Gabinet Masażu Kamyczek

W czasach, gdy prawie każda osoba notorycznie odczuwa stres należy pamiętać o tym, by znaleźć chwilę na odprężenie i zrelaksowanie się. Ponadto świat, w którym obecnie żyjemy, z każdej strony naraża nas na kontakt z różnego rodzaju zanieczyszczeniami, które bardzo negatywnie wpływają na działanie organizmu. Gabinet Odnowy Biologicznej i Masażu Kamyczek http://www.gabinetkamyczek.pl/oferta/ przygotował w swojej ofercie wyselekcjonowane zabiegi na ciało i masaże, które pozwolą na pozbycie się stresu, rozluźnienie i oczyszczenie organizmu.

Wybranie któregoś z oferowanych przez nas usług, lub całego pakietu dla szczególnej osoby jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Często sami przez ogrom codziennych obowiązków zapominamy o wygospodarowaniu chwili poświęconej dla własnej przyjemności i odprężenia — podarowanie takiej osobie niespodzianki w postaci wybranego zabiegu czy np. masażu klasycznego jest więc niemal gwarantem udanego prezentu i zadowolenia.

Zabiegi, które są ukojeniem nie tylko dla spiętych mięśni i zmęczonego ciała, mogą być również czymś przyjemnym dla zmysłów. W gabinecie Kamyczek stosujemy różne rodzaje masażu, dzięki czemu możemy dobrać zawsze najlepszą metodę indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Szczególnym zainteresowaniem w okresie jesienno-zimowym cieszą się masaże orientalne, które wykorzystują takie akcesoria jak gorące kamienie, stemple ziołowe, bańki chińskie, świecę, ciepły miód czy olejki, właśnie ze względu na swoje rozgrzewające i aromatyczne właściwości. Jeżeli jednak głównym celem zabiegu ma być wyszczuplenie ciała lub pozbycie się cellulitu zachęcamy do skorzystania z oferty jaką przygotowaliśmy w kategorii masaże odchudzające. Dla takich potrzeb szczególnie rekomendujemy również nowatorski zabieg o nazwie Kriolipoliza, którego głównym zadaniem jest zlikwidowanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej a jego skuteczność została potwierdzona przez ogólnoświatowe testy.

Cellulit to jeden z odwiecznych problemów, który dotyka głównie tylko kobiety. Jego pozbycie się to uporczywa walka, często długotrwała i niestety nieskuteczna. Bywa tak, że nawet zdrowa dieta i aktywność fizyczna nie są w stanie poradzić sobie z tak zwaną pomarańczową skórką. Zdecydowaną odpowiedzią na ten problem jest właśnie kriolipoza. Zabieg kriolipolizy w Bielsku-Białej, który wykonujemy w naszym gabinecie został sprawdzony przez wielu specjalistów a jego skuteczność potwierdzona efektem uzyskanym przez ogromną liczbę zadowolonych klientek.

Zabieg kriolipolizy w Bielsku Białej http://www.gabinetkamyczek.pl/, który wykonujemy w naszym gabinecie to rewelacyjna metoda walki z tkanką tłuszczową, najskuteczniejsza w całym regionie. Doskonale wiemy jak ciężko, nawet pomimo stosowania rygorystycznej diety i wysiłkowi fizycznemu pozbyć się cellulitu czy pozostałości tłuszczu z pewnych miejsc. Dzięki krolipolizie możemy to zrobić w pewny sposób a wsparcie masażami daje niemal stu procentową gwarancję powodzenia tych działań, jest też rewelacyjnym sposobem na odprężenie całego organizmu.

W naszym gabinecie stawiamy na wyszkoloną kadrę specjalistów, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy. Z przyjemnością poznajemy wszelkie światowe nowinki dotyczące tej dziedziny, jednak nie zapominamy o tradycyjnych korzeniach i właściwościach masażu. Każdy wymagający klient z pewnością wybierze zabieg spełniający wszystkie jego oczekiwania i doceni wysoką jakość obsługi. W razie pojawiających się pytań, wątpliwości lub w celu rezerwacji terminu serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego i osobistego w gabinecie.

Gabinet Odnowy Biologicznej i Masażu Kamyczek

Pl. Marcina Lutra 14/2

43–300 Bielsko Biała

505 590 461

http://www.gabinetkamyczek.pl