Lengvai ir saldžiai

Sėdžiu sau, nieko blogo nedarau, skaitau naujausią New Yorkerį ant iPado. Staiga atidunda griausmingas balsas iš dangaus:

— Pizdaaaa…. Pizdaaaa…
 — Kas? Kas, Dieve? Kas nutiko, kas? — sunerimęs pašoku aš.
 — Pizdaaa kas nutiko. Nueik į Tapino posto komentarų sekciją ir sužinosi, kas nutiko.

Home, feisbukas, tap tap. Tapsiu ant Tapino. Pyze, šitas laik, šitas laik, gerai sako, toliau taip varyk, pažįstu tave jau, maladiec esi. O čia kas toks nesusipratęs? Tuoj, reikia pačekint, tap ant profailo. Pff, nu kai debilas, važiuoja į Kauno Megą į ekskursijas, kad pasifotkint. Kaimieeeetis, dar ko gero runkelis bei vatnikas. Kasbeko.

Kiek visko aplink vyksta. Dvim keturias valandas per parą naujienas transliuojančios televizijos? Tai čia tokie dinozaurai, per lėti ir nerangūs, pastoviai nespėja iš paskos ir karksi apie jau pasenusius įvykius. Žinau jau šitą. Skaičiau. Nu kiek gi galima apie tą patį. Exciting times to live — dar niekad tiek daug įvykių aplink nevyko, tiek daug naujienų apie tave nesisuko. Dar niekad žmogus nebuvai toks apsiskaitęs ir tiek daug nežinojai apie pasaulį. Žiek, United žmones iš lėktuvų tempia, Pepsi reklamos, kaip jie galėjo, kokie nejautrūs, Ja Rule lopas paliko žmones be festivalio ant smėlio šikti, aaaaa gėjai kanibalai, kur matyta, tikybos pamokas šalin!

Buvo laikai, kai naujienas ne cunamiu tėkšdavo į veidą, o jos būdavo galantiškai atnešamos porcelianiniame arbatos puodelyje. Jums su pienu ar cukrum, sere? Jei tik buvot tuo metu pakankamai dideli ir sąmoningi, tikrai pamenant Bilo Clintono ir Monicos Lewinsky skandalą. Mėnesių mėnesius žiniasklaida žmogelį tampė. Kiekvienas, kas tuo metu tik buvo gyvas, turi tobulai išlygintas, sulankstytas, o poto sujauktas ir bet kaip į smegenų lentynėles sugrūstas nuotrupas apie tą įvykį. Nuo šeimos vertybių iki to vaizdo, kaip galingiausias planetos žmogus kiša pridegtą cigarą internei į pūtę. Na gerai, tiesą pasakius nieko daugiau neprisimena, tik tą vaizdą. Na gerai, gerai — kai po pem metų nusensiu, o proanūkis paklaus, “kas, dieduk, gero nutiko pasaulyje, kai tu jaunas buvai”, viskas, ką aš sugebėsiu prisimint, bus: Pamenu kaip dabar — Clintonas, žodžiu, stovėjo vienmarškinis ovaliniame kabinete…

Šiais laikais prezidentas gali grabint by the pussy kiek tik nori — žinios newsworthy bus daugiausia savaitę. Aišku, sukils didžiulis šaršalas. Naujienų kanalai beigi visokio plauko delfiai šurmuliuos įvairiausiais ekspertais. “Už” frontas aiškins, kad čia nieko tokio, pussy reiškias, taip sakant, ėėėėėė tai čia ėėėė kačiukas, o kačiukai yra meilūs ir gražūs. Va, nuotrauka kaip įrodymas. O jei šitas argumentas nepaeis, tai gražias moteris toks gestas turėtų tik pamalonint. Esi moteris ir tau nepatiko? Nuuu… Wink, wink. “Prieš” frontas, aišku, pasipiktins. Sukils didžiulė interneto banga šakėmis ir deglais nešina. Iškilūs generolai siųs savo pasekėjų ordas kairiu flangu imti priešų pozicijas. Seržantai pasakos eiliniams, kad daugiau jau nėr kada, kad žemiau jau nėr kur. Čia ir dabar, reikia veikti — o veikti reiškia piktintis, feisbuke netgi ikonos tam specialiai yra. Eiliniai tik linkčios pritariamai galvomis, gal dar pašėrins generolo prieš mūšį sakytą kalbą pas save ant sienos. Prieš pat bangai pradedant slūgti, Ramonas pyst bajeriuką parašys. Vacys Maslionka pareikš, kad jis dar septym aštuntais traktoriuje bobas grabindavo , ir kad čia nieko tokio. Laik, aišku, kaip kitaip.

Taigi, įtempta ir jaudinanti buvo savaitė. Klegės visi iki tol, kol koks nors Markas Zuckerbergas girtas visas, ant feisbuko landing puslapio neuždės Comic Sans nudailinto užrašo, kad gėjų tarp negrų tai procentais daugiau nei tarp normalių. Ūūūūūū, gėjų. Ūūūūūū, negrų. Ūūūūūū, normalių. CNN į studiją tiesioginei laidai pasikvies Dr. Dre pakalbėt, nes nu Tupacas Shakuras aną kažkada gėjum buvo pavadinęs. Tai kaip ir ekspertas, kaip ir tinka, kaip ir įdomu. Laidą tiesiogiai pažiūrės šimtas tūkstančių žiūrovų, ir dar 83 milijonai peržiūrų jutūbe. 450 milijonų žmonių į feisbuką parašys, kad daugiau niekada nesinaudos feisbuku, ir laikins vieni kitų postus. Vargšas Zuckerbergas išsiblaivęs supras, kad čia kažkas negerai ir turės visiem aiškinti, kad jį netaip čia suprato, kad jo senelis juodaodis, o jo žmona yra tikrų tikriausias gėjus. Visiems viskas bus aišku, bet visiems viskas tiks.

O kaip prezidentas, Simuli, kaip prezidentas? Prezidentas nieko, žais toliau golfą ir apskritai, lygiai zero fucks given. Kaip ir visais kitais atvejais. Galbūt kas nors, kaip koks Šimašius prisimins, kad čia buvo kažkoki skandalai apie grobstomą valstybinę žemę, tai čia biški tujas pakapot kur nors reikia. Bet niekam jau nebebus įdomu, nes čia sena, purvina, atsibodę, o ir tavo džioukai mediniai (Get it? Tujos? Džioukai mediniai? Ne? Džioukai. Mediniai. Eh, whatever..). Prezidentas kokią bombikę gal numes, o “už” ekspertas, toliau mojuodamas gražios katytės nuotrauka feisbuke rašinės — “Aš juk visada sakiau. Sakiau kad šitas tai normalus bičas, ką?”.

Jei sugebėjai perskaityti iki šios vietos, atsiprašau už prarastas tavo gyvenimo tris minutes, bet tu turbūt supratai šio įrašo ironiją. Taip, Inception buvo labai geras filmas, o Di Caprio buvo labai relevant aktorius prieš Oskarus iki tol, kol nelaimėjo Oskaro. Todėl nesvarbu, ar tau patiko, ar nepatiko šitas postas, būk geras, palaikink, pašėrink ir pakomentuok apie jį kad ir kur tu šitą linką radai. Nes tai labai labai svarbu ir to labai labai reikia šią savaitę. Vėliau viską galėsi pamiršti, ir toliau būti interneto generolu, seržantu arba eiliniu, nes taigi puikiai žinai, kad nieko nėra amžino. Amžinas yra tik cigaro dūmas, smilkstantis iš Monicos pūtės.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.