Daha güçlü bir sivil toplum için ücretsiz teknolojik altyapı!

https://www.raklet.com

Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği için geliştirmeye başladığımız Raklet’i Microsoft Ventures Accelerator Berlin’in $500,000'lık teknik altyapı desteği sayesinde ücretsiz olarak sunma şansı yakaladık.

Hep hayalini kurduğumuz, kısıtlı maddi gücü olan kurumları ücretsiz olarak destekleme düşüncemizi, bu sayede gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kurulduğumuz günden beri binlerce dernek, vakıf, klüp ve benzeri toplulukla bir araya gelme şansı yakaladık. Neredeyse hepsi ofis işlerinin ne kadar çok zamanını aldığından ve düzenli olarak ödeme toplayamadıklarından dert yanıyorlardı. Birçoğu birkaç yüz kişiden oluşan bu kurumlar, yeterli maddi imkanları olmadığı için sağlam bir teknolojik altyapıya geçemiyorlardı. Bundan böyle teknolojiyi dert etmelerine gerek kalmıyor, çünkü 1000 kişiye kadar olan kurumlara Raklet’i artık ücretsiz olarak sunuyoruz!

Kişi ve kurum bilgilerinizi güncel tutun, email ve sms ile bağlarınızı güçlendirin ve entegre ödeme sistemi sayesinde hem aidat ve bağış toplayın hem de bilet satışı yaparak gelirlerinizi arttırın. Hepsini tek bir yerden yönetip kolayca otomatik hale getirmenin zevki ise anlatılmaz yaşanır.

Topluluğunuz büyüyüp, gelişip gelirlerini arttırana kadar da kullandığınız bu son teknoloji ürün için sizden hiçbir bedel talep etmiyoruz. Belli bir büyüklüğe eriştikten sonra ise uygun ücretlerle Raklet’i kullanmaya devam ederek, hem bizim hem de diğer kurumların gelişmesine destek olabilirsiniz.

Raklet olarak iyi işler yapan ve daha güzel bir gelecek yaratmak amacıyla çalışan kişi ve kurumları her zaman desteklemek için buradayız.

Sivil toplum kuruluşları ve eğitim kuruluşları içinse özel bir destek programı oluşturduk. Bu programa dahilinde Profesyonel ve Premium paketlerimizi %80 indirim ile sunuyoruz. Eğer sizin kurumunuzda bu alanlarda yer alıyorsa lütfen destek@raklet.com üzerinden bize ulaşın.

https://www.raklet.com

Raklet olarak takım arkadaşları arıyoruz. Eğer siz de bu yolculuğun bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.