Telekominikasyon dünyası blockchain ile buluşuyor: İşte EncryptoTEL! %10 bonus ile beraber ICO fırsatı!

Öncelikle, henüz %10 BONUS fırsatı sürüyor. Bu projeyi ka-çır-ma-yın!

Projenin ismi EncryptoTel. Sizlerin de coktan farkina vardiginiz gibi kârlarini token sahipleriyle paylasan projelerle ilgileniyorum. Ortalikta gereginden fazla ICO’lar olsa dahi, cok fazla ‘kârlarini paylasan’ ICO’lar yok.

EncryptoTel, token ve ICO’lar dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Bu soluğun adı, firmaların arasında VOIP ile az maliyetli ve birçok özelliğe sahip bir telefon ağı kurabilmek. Kriptopara dünyasında bu fikir şüphesiz ki bir ilk. Defalarca telefon işletim sistemleri IOS ve Android gibi cüzdanlar için apliklasyonlar hazırlayan projeleri gördük.

Ancak doğrusu, günümüzün en yaygın kitle iletişim araçlarından biri olan telekominikasyon sektörünün kriptopara dünyasına girdiğine hiç şahit olmamıştık. Malum, internet dünyası ile telekominikasyon sektörü, Skype’ın açtığı çığırla, FaceTime ve Whatsapp gibi sistemlerin bir araya gelmesiyle hızla iç içe girmiş iki sektör.

EncryptoTel ise bu birlikteliği, blockchain teknolojisine taşıyor. Firmaların birbirleriyle iletişim kurabileceği, ofis açamayan ev işyerlerinin dahi kurumsal özellikler taşıyan bir VOIP servisi almasını sağlıyor. Onları aynı zamanda bu iş platformunda diğer firmalar ile buluşturuyor.

Kısacası EncryptoTel, bugüne kadar hiç işlenmemiş çok ilginç bir fikir. Ekip eğer vaat ettiği özellikleri sağlayabileceği bir platform oluşturursa, internet üzerinden telefon işlemlerini VOIP servisi ile halletmek isteyen bir çok firmanın kuşkusuz ki dikkatini çekecektir.

Güzle haber, EncryptoTEL ICO’su henüz yeni başladı!

Bu ICO’ya katılmak için http://ico.encryptotel.com adresini hemen ziyaret edin!