BitCAD Crowdsale detaylarini kimler merak ediyor?

Onceden de bahsettigimiz gibi BitCAD ICO’su 11 Mayis’ta basladi ve 11 Haziran’da son buluyor.

Su ana kadar yaklasik 100.000.000 adet BitCAD toplandi

Toplanan BitCAD’ ler asagida belirtildigi gibi tahsis edilecektir.

Kuponlarin %51'i (51.000.000) crowdsale seklinde dagitilacaktir. Yukselen fonlar da onumuzdeki 4 sene boyunca BitCAD’ in operasyonlari icin kullanilacaktir. Bu plan ayni zamanda BitCAD’in gelisimi, yonetilisi, pazarlanisi, finansal ve yasal danismanlik vb. icerecektir. Crowdsale bütçesinden kalan ve satılmayan kuponlar özel olarak kurumsal yatırımcılara veya bir sonraki crowdsale icin basılacak ve satılacaktır.

BitCAD kuponlarinin [20.000.000] BGB’nin% 20'si kurucular, erken destekçiler ve geliştirme ekibi arasında dağıtılacak. Kurucular, erken destekçiler ve geliştirme ekibi; BitCAD’ın gelişimine katkıda bulunan çabaları, kaynakları ve teknolojileri nedeniyle BitCAD kuponlariyla ödüllendirilecektir.

1*T8wwV-4vyS0qluGtag_4xw.jpeg (800×533)

BitCAD kuponlarinin % 8'i erken destekçilere ve yatırımcılara tahsis edilecek. Ek erken yatırımcılar daha sonraki bir aşamada açılacaktır.

BitCAD kuponlarinin % 12'si kuruculara ve geliştirme ekibine tahsis edilecek:

Vladislav Mitrofanov — Kurucu ve CEO BitCAD
Andrey Printsev — Geliştirme ve Mimarlık
Eugeniy Ilyushin — Geliştirici
Konstantin Pozdnyakov — Geliştirme ve Mimarlık
Geraklit Geraklitov — Lider Geliştirici
Dmitriy — Baş Bilim İnsanı
Farit Kadırov — CEO Zvook
Gumar Kadirov — CEO Tectum
Farit Ismagilove — Sosyal araştırma, İş Melekleri
Adel Zalyaev — Proje yönetimi
Kristina Fedulova — Avukat BitCAD
Dobrynya Churkin — Tasarım ve Kimlik

BitCAD kuponlarinin % 2'si [2,000,000] BCD, ICO sonrası icin saklanacaktir.

BitCAD kuponlarinin % 27'si [27.000.000] BCD, iş geliştirme, çok paydaşlı model ve akademik araştırma, eğitim ve pazar genişleme konularındaki topluluk girişimlerine tahsis edilecek. BitCAD vakfı önümüzdeki dört yıl boyunca, ilk BCD tedarikinin% 27'sini BitCAD uygulamasını ve büyümesini destekleyen üçüncü şahıslara tahsis edecektir. Bu bütçe kamu tarafından görülebilen cüzdanlarda tutulacak ve topluluk tarafından incelenecektir. Bu faaliyetten kaynaklanan potansiyel artıklar, BitCAD simgesi ve paydaşlar arasında yeniden dağıtılacaktır.

A. İş Geliştirme (% 18)
BitCAD teknolojisinin benimsenmesini teşvik etmek ve erken yerelleştirilmiş uygulamaların ve iş modellerinin geliştirilmesini teşvik etmek için toplam başlangıç ​​BCD tedarikinin% 18'i seçilen sektörler ve projelere ayrılmış olacak. Bu, aşağıda ayrıntılandırıldığı gibi stratejik planlama, proje desteği ve jeton para değişimlerini finanse eder.
% 9 - iş geliştirme fonu'nun yarısı [9,000,000] BitCAD belirteçleri, yasal teknolojiler, finansal hizmetler, tedarik zinciri yönetimi, sosyal medya, çevrimiçi oyun, internet gibi seçilmiş endüstrilerin Tectum entegrasyonlarında BitCAD'in benimsenmesini kolaylaştırmak için kullanılacaktır.
9% - [9,000,000] Madeni para takasları için BitCAD jetonları kullanılacaktır. BitCAD belirteçlerini diğer açık kaynaklı ekosistemlerin kripto belirteçleriyle ve ayrıca BitCAD ile geliştirilen dApps'ten gelen uygulama paraları ile değiş tokuş eder. Bu şekilde edinilen kripto belirteçleri ve uygulama paraları BitCAD simgesi ve paydaşlar arasında dağıtılacaktır.

B. Akademik araştırma, eğitim ve pazarın genişlemesi (% 9). BitCAD ilk kupon temininin% 9'u akademik araştırmalara, geliştiriciler için eğitim materyallerine ve BitCAD teknolojilerinin tanıtımına ve açık kaynak topluluklarına yapılan katkılara sponsorluk yapmak için kullanılacaktır. Planlanan faaliyetlerin bazıları şunlardır: Yüksek profilli üniversitelerle işbirliği içinde araştırma laboratuvarları kurmak; BitCAD geliştiricileri için eğitim materyalleri oluşturma; Unix, JavaScript, Docker, Php gibi diğer açık kaynak topluluklarıyla işbirliği; BitCAD teknolojisinin farkındalığını artırmak ve pazarın benimsenmesini kolaylaştırmak için etkinlikler ve konferanslar.

Nasıl Katılabilirim?

BitCAD Crowdsale, ico.bitcad.io uzerinden yapilacaktir.

Daha fazla bilgi icin lutfe BitCAD’ in kendi sitesini ziyaret etmeyi unutmayiniz: https://blog.bitcad.io/

Ayni zamanda; https://bitcad-intellicad.en.softonic.com/

Okudugunuz icin tesekkur ederim.