התמקמו בתי מלאכה שונים. בימי מלחמת…

פרני בלו

בלוג שנותן לנו מושג על איך ועל מה לעשות דברים, מידע ענייני שלא פוסק להפתיע http://blogcount.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store