Erkeği Yatakta Etkilemenin Yolları

Erkeği yatakta etkilemenin yolları

Erkeği yatakta etkilemenin yegane yolu onlar ile öncelikli olarak psikolojik uyumdan geçer. Birçok insan sadece işin cinsellik ile çözülebileceğini sanar ama bu durum ne yazıkki böyle değildir. Ben genelde birçok yöntem denemiş birisi olarak şuradaki erkeği yatakta etkilemenin yolları isimli yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum.

Kadın doğası gereği birçok kusurları görebilen ve kırılgan bir yapıya sahip varlıklardır. Bu sebeple ben kadınların herşeyden önce egolarını v duygularını bir kenara koymaları tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Çünkü ancak bu şekilde bir erkeği yatakta mutlu edebilir ve etkileyebilirsiniz. Bu yol aslında en garantili ve erkeğin hoşuna giden yol diyebiliriz. Yatakta mutlu olan bir erkeğin başaramayacağı bir olay yoktur hayatta. Hani o meşhur söz vardır ya “her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” diye. İşte tam bu noktada yer alan kadın siz olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey kadının yüksek bir uyum içerisinde erkeğini yatakta tatmin ederek onun ve kendi yaşamınızın düzene girmesinden geçer.

Kızlardan şimdi bu konuda tepki alabilirim belki ama hakikat bu! Ben ciddi anlamda yatakta etkilenmiş bir erkeğin kesinlikle kendi ailesine ve eşine de geri döneceğini düşünüyorum. Düşünsenize mutlu bir adam eşi ve ailesi için neler yapmazki? Doğrusu birçok başarılı kadın bu konuyu anladığından dolayı mutlu mesut hayatını sürdürüyor diyebiliriz. Ben her zaman bu konunun en önemli noktasının kişinin kendisinden geçtiğine inanırım. Önce kendimizi düzeltmeliyiz kızlar!

Yinede sıralamak gerekirse erkeği yatakta etkilemenin yollarına adım adım bakalım:

Erkek dişisinin yatakta onu bekleyen bir kedi gibi ve itaatkar olmasını ister,

Gerçeklerle yüzleşin ve farklı fantaziler kurmaya çalışın ve bilinki o bu fantazileri size söyleyemese bile yıllardır kuruyor,

Saç ve makyaj durumuna ciddi önem verin sadece doğallıktan uzaklaşmayın,

Renkli ve farklı fantezi kıyafetler giyin,

Etrafa pozitif enerji saçarak onu tahrik edin

Yatakta etkilemenin en önemli yolu farklı pozisyonlar denemektir.

Bu maddeler adım adım uygulandığında göreceksinizki başarı sizi bekliyor olacak! Ve burada gelip teşekkür edeceksiniz. Yatakta erkeği etkileme yolları çokda zor olan bir konu değil ancak küçük nüansları olan bir konudur. Ben size bu konuda başarılar diliyorum. Yaşadıklarınızı burada payaşırsanız da mutlu olacağım. Haydi kolay gelsin.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Hamile Kalma Yolları’s story.