Merhaba Dünya

Uzun zamandır tecrübelerimden bahsetmek, dünyam ile ilgili özellikle teknoloji dünyam ile ilgili yazmak istiyor fakat uygun zamanı şirketimizdeki yoğunlum ve henüz bu dünyada olmamanın verdiği bir rehavet ile sürekli erteliyordum.

Bugün besmele çekmek çok kısa bir yazıyla zinciri kırmak istedim. Bu aralar dünyamı anlatmak için seçtiğim anahtar kelimeler: taptoweb, ramazan, hobi bahçem, eslem afra.

Taptoweb webrazzi Mobil 2017 etkinliğinden ekip fotoğrafımız.

Taptoweb; dünya markası olacağına inandığımız, bu hayalin gerçekleşmesi için canla başla çalıştığımız, şirkette ayrı evde ayrı günlerce sabahladığımız teknoloji anlamında IOT’yi son kullanıcıyla felsefi anlamda ise işletmeleri son kullanıcıyla buluşturmayı hedefleyen, ekip olarak aile olmayı becerebilmiş, yeniliklere sonuna kadar açık, hem milli olması hemde az önce saydığım niteliklerinden dolayı hayatımın çok büyük bir alanını kaplayan göz ağrımız şirketimiz.

Ramazan; 11 ayın sultanı, inşallah sadece aç ve susuz kalanlardan olmamışızdır.

Domateslerimin bir kısmı (Aşağıdaki bahçe bana ait değil)

Hobi bahçem; Evimizin çok güzel güneş alan bir balkonu var. Toprağa olan özlemimizden ötürü yaklaşık 15tane 9kg’lık yoğurt kovasına diktiğim, şuanda sadece balkonuma yeşillik katan, inşallah kırmızılıkta katmasını beklediğim, eve her girdiğimde onlarada zaman ayırdığım toprağa olan özlemim.

Eslem afra; İnşallah ilk evladımız, canımız yakın zamanda yolculuğunu tamamlamış bir şekilde kucağımızda görmek için sabırsızlandığımız cennetimiz.

İlk yazım bu şekilde aklımdaki dağınık bilgileri apar topar bir araya getirmekle oluştu. Bundan sonra daha uzun bir zaman ayırarak, gelişi güzelden daha uzak tecrübe yoğunluklu paylaşımlar yapmaya çalışacağım.

Hoşçakalın.