ריסוס לדירה במרכז

שירותי הדברות: אין צורך ללמוד לחיות לצד מזיקים בביתכם

אם התעוררתם בבוקר וגיליתם שביתכם הותקף על ידי מזיקים, או שמא אתם שמים לב לכך כבר במשך זמן-מה בתקופה האחרונה, ייתכן שהגיע הזמן להסתייע בשירותיו של מדביר. מדביר מוסמך יגיע אליכם עם “ארגז הכלים” שכולל את שיטות וחומרי ההדברה הנדרשים.

מה מייחד את החומרים הירוקים והאקולוגיים להדברות?

החומרים האלו הם עם רעילות יחסית נמוכה לאנשים ולחיות מחמד, אבל הם חזקים במיוחד כנגד מזיקים מסוגים שונים. חשוב לדעת, אתם לא צריכים לחיות עם הסבל הכרוך במחייה משותפת לצד מזיקים. נכון להיום, ניתן להדביר את כל סוגי המזיקים, וגם ניתן להרחיק מזיקים מביתכם.

ייעוץ ושירותי הדברות — חברת הקוטל עם מוניטין של 35 שנים

בכל מקרה שבו אתם צריכים ריסוס לדירות במרכז כנגד מזיקים וג’וקים או נמלים, חברת הקוטל תשמח לספק לכם את המענה המדויק ביותר ובעזרת חומרי ההדברה הכי אקולוגיים, אבל גם הכי יעילים ואפקטיביים כנגד מזיקים מסוגים שונים.

הדברה עם אחריות על כל עבודה ועבודה

לידיעתכם, נכון ל-2020, אנחנו בחברת הקוטל משרתים אלפי לקוחות מרוצים, חלק גדול מהם לקוחות קבועים מזה שנים רבות. עם המון ניסיון מקצועי (של 35 שנים), ידע נרחב בתחום ההדברות והכשרות מקיפות לכל מדביר ומדביר בחברת הקוטל, אנחנו נגיע בכדי לפתור בעבורכם כל בעיה ובעיה.

--

--

שירותי הדברות מקצועיים – זה הקוטל! כל ההדברות במקום אחד ובכל סדר גדול, הדברה רגילה, ירוקה, הרחקת טרמיטים, נחשים ועוד – http://www.hakotel.co.il/

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
הקוטל - הדברת מזיקים

הקוטל - הדברת מזיקים

שירותי הדברות מקצועיים – זה הקוטל! כל ההדברות במקום אחד ובכל סדר גדול, הדברה רגילה, ירוקה, הרחקת טרמיטים, נחשים ועוד – http://www.hakotel.co.il/