Hlavný koncept ATLANT

Hlavný koncept ATLANT je stavať nehnuteľnosti platforma, blockchain technológie pripojenie užívateľov, prinášať peer-to-peer obchody, v ktorých užívatelia obchodu pozemky nehnuteľnosti na našej platforme a prejsť maklérov na prenájom ponuku, ktorá bude zvýšiť jednoduchosť používania a bezpečnosť hostí a hostiteľov, podobne, zefektívnenie používateľskej skúsenosti a jazdy urýchliť prijatie.

Pozrite si najzaujímavejšie je to, že máme realitná kancelária pre jednu z najväčších investícií na svete. Teraz si predstavte, že kombinuje s blockchain technológie. ATLANT platformu snaží sa pomôcť rozdeliť jednotlivé parcely majetku v žetónoch, a potom ATT (Majetku Token Ponúka) a uviesť ich na burzách, počnúc decentralizované ADEX exchange, ktorý je založený na Ethereum smart zmluvy. Takýto projekt by uľahčenie prevodu vlastníctva, zjednodušenie britskej ekonomiky bez minimálneho, zníženie daňových neefektívnosti cezhraničné transakcie jednoduché a eliminovať veľkú réžiu sa vyskytli v niektorých oblastiach v dôsledku zbytočných sprostredkovateľov.

Aj ATLANT sa týka krátkodobého a dlhodobého majetku, požičovne trhy znížením poplatkov za používanie decentralizované konfliktu a čo trh skutočne P2P, odstránenie rôznych sprostredkovateľov, a tiež zabezpečuje, aby sa názory a reklamy, ktoré sú spravodlivé, tak ako sú uložené na nemenné blockchain. ATLANT symbol je uvedený ako ATL token.

ATLANT SA ŽETÓNY

ATLANT funguje ako vlastné decentralizovaný systém, riadia DAO rodiny, postavený na Ethereum. Platforme, ktorý je napájaný svoj vlastný core čip, skrátene “ATL”.

ATL tokeny sú v podstate členstvo certifikáty v ATLANT Platformy, ktoré poskytujú nasledujúce práva a výsady ich majiteľov, v súlade s GÝČ/AML politiky ATLANT a doklad členských činnosti potvrdil beží ATLANT uzol na člena, ktorý je počítač:

Zoznam poplatkov v ERC20 je kompatibilný majetku žetóny, vo všetkých vlastností, ktoré sú uvedené podľa ATLANT Platforma počas ich počiatočného bohatstva, čip ponúka. Platforma umožňuje vlastníkov nehnuteľností a vývojári tokenize nehnuteľnosti prostredníctvom vytvorenia vlastného smart zmlúv a vykonávať token distribúcia, buď predaja majetku (plne alebo čiastočne), alebo prilákať finančné prostriedky na jeho výstavbu. Veľkosť zoznam poplatok vo začiatok je stanovený na 7% podkladového aktíva, a teda určuje hlasovať v ATL token držiteľov.

Tiež,Provízie z P2P požičovne sú určité prenajímateľa, ako malý komisia po dohode s nájomcom v konečnom znení. Tieto poplatky sú rozdelené na ATL token držiteľov. Výška týchto poplatkov je stanovená na základe hlasovania na ATL token držiteľov.

V skratke, Čip montážne usporiadanie každé rozhodnutie prijaté v rámci platformy, ktoré ovplyvňujú tokenizing majetku a P2P služby prenájmu, s použitím hlasovacieho mechanizmu. ATL token držiteľov hlasovať za alebo proti návrhy vytvorené najuznávanejších držiteľov , ktorá sa vzťahuje na všetky činnosti v rámci platformy.

ATLANT JE PLÁN

Už letmý pohľad na budúci trend ATLANT udalosti.

ČO JE ATLANT, PONÚKA

Dve hlavné funkcie ATLANT, ktorý má tendenciu vyriešiť všetky problémy na zemi, je skutočnosť, že ATLANT zahŕňa tokenized vlastníctva, ktoré zjednodušuje každý typ nehnuteľnosti, vrátane nehnuteľností, investícií a prevod vlastníctva, či už čiastočné alebo úplné. ATLANT ponúka peer-to-peer rentalswhich umožňuje výrazne znížiť poplatky, prevzaté z oboch strán (nájomca a prenajímateľ) a aby sa minimalizovala možnosť falošné recenzie a kované hodnotenie.

Stručne povedané, problém je ATLANT sa snaží vyriešiť, je problém, nákup a predaj, vysoká prenájom sprostredkovateľa poplatky a falošné recenzie. ATLANT sa snaží, aby majetku, investícií a interakcie, ľahko a zadarmo-flow. Prakticky, ATLANT pôsobí ako most, ktorý-prechádza veľa prekážok, ako sú nontransparent transakčné náklady, asymetrické informácie, vlastníctva nepriehľadnosti, variability dane, a mnoho ďalších problémov.

ATLANT je prvý decentralizované nehnuteľností platformy, ktorá je založená na vrchole Ethereum siete. S rýchle sadzby úpravy crypto-majetok, ATLANT sa snaží zlepšiť situáciu nelikvidity a nepriehľadnosti na trhu nehnuteľností.

skontrolujte ATLANT nehnuteľností tokenization

MÔŽEM VIDIEŤ DÔVODY, PREČO BY STE MALI ZVÁŽIŤ ATLANT

ATLANT potrebné ochranné opatrenia proti blockchain nadúvanie, ktorý je obrovský problém. Tiež, ATLANT sa spolieha na svoju vlastnú distributed data store, postavený na vrchole open-source IPFS softvéru. Okrem toho, dáta ukladať nadúvanie má potenciál stať sa otázka pre siete tak obmedzenia na hodnotenie veľkosť objektu na zmiernenie týchto hrozieb.

ATLANT používa decentralizované arbitráž pre riešenie sporov model, ktorý je už úspešne využívajú v praxi pre Bitcoin spoločností so sídlom v Bitsquare a OpenBazaar. To eliminuje potrebu pre centralizovaný orgán, ako Airbnb na realizáciu riešenia konfliktov. V cene prenájmu nie je spočiatku ovplyvnený potenciálny konflikt náklady v budúcnosti, pretože rozhodca poplatok je iba prevzaté z neúspešná strana , v prípade rozhodcovského konania, a keď to je hotové. Používame smart zmluvy na základe vkladu zámok na kauciu pre obe strany (nájomca a prenajímateľ), kým ich transakcie je konečná

O ATLANT ‘ ICO

ATLANT ‘ ico je v pokrok, pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť pre-predaj, pozri na odkaz nižšie.

Pre viac informácií o ATLANT, prečítajte si biely papier prostredníctvom odkazu uvedeného nižšie

whitepaper: www.atlant.io

twitter: https://twitter.com/atlantio

facebook: https://www.facebook.com/Atlant-Real-Estate-Platform-455717934793081

ANN závit: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2053239.0

Telegram: https://t.me/atlant_eng

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.