Grafika w WSE

Zdajesz w tym roku maturę i szukasz uczelni, która sprosta twoim oczekiwaniom? Poznaj Wyższą Szkołę Europejską w Krakowie. Od 2003 roku kształcimy studentów na najwyższym poziomie, organizujemy ciekawe praktyki oraz posiadamy nowoczesne laboratoria komputerowe. Zachęcamy do zapoznania się z kierunkiem grafika komputerowa i multimedialna http://grafika.wse.krakow.pl/ który cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem. Poznaj opinie naszych absolwentów i dołącz do grona zadowolonych studentów WSE Kraków.

Oferta

Zapraszamy do rekrutacji na kierunek grafika komputerowa i multimedialna http://grafika.wse.krakow.pl/studia/studia-i-stopnia/
W trakcie trwania studiów poznasz obsługę profesjonalnych programów graficznych oraz tworzenie nowoczesnych form reklamowych dla różnych marek. Grafika użytkowa obejmuje druk, multimedia, typografię czy komunikację wizualną. W ramach toku studiów studenci będą mieli do wyboru dwie specjalizacje.

Grafika komputerowa i multimedialna odbywa się w również w formie studiów niestacjonarnych http://grafika.wse.krakow.pl/studia/studia-i-stopnia/niestacjonarne/ oraz podyplomowych http://grafika.wse.krakow.pl/studia/studia-podyplomowe/ Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową.

Kontakt

Wyższa Szkoła Europejska
im ks Józefa Tischnera

ul. Westerplatte 11, 31–033 Kraków
tel.: (12) 683 24 00
tel.: (12) 683 24 04

e-mail: wse@wse.krakow.pl

http://grafika.wse.krakow.pl/