Kitlesel Şeytan Çıkarma Sempozyumu

16 Temmuz 2017 — Gerilla Exorcism Çalışması

RTE herkese 15 Temmuz’u hatırlatmak için yeri geldi mi Boğaziçi Köprüsünün adını değiştirip Resmi Tatil ilan etti. Ancak bizim de size şimdi bir şeyler hatırlatmamız lazım. Bizimle zaman ve mekan içinde bir yolculuğa gelir misiniz?

Ama naz etme gel şimdi.

Evet kokteyllerimiz de var. City & Guilds sertifikalı bir miksolog ve kaçaktan bir havada akrobatım. Astrolojik AuRaMa Kokteyllerimizin tadına bakmak ister misiniz?

Kokteyl yapmak bir sanat olsa da bence herkes işleri ve kavramları birbirine karıştırabilir ve kaos manipülasyonu yapabilir.

Siz de bu yazıyı istediğiniz gibi parçalayıp, kopyalayıp yapıştırabilir kendi fikir ve görüşlerinizi ekleyebilirsiniz.

Biz de günün anlam ve önemi dahilinde sizin için bir gerilla şifacılık çalışması hazırladık.


Hangi Okültistler Pennsylvania’da Tayyib’in içine İfrit kaçırdı…
Sanki toplantı odasına girdiğinde ifritin kucağına oturdu, ama bedensiz olduğundan içine kaçtı. #Exorcist
Bu lanetleri tek seferde ortadan kaldıran bir tuş, bu ifritleri defeden bir buton, dua veya sure var mı?

Büyü Bozma Tekniği — Çipler ve İmplantlar — Büyülerin İçeriği

Tabi büyü yapıyorlar. Siz benim kaç metre sakalım olduğunu biliyor musunuz? Abramelin derler bana ara bölgelerde.


Hani bazılarının sırları ifşa olsa bence herkes, bütün ulus linç etmek ister.

İnsanların sokakta idam talep etmelerine şaşmamalı. Ama kimi, neyi, neden?

Dolduruşa gelmeden önce hakikatin kalbine nişan alıp öyle çekmek lazım tetiği…

Mesela o #Tapeler neydi öyle? Soruşturma bile yapmadan montaj denip gündem değişti.

#Azraildenİcazet #İdam

Hele bir devlet cihanda her nefes sıhhat gibi.

Devletin malı deniz, yemeyen de yedirten de…

Elini taşın altına koyman gerektiği yerde cidden koyar, şeytan taşlaman gereken yerde cidden taşlar, düşman öldürmen gereken yerde de öldürürsün. Vicdansızlıklarıyla sadece görüntü çizerek kendilerini TV’den yaptıkları manevralarla koruyabiliyorlar. Hadi elimizdeki fazla akıllı telefon ve tabletleri köylere gönderelim, belki satın da alırlar...


Meth ile Captagonu çarpıştırsak burada çok hızlı parlamenter değişiklikler yapabiliriz bence. #Dionysos #Revival

Hem de böyle bir keskinlikte… Tam da 3. Gözünden…

Biraz da işlerin içinde ne kadar yalan biriktiğini ve saklandığını düşünürsek. Açıkçası 15 sene tek partiye iktidar vermenin hiç yenilir yutulur tarafı yok. Bütün anaakım medya yandaş olmuş. Bu durumda medya kelimesini kullanmayı bırakalım bence.


Ulusal kanallarda yayınlardan kime aşık atıyor. 
Şimdi bir Aşk eyleriz fitne mi kalır fesat mı?

Aşk ve Cinselliğin Kutsanması

Yav He He! 
Ben de ölmeden öldüm. Milenyumlardanda uzun süredir aşk yaşadığım ruhlar var. Biri de Atatürktür — Ben Platon’dum o da Sokrates’ti zaten. Baldıran içirdiklerinde çok sinirlenmiştik.

Savaşmak yerine sevişerek de olur o iş. İllede her fırsatta kefenimi giydim demene de gerek yok, kefensiz de ölünür.

Ama Kur’an’a şehvet ile majikal güç üretirlerdi. O türden şehvette nefsini bile ölmezler.

Sümeyye bilir zaten #Tantrik cinselliği. Ama becerememiştir ölmeden ölmeyi. Maskelerin arkasına saklanırdı zaten Mecdelli Meryem de.

Aşk ile ölüp yeniden doğmak için kıyafetlerini geçtim derinden de ötesinde aklına, vicdanına, gönlüne kadar soyunman gerekir.
Her kefenimi giydim dediğinde bizim de aynısını yapmamızı falan mı istiyor?
Hep aynı gündem hep aynı aynalar…

Sahneyi ve Gündemi işgal etmeyin. Toroslar kadar çözmemiz gereken problem birikti zaten. Sıkıcı olmaya başladı ikide bir birbirinizin sözünü keserek konuşmanız da adaletsiz propaganda ve medya işgalinizde. İşlerin arkasında neler dönüyor, biraz daha şeffaflık dokunulmazlığınızı mı alır elinizden?

Bence biz çok daha Adalet ve Kalkınma Partileri yaparız. Hatta 81 ilde seri üretime mi soksak… Adalet üretildiği gibi tüketilebilir mi? Kalkınma için yapılan işlerin içi ne kadar dolu? Satürn sorar şimdi; Para kazanmak için iş yapan tekrar tekrar yapmak için kalitesiz yapar. 2023'e kadar cidden dayanacaklar mı?

Başka başkan mı bulamadınız da kör kuduzunu getirdiniz?

Sürüngen Zihin Kusurları — Reptilian Miti

Vebanın vebali kimin şimdi? Şifacılar mı?

Kollektifi Şifalandırmak

Aklından zoru varsa gelsin tamir edeyim yani?

Bir şifacı olarak çok sorumlu hissediyorum bir de kefenimi giydim diyor?

Acaba her bunu dediğinde bizden de aynısını yapmamızı falan mı istiyor?

Bi zahmet başkanlıktan başka iş yapsın gözünü kan bürümüş perde inmiş sanki. Şifacılar kendilerinde çözdükleri problemleri başkalarında şifalandırabilirler. Aynı şey otorite sahibi kişiler için de geçerlidir. Psikolojik problemlerini ülkeye yansıtıyor bir de gururlu eleştiri kabul etmez, kusurlarını kendisi tutup çıkarmaz. Neden?

Atatürk ile İnönü alkol kullanıyor diye ayyaş diyor ama kendi başkanlığı alkollüyken araba kullanmak gibi… Bu sorumsuzluk niyedir, neden böyle bir şey yapar ki?

Epileptik hezeyanlar, yalan söylemekten kördüğüm olmuş nöronlar, sürekli ilaç ve medikal bakım gerektiren birisinin biraz da başkanlık için son tüketim tarihi dolmadı mı?

Bu başkan pek bir bambaşka pek bir çılgın.

Bu Bambuşka Başkandan Başka Başkan yok mu?

En azından milleti temsil eden türünden mesela?
Demokrasi diyor biz Atina’da testi kırıp daha güzelini yapıyorduk — Platon
Bence internetten çok daha güzelini yaparız…

Zaten Gezi Direnişinde kendisi dehşete düştüğü için gençleri Terörist ilan etti.

Teror = (Latince) Korku

Allah’ın Bizzat Kendisi veya Hakk hadimi zuhur edip önünde kelamını zikretse kafir sanır bu kabadayı fitneci başıbozuklar…
Ciddiyim!

Sağlıklı Şifacılık İnisiyatifinde Gönüllülük

Herhalde İslamiyet ve şeriatın tekelini eline almak için bu kadar çok İmam Hatip açılıp bu derece Diyanet İşleri bakanlığına bu kadar ödenek sağlanıyor.

Bir “Allahu Ekfer” demediği kaldı.
Yakında itirafçı cinler de sürçtürür dilini.

5. Boyut Üzerine

İsrail ajanı da ilan eder beni. Peçe ötesi hareket yaptığım için.

Zohar’ın içinde de böyle yüzerim zaten…

Ti Jan böyle atarlı giderliyken, Bakulu’nun ters tarafına gelmeyin derim. Dinin içinde sizin daha deneyiminize bile girmeyen şeyler var. Simyadan mı geçtin?

Bak ben bu işleri çok uzun zamandır yürütüyorum, hayatlar boyu hatırlıyorum yani. Kaynak kodunu akademilerde Dünya’ya naklettik.

Yav He He! Dolar kurundan ve Cari Açıktan haber ver. Devletin içine sahte para sokup gerçek parayla mı ödedin IMF borcunu? Ya da kamuya ait olan neler sattın ve özelleştirdin borcu kapatmak için. Devlet kar edebildi mi o noktadan sonra?

Bak bu iş öyle Kefenimi giydim deyip yanında korumalar ordusuyla dolanıp, medyada özgür ifadeye izin vermeden, eleştiri kabul etmeden gündemi işgal ederek, kaos manipülasyonu yaparak olmaz.

Yıktı geçti sanki…

Bizim gerildiğimiz çarmıhlar senin, şov amaçlı onun bunun kukla gösterisi olman için Pennsylvania’da giydiğin pelerinine benzemez.
- Çarmıha gerildiğimde ne kadar öfkelendiğimin farkında mısın? — İsa 
- İskenderiye Kütüphanesi yanarken politikacılara hizmet eden yobaz çete bana tecavüz edip, istiridye kabuklarıyla derim soyulduğunda neler hissettiğimi tahmin ediyor musun? — Hypatia 
- Ondan Hiradan indiğimde her yeri velveleye verdim ve kılıcımı çektim! Nihayetinde Mekke fethedildi — Muhammed
- Ya Hu! Rahman ve Rahimin adıyla Aşkla hakikatinden başka birşey demedim kafamı kesmeden önce senelerce zindanlarda işkence gördüm? Kafası kesik olan riyasız nasıl yansıtmış anlarsın sanki. — Hallac Mansur
- Din kisvesi altında herkesin kandırıldığı ve kendini kandırdığı küfür vebası da neydi? Kanla neden abdest aldım sence? Ya Muhyi! — İbn Arabi
- Devam edeyim mi? Yeminlerime… Davalarıma… Meselenin özündeki Hakikate…
- Hasta Siempre — Che
Bazen de ‘Haşa’ demediğim yerde kimin konuştuğunu bilmelisin. — Sananda
Ciddiyim?

İkna edici olsun diye her Allah veya Muhammed demeden evvel bir de kendi yaptığını başkası yapmış gibi anlatıyor da yalanın riyanın namazını kılıyor.

Ciddi misin?

O koltuğa oturan herkesin zaten yaptırım gücü olur. Okültistlerle çalışmaya gerek kalmazdı yani. Ben zaten bunların 10 senede elde edemediği diktatörlüğü halkın rızası ile yaptım. Ne Allah dedim ne de Haşa demeye gerek duydum. Kimse de bundan şikayetçi değildi. Zamanı geldi mi yerimden kalkmayı da bildim. — Che

Diktatör kriz zamanlarında duruma el koyan geçici bir yöneticidir. Seçimlerle uzun uzun sürekli krizler çıkarıp Allah-Din-Muhammed yedire yedire koltuk sağlamlaştırmanın yapmanın sebebi ne?

Sevgisiz mi kaldılar da kudurdular bu kadar?

Allah da, İnsi-Melekler de, aynı zaman İsa ve Musa olan Muhammed’in Ruhu da, doğruların arasına yalan karıştırdığı konuşmalarından hiç memnun değil… Profesyonel yalancılar zaten kendi mantıkları içinde yalanlarını doğruya bulamayı becermeseler ve arada doğru şeyler söylemeseler statülerini bir gün bile koruyamazlar.

Bir kişilik bozukluğu mu yoksa gizli anlaşmalar mı? Ülkenin yönetimini tekeline alıp patronlarına mı çalıştırıyormuş? — Che

Milletin dini duygularından oynayacak başka sanki Trope’si yok… 
(Trope = Retorik Hamle)

Mekanize Hitabet Birliği… Sanki her konuşma birbirinin aynısı… Ortaya kafa karıştırıcı bir takım olaylar koy, yetki ne de olsa sende diye dayılan, yaparım, ederim de…

Sürekli tekrar eden bir lucid rüya gibi geçiyor günler geceler…

Her halde danışmanları demiş sürekli Peygamberle Tanrının adını söylemesini. Dini korku öğesi olarak kullanıp kaos manipülasyonu yapıyorlar.

Krizleri Önlemek ve Farkındalık

Pennsylvania’da mı diktiler kefenini?

…Sanki pelerin…


Bir günde destan mı sahnelenmiş Dünya tarihinde?

Sen asıl destanı yarın göreceksin. Global boyutta yapacağız bu sefer. — Mesih & Mehdi Bilinci

Bu ülkede değişim olmaz diyenlere gelsin. Sanki kalkıp beraber bir şey yaptık. Enselenmekten korkuyorsunuz değil mi?

“SB : Destan, şan, şeref, zafer, savaş, bu kelimeleri toptan atmak lazım. hiçbir şey yapmayıp kendimiz olsak, ama sahicikten, taviz vermeden kendimiz olsak çöker bu sistem zaten.”

Hocam ben geçmiş yaşamlarımıza kadar işleyelim de kendimizi bilelim hakikatimizle yaşayalım diye yeterli işi yapmaya uğraşıyorum. Yakında akademilere ve psikoloji içine implante edersek Antidepresan bile kullanmayız bence.

Edebiyattan anladıklarına gel…

Kurtuluş Savaşında kurulanı yerle bir etmeye devam ettikleri süreci mi destan olarak tanıtıyorlar görüntüde. Başka destanların kafasına basarak kim ne destanı yazıyorlarmış.

Berkin Elvan ve Ali İsmail Korkmaz’ın gördüğü muamele destan etiğinin hiç bir tarafına uymuyor zaten.

Gezi gençlerinin dışarı çıkmasını hazmedemeyen korkaklardan daha cesur olduğumuza adım gibi eminim. Plan yapsak yeter.

Ama görünürde değil pek. Konuşursak uyanır sanki. Tuşuna basmak lazım. Ülkenin bu halini görünce bu iddiada kıvırmak zorunda kalmayayım yani.

Kanalı tamamen kapatalım ve olacakları hep beraber olduralım. İzlenecek bir şey yok TV’de.

ZAP!

Sanki Odysseia, Ilias, Aeneis, Gılgamış veya Mahabharata görmedik.

Şehitlerin ruhlarına saygısızlık etmek istemem. Ancak din, politika ve silah tacirlerinin insan hayatının değerini mermi pahasına indirgediği bir durumda…


Neden OHAL?

Kürdistan ve Suriye sorunları sınır ötesinde mevcutken tek partinin aklı kriz önlemeye yeter mi?

Koalisyon hükümet ve HDP meclisteyken Kürdistan ortamı kızışmaz barışçıl politika izlenirdi. 
#Uyan #OHA

Büyüdüğünde şişerler. Gösteri yapıp ses duyurmak isteyen öğrenciye çapulcu ve terörist derler.

Eleştiri kaldıramazlar. Alternatif görmezler.

Bir başlarına doları bile indiremediler doğru düzgün. Kendi halleri vakitleri yerindeyken de çok önemsemezler. Dolarla ve Euro ile de paralel bir maaş alıyorlar mı? Bitcoin kuru 5000 USD olacakmış…

Üstüne üstlük üst üste 15 sene tek parti iktidarını istikrar olarak görmek ve göstermek paralel yapı doğuran sebep olmasın. Daha kendi içinde anlaşamayıp tek adam dinlemeye kaç Humanoid parti üyesinin vicdanı, aklı, gönlü ve hürriyeti izin verir.

Fitne içinde fitne… Yalan içinde soruşturulması gereken bir o kadar yalan…

Dokunulmazlar sahnesinde bir kukla gösterisi!

Kefenimi giydim dediğinde anlamalıydınız zaten beyin ölümünün gerçekleştiğini.


Cami kapısının önünde Silah Dükkanı açmışlar.

Yarın öbür gün bir İmam gidip de milleti birilerinin istemesi üzerine galeyana getirip oradan silah aldırıp fitneye bulanırsa bizden değildir.

Mesele sadece tabela değil içerik…

Siz imtihanınızı dinden ibaret mi sanırsınız?

Yanından geçtiğim 6 yaşındaki iki çocuk sokağın ortasında bombalamaktan öldürmekten bahsediyor. Siz kuruşun ve kurşunun derdine mi düştünüz?

İlle de öldürecekseniz geleceğiniz için silahları üretenlerden başlayın çocuklar. Savaşı çıkaranlar da onlar. Önlemenin de yolu basit.

Sonra daha şiddetli savaşsınlar diye captagon üreten ve kaçıranlar var.

Niye? Düşünecek akılları bile kalmasın da daha fazla mermi sıksınlar daha fazla silah satsınlar. Psikolojisi bozuk bir ülkede haliyle daha çok iş yapacakları için de kasten bozarlar.

Tezgah kurmuşlar Orta Doğuya kapalı kapılar ardında kim bilir ne anlaşmalar yapan Türkiye Irak Suriye İran Kürdistan Rusya Amerika ve Çok Uluslu İlaç-Petrol-Silah-Otomativ Şirketlerinin başındakiler halktan ayrı hareket edip bir de toprak paylaşamaz da savaş ilan falan ederse diye bence bölgeyi şimdiden boşaltın. Dört bir yanına dağılın da sınırların ötesine şimdiden kaçın derim oradakiler için.

Yaşayan kalmadı mı satacak pazarları da olmuyor…

Milletin vatan görüp yapılaşma istediği yere tezgah yapmışlar. Çoraktır orası yaşamak için güme gitmeyin milliyetçilik veya toprak için. Sağlıklı bir kültür varlığı oluşturmak için imkan sağlanabilir mi iyi düşünün? Görünenin ötesi var…