Láska až za hrob

Kocour se schoulil na můj klín, protože mně spí jak dalmatin. I tak by mohl starší muž nahlížet na milostný vztah s mladou kočičkou.

Věříte lásce s extrémním věkovým rozdílem? Pokud to není sexuální deviace, mohl by to být cílevědomý způsob, jak si na jedné straně zjednodušit život a na straně druhé naivně uvěřit, že do starého těla se může zamilovat mladost. Už podle úvodu je to spíš odříkání.

Lidé jsou v dospělosti nastaveni společně budovat, ač mnohdy s mylnou představou, jak věc dopadne. Pokud se snažíte vyskočit nad hladinu, pak se nedivte, že si vás chytí sportovní rybář, natrhne a vrátí do oběhu.

Výjimka potvrzuje pravidlo, ale objímku z toho neuděláte. Je to proti přirozené reprodukci. Nejde o to, že obstarožní polovička se základní školy potomka nedožije. Jde o tu nezodpovědnost nefunkčního parťáka. A pokud s tím počítá, pak tomu říkejme bezohlednost.

Děda s viagrou není polovička. A chlapec, pokud není orangutan, krásu šedesátileté dívky nemůže reálně opětovat. Všichni máme začátek, prostředek a konec. Ten může vypadat důstojně i trapně.

Proti využívání vzájemných výhod nic nemám. Nelegální to není. Ale předstírání bych dal pod zákon. Štěstí v životě se nevyhrává, štěstí se prožívá.

Upozornění:
Pardále, pokud spadáš do této klece, nezuř. K článku mě vyprovokovalo nařčení slečny, že budu navždy svobodný mládenec. Při nejhorším jí udělám radost. :)

Děkuji za váš čas,

Lukáš Fronk

Líbí? Další článek vám můžu poslat do mailu.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.