Що таке Hamster Kombat і як з ним заробляти?

Hamster Kombat Coin
6 min readMay 27, 2024

Hamster Kombat — це популярна гра у стилі play-to-earn (P2E), яка дозволяє гравцям керувати віртуальною криптовалютною біржею. Гра проходить на платформі Telegram, що робить її доступною та легкою для гри без необхідності завантаження додаткових додатків.

Як грати в Hamster Kombat: з чого почати

 1. Для початку необхідно зареєструвати Telegram акаунт (якщо раптом у вас його ще немає) або ж використати наявний акаунт, оскільки грати будемо безпосередньо в Телеграм.
 2. Далі потрібно перейти до телеграм бота за посиланням https://t.me/hamster_kombAt_bot/start?startapp=kentId6270568589 (за реєстрацію через посилання Вам одразу бонусом нарахується 5000 монет і 1500 зарядів).
 3. Після цього пройдіть кілька простих кроків реєстрації в Телеграм боті (там все інтуїтивно зрозуміло). Фактично реєстрація відбувається автоматично, Вам потрібно просто кілька разів натиснути “Далі”.
 4. Після реєстрації одразу можна перейти до накопичення монет, натискаючи на Хом’яка. Новачкам за один клік нараховує всього 2 монети, проте цю кількість можна збільшити, перейшовши на новий рівень або купивши покращення в розділі “Boost”. Кількість кліків обмежена кількістю зарядів. Спочатку гравцям дається 1500 зарядів. Один заряд = одна монета. Тобто якщо за один клік нараховується 2 монети, то за один клік зніматиметься 2 заряди. Заряди постійно безкоштовно поновлюються — по 3 заряди щосекунди. Тобто за хвилину поновлюється 180 зарядів, а 1500 зарядів поновиться протягом 8 хвилин.
 5. Але не кліками єдиними. Суть гри не в тому, щоб просто тапати по хом’яку. Вкрай важливо постійно прокачувати пасивний дохід. Для цього потрібно постійно підвищувати рівень карток в розділі “Mine”. Кожна картка приносить щогодини певну кількість монет. Вартість кожної картки та кількість монет, яку вона буде приносити, можна подивитися просто натиснувши на неї. З кожним рівнем вартість картки росте, а кількість монет, яку вона приносить — збільшується.
Картки Hamster Kombat

Що таке пасивний дохід в Hamster Kombat і чому це важливо?

Як зазначалося вище — не кліками єдиними.

Мета гри — прокачати якомога вищий пасивний дохід.

Пасивний дохід — це кількість монет, яка автоматично нараховується протягом години. Наприклад, якщо пасивний дохід 10 000 монет, то протягом хвилини Ви пасивно заробляєте 166.6 монет, а щосекунди — 2.7 монети.

ВАЖЛИВО! Якщо активність у грі відсутня (ви не заходите в гру та нічого не робите), то пасивний дохід нараховується лише протягом 3 годин. Після 3 годин нарахування пасивного доходу призупиняється, поки активність не буде відновлена. Наприклад, якщо Ви вийшли з гри та не заходили протягом 8 годин (пішли спати, наприклад), то пасивний прибуток нарахується лише протягом перших 3-х годин, а нарахування відновиться після повернення до гри. При цьому не обов’язково грати, достатньо просто запустити гру і можна далі займатися своїми справами.

Чим вище пасивний дохід, тим більше можна заробити і тим швидше прокачати свій акаунт, щоб заробляти ще більше. Відповідно, “пасивний дохід” = “заробіток”. Не варто просто збирати монети, дотримуйтесь схеми:

ТапайПрокачуй карткиЗбільшуй пасивний дохідЗаробляй.

Які картки для пасивного доходу є в Hamster Kombat?

На момент написання статті картки Hamster Kombat розподілені на 4 групи:

 • Markets: містить 22 картки;
 • PR&Team: містить 24 картки;
 • Legal: містить 12 карток;
 • Specials: на момент написання статті містить 16 карток, проте ця кількість в подальшому може змінюватися.

Найбільш прибутковими є картки з груп Markets, Legal і Specials. Прибутковість карток групи PR&Team мізерна, проте прокачування цих карток важлива, бо вони потрібні для відкриття деяких карток інших груп.

Заробляй разом з Хом’яками

Які картки в Hamster Kombat варто прокачувати спочатку?

Новачкам найкраще починати з прокачки таких карток:

 • Fan tokens
 • Staking
 • Web3 integration
 • Licence UAE
 • Licence Europe
 • Licence Australia
 • Lcence North America
 • Top 10 Global Ranking
 • Ad contract with a football club
 • Special Hamster Conference
 • There are two chairs…
 • Apps Center Listing

Ці картки є найбільш прибуткові. Після них варто прокачувати картки від більш рентабельних до менш рентабельних.

Як визначити рентабельність карток в Hamster Kombat?

Чим швидше окуповується вартість картки, тим вища її рентабельність. Варто вважати рентабельними картки, які окуповуються протягом 10 годин.

Наприклад:

 1. Картка коштує 1000 монет і приносить щогодини 60 монет. Рахуємо: 1000 / 60 = 16.6 (год), тобто вартість картки окуповується за 16 з половиною годин. Рентабельність такої картки низька, варто пошукати більш рентабельну картку.
 2. Картка коштує 5000 монет і приносить щогодини 200 монет. Рахуємо: 5000 / 200 = 25 (год), тобто вартість картки окуповується за 25 годин. Рентабельність такої картки ще нижча, ніж попередня.
 3. Картка коштує 11000 монет і приносить щогодини 1200 монет. Рахуємо: 11000 / 1200 = 9.2 (год), тобто вартість картки окуповується за 9 годин. Рентабельність такої картки набагато вища, ніж рентабельність карток з попередніх прикладів.
Так виглядають картки комбо

Комбо в Hamster Kombat: не прогав свій шанс!

Комбо в Hamster Kombat — це комбінація з 3-х карток, прокачаши які, можна виграти 5 000 000 безкоштовних монет. Обмежень на кількість виграшів немає — кожен, хто збере комбінацію комбо-карток, гарантовано отримає приз. Якщо Ви виграли Комбо, то Ви також можете виграти і наступне комбо. Можна вигравати Комбо кілька разів поспіль — тут обмежень теж немає. Картки, які потрібно зібрати для комбо, змінюються кожних 24 години. Тому, якщо не вдалося вгадати, не переймайся — в наступному Комбо може пощастити.

Рівні акаунтів в Hamster Kombat

В Hamster Kombat є 6 рівнів:

 1. Bronze — бронзовий рівень, який присвоюється акаунту за замовчування на початку гри, кожен новачок починає з бронзового рівня.
 2. Silver — срібний рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши не менше 5 000 монет. Ці монети повинні бути на рахунку акаунта. Якщо Ви назбираєте 3 000 монет, витратите 2 000 монет на прокачку, а потім назбираєте ще 3 000 монет, то на рахунку у Вас буде лише 4 000 монет, чого замало для переходу на Silver рівень.
 3. Gold — золотий рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши не менше 25 000 монет.
 4. Platinum — платиновий рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши не менше 100 000 монет.
 5. Diamond — діамантовий рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши не менше 1 000 000 монет.
 6. Epic — епічний рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши не менше 10 000 000 монет.
 7. Legendary — легендарний рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши від 10 000 000 монет.
 8. Master — рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши від 50 000 000 монет.
 9. Grandmaster — рівень, на який переходить кожен акаунт, назбиравши більше 100 000 000 монет.

За перехід на кожен новий рівень кожен гравець отримує +1 монету за тап (клік) і +500 зарядів.

На кожному рівні є власний рейтинг учасників, який формується з гравців з найбільшим пасивним прибутком.

Що ж, це все, що Вам необхідно знати, щоб почати заробляти монети разом з Hamster Kombat. Успіхів!

--

--

Hamster Kombat Coin

Фан журнал Hamster Kombat. Заробляй разом з Хом'яком!