Блог Genesis переїзжає на наш корпоративний сайт.

В нових матеріалах ви зможете:

  • Отримувати корисні поради від топових спеціалістів компанії
  • Дізнаватись останні інсайди з IT-галузі
  • Читати захоплюючі історії наших спеціалістів
  • Дізнаватись цікаву інформацію про Genesis

Інформацію про нові пости ми, як завжди, дублюватимемо в наших соціальних мережах: Facebook, Telegram, LinkedIn.

Переходьте за посиланням та читайте нову статтю про пітчинг стартапів під час кризи — поради від Олени Мажуги, Senior Investment Analyst Genesis Investments.

Побачимось🙂


Це перша публікація з рубрики «Genesis Crew» — матеріали про цікавих співробітників Genesis.

Героїня цієї статті — Мирослава Власенко, HR Business Partner. Вона розповіла про свою трансформацію з психолога в HR, а також порадила, як справлятися з емоціями та боротися зі стресом на роботі.

Мирослава Власенко

Про навчання

Я завжди була «людинолюбом». Мені подобається вибудовувати довірчі відносини, допомагати людям вирішувати проблеми, підтримувати їх, і, де потрібно, підштовхувати. Вирішила, що було б цікаво розібратися у всьому фундаментально, а не керуватися тільки інтуїцією.

В медичний потрапила випадково. Моя знайома хотіла стати ветеринаром, але її батьки наполягали, щоб вона подалася і на «людського» лікаря в НМУ ім…


Команда Genesis — це не тільки розробники, тестувальники, дизайнери та маркетологи. У компанії є позиції, які ще не дуже розповсюджені в Україні, а тому здаються незвичними. В цьому матеріалі ми з перших уст дізналися про сферу відповідальності та щоденні задачі Compliance Officer, Managing Editor, Monetization Manager, User Acquisition Manager та Unity Developer.

Один з офісів Genesis

Compliance Officer

Коли медіакомпанія розміщує статті або рекламні оголошення на сторонніх площадках, на кшталт соцмереж або мобільних маркетів, вона повинна переконатися, що контент відповідає прописаним політикам платформи. За це і відповідає Compliance Officer.

Його задача — слідкувати, щоб всі компанії Genesis дотримувались політики своїх ключових партнерів (Facebook, Google, Apple, Snapchat…


Genesis — це екосистема з більш ніж 15 проєктів. Їхні СЕО щодня будують глобальні бізнеси та знаходяться в умовах обмеженого часу. Ми вирішили дізнатися у деяких керівників, які онлайн-ресурси допомагають їм щодня отримувати актуальну та практичну інформацію для роботи. А також додали інші корисні посилання.

Ресурс, що порадили всі опитані в матеріалі СEO, зокрема

Антон Волянский, CEO Jiji


Ми в Genesis розцінюємо сучасний період як час для можливостей та змін. Для цього склали список порад та корисних посилань, котрі допоможуть спеціалістам довше залишатися актуальними на ринку праці. У цьому тексті ви знайдете багато безкоштовних джерел, де зможете отримати додаткові навички, аби розширити свої кваліфікації.

Кожного дня запускаються нові ініціативи, тому цей текст буде доповнюватися тематичними практичними матеріалами. Підписуйтеся на наш блог, аби не пропустити корисні посилання.

1. Розвивайте соціальні навички

Не дивлячись на глобальні тенденції до комп’ютеризації, ми не зможемо автоматизувати людську природу та почуття. Згідно з дослідженням Натана та Роберти Савацкі в майбутньому пріоритет надаватиметься вмінню комунікувати, надійності, дисциплінованості, ініціативності та…


Глобальна пандемія внесла корективи у всі сфери нашого життя. Як і більшість компаній, ми в Genesis намагаємося швидко пристосуватися до умов віддаленої роботи та зберегти ефективність. Серед наших цінностей — швидкість та орієнтація на результат. Тому ми виокремили чотири речі, котрі допомагають нам не втрачати темп та підтримувати один одного у час викликів.

Розстановка пріоритетів

Коли правила змінюються швидко, слід реагувати негайно. Щоб зорієнтуватися, де необхідні першочергові зміни, ми зосередилися на пріоритетах за принципом Парето — які ті 20%, що вплинуть на 80% результатів компанії? Таким чином наші пріоритети зараз виглядають так:

  1. Здоров’я співробітників

Люди — найвища цінність. Ми намагаємося ретельно ставитися…


У попередньому тексті ми розібрали базову інформацію про маркетинг — що це, навіщо потрібно та які джерела трафіку існують. У цьому матеріалі ми заглибимося в тему інтернет-реклами. Матеріал буде корисний тим, хто обирає майбутню професію, планує перекваліфікуватися чи має необхідність дізнатися більше про інтернет-рекламу в рамках своїх поточних завдань.

Під час IT School 4.0 СEO одного з проєктів Genesis Євген Прима прочитав лекцію про інтернет-рекламу: у чому її переваги та недоліки, які існують види реклами, таргетингу та медіабаїнгу.

Глосарій

CPM — Cost-per-mile — вартість тисячі показів

CPC — Cost-per-click — вартість одного кліку

CPA — Cost-per-action — вартість дії

CPS —…


Минулого тижня в офісі нашої компанії пройшла подія, до якої ми готувалися цілий місяць — Genesis CV Gym. Пів сотні людей приїхали у суботу на Поділ не на каву, а заради аналізу їхнього резюме та тренувальної співбесіди. Що це за тренування, навіщо воно було комусь потрібне та як воно стало в нагоді учасникам? Розповімо та покажемо у цьому матеріалі.

Що таке CV Gym та навіщо ми його організували

Genesis CV Gym — це безкоштовний «тренажер» співбесід та перевірки резюме. Учасники заходу тренуються проходити головні етапи найму за своїм профілем у сфері IT.

Головна мета Genesis — створювати бізнеси, що матимуть глобальний влив на життя людей. Разом з тим, ми…


Напевне вже не залишилося людини, яка б не чула слова «маркетинг». Тим не менш, не кожен знає, що входить в це широке поняття та в чому його важливість. Ще менше знають, що існують чимало видів маркетингу і маркетолог потребує як креативних навичок, так і математичних знань. Ігор Світличний, маркетолог Genesis, розповів про види й задачі маркетингу, та його вплив на бізнес.

Матеріал буде корисний тим, хто вибирає майбутню професію, хоче перекваліфікуватися або бере участь у Genesis Marketing Case.

Успіх бізнесу напряму залежить від маркетолога. Немає значення, наскільки революційну товар чи послугу ви винайшли, якщо про них ніхто не знає. У…


На початку літа 2019 року в GMEM стартувала програма стажування для графічних та моушн-дизайнерів. Більше трьох сотень заявок і тестових завдань, місяць співбесід на відбір трьох молодих спеціалістів, які б напрацювали свій перший досвід під менторством професіоналів компанії.

Усі три кандидати наприкінці стажування отримали офери та приєдналися до команди дизайнерів. Ми поспілкувалися з кожним та запитали про враження, отримані корисні навички та попросили дати кілька порад майбутнім стажерам.

Ми завжди шукаємо талановитих дизайнерів. Надсилайте на пошту свої резюме designers@gen.tech

Цей матеріал буде цікавим молодим спеціалістам креативних професій та всім, хто хоче почати кар’єру в Genesis.

Денис Курочкин, GMEM, Designer

Genesis

One of the largest digital media companies in the emerging markets. Find out more at gen.tech.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store