Sen bana fazla iyisin

Hangimiz düşünmüyoruz ki bir ayrılık haberi aldığımızda sıkıntı neydi acaba diye? Akıllara hemen aldatma geliyor. Mesela. Var mıydı cidden?

Sinem Kobal ve Arda Turan’ın ilişkisinde vardı. Arda efendi, Sinem kızımızı aldattığını ve ilişki boyunca karşılıklı hatalar olsa bile suçun büyük kısmının kendisinde olduğunu itiraf ediyor. Güzel. Sonra diyor ki, ilişki bittikten sonra yeniden başlayabilirdi. Kafasındaki plana göre biraz zaman geçecek, sular durulacak ve o kapı bir daha çalınacaktı. Muhtemelen bu durum zaten birkaç kere yaşanmıştı. Yine olacaktı. Lakin evdeki hesap çarşıya uymadı ve Sinem kızımız biriyle görüşmeye başladı. Bizimki şüphesiz delikanlı. Ona yapılır mı böyle şey? Hemen bitti her şey. Derhal. Görüştüğünde. Konuştuğunda. Hatta Düşünde bitti. Her şey.

Bir saniye. Az önce bu delikanlı şahıs hata yaptığını, nişanlısını aldattığını ve ayrılık sonrası ilişkiye yeniden başlama ihtimalleri olduğunu söylemiyor muydu? Kendisi aldatınca affedilir, eski sevgilisi -yani ikisi ayrıldıktan sonra- başkasıyla görüşmeye başladığı için tükaka mı olur? Delirtmeyin insanı!

Size böyle ikiyüzlü yaklaşanı affetmeyin kadınlar siz de!