Hamster Kombat 2024: детальний гід для новачків

Hamster Kombat Coin
5 min readMay 27, 2024

Протягом останнього тижня проект був актуальним і займав 2 місце серед найбільших Telegram-каналів за кількістю учасників. Це означає, що зараз ідеальний час, щоб зрозуміти проект і вирішити, чи варто в ньому брати участь і чи це шахрайство чи ні.

Що таке Hamster Kombat?

Hamster Kombat — це абсолютно безкоштовна гра Web3 у Telegram, де ви стаєте керівником криптобіржі. Ваша мета — зробити так, щоб біржа заробила якомога більше. Є дві основні функції — пасивний дохід і клікер.

Ви можете заробити внутрішньоігрову валюту, натиснувши на хом’яка, а потім витратити зароблені гроші, щоб збільшити свій пасивний дохід. Зверніть увагу, що пасивний дохід нараховується протягом 3 годин з моменту останнього входу; вам потрібно знову увійти в систему, щоб продовжити майнінг.

Як грати в Hamster Kombat та з чого почати новачкам

 1. Запустіть Hamster Kombat
 2. Вимагайте свої монети: отримайте 2500 монет як новий користувач і 25 000 монет з преміум-акаунтом.
 3. Натискайте та збирайте монети: Почніть натискати на хом’яка, щоб накопичувати монети.
 4. Купуйте покращення: використовуйте свої монети, щоб купувати оновлення та збільшувати свій збір монет.
 5. Запросіть друзів: заробляйте додаткові монети, запрошуючи друзів приєднатися.

Hamster Kombat – шахрайство чи ні?

 • 30 000 000 активних користувачів на момент написання статті
 • Понад 17 000 000 підписників у Telegram
 • Партнерство з великою біржею криптовалют BingX
 • Партнерство з хедж-фондом і маркет-мейкером GotBit
 • Класний дизайн, без реклами чи платних функцій, постійні оновлення та нові функції
 • Серед найкращих програм у Telegram як за статистикою, так і за версією самого Телеграм (вибір редакції).

Зважаючи на все це, важко сказати, що це шахрайство. Схоже на реальний проект, який отримав великий розголос. Гадаю, ви розумієте, скільки було вкладено в розробку, і оскільки вона безкоштовна для користувачів, розробники отримають прибуток, лише якщо токен потрапить у лістинг. Тому ми довіряємо цьому проекту!

Як грати та вдосконалювати свого хом’яка?

Ось кілька порад і підказок.

 1. Встановити бота в Telegram.
 2. Виберіть біржу, яку хочете оновити (ByBit, OKX, BingX, HTX, Kucoin, Gate, MEXC, Bitget — це ні на що не впливає).

Після цих кроків ви увійдете в гру.

Що робити далі?

 • Кількість зарядів енергії, яку ви маєте, вказана внизу ліворуч. Натискання на хом’яка перетворить його на монети. Через деякий час (5–15 хвилин, залежно від рівня) енергія відновлюється.
 • Boost (внизу праворуч) — збільшує максимальну кількість енергії та кількість енергії за клік на хом’яку.
 • Найголовніше — погодинний дохід (вгорі справа). Це має бути вашою основною метою оновлення.

Як підвищити пасивний дохід?

Найважливішою для гравців є вкладка Mine, де ми будемо підвищувати дохід біржі. Ось як це зробити швидше та ефективніше:

 1. Увійшовши в бота й отримавши бонус у розмірі 5000 монет (посилання на бота з бонусом у коментарях), натисніть на ракету Boost і оновіть Multitap до рівня 2, щоб отримати 2 енергії за клік, і обмеження енергії до рівня 2, щоб накопичити більше монет і заходити в додаток рідше. Це буде коштувати нам 4000 монет.
 2. Поверніться на головний екран і натисніть хом’яка. Витратьте всю енергію, поверніться до Boost і натисніть Full energy. Робити це можна 6 разів на день (з годинним інтервалом).
 3. Активно клацайте по хом’яку в перші дні, щоб швидше оновити і почати отримувати високий пасивний дохід. Як тільки пасивний дохід досягає високого рівня, вилучення стає менш сенсовим. Краще входити кожні 3 години та збирати великі винагороди, ніж нескінченно чіпати хом’яка.
 4. Перейдіть на вкладку Mine.
  Там ви побачите чотири вкладки: Markets, PR&Team, Legal, Specials.
  Кожна карта має назву, ціну, суму, яку вона принесе, і свій рівень.
  Найголовніше, скільки приносить карта. Якщо вона коштує 1000, а приносить 200, то окупиться за 5 годин (1000/200) — вибирайте карти для апгрейдів за цим критерієм!
  Деякі карти можна розблокувати, лише досягнувши певного рівня в інших — зверніть увагу і на це.

Як швидко заробити 5 мільйонів монет?

З 24 травня щодня з’являються три секретні карти (Комбо). Збираючи їх, ви отримуєте 5 000 000 монет, які можуть швидко збільшити ваш пасивний дохід.

Спеціальні картки

В основному картки з цього розділу є найприбутковішими. Деякі карти на перший погляд можуть здатися дивними, у них немає прибутку, а ціна. Не хвилюйтеся, такі картки пізніше дають вам безкоштовну спеціальну картку, на якій ви можете отримати прибуток. Наприклад, карта Tucker Carlson (на 5 мільйонів) пізніше дала безкоштовну картку на суму 7 500 000. Це, до речі, збільшення на 2,5 мільйона. Тож слідкуйте за ними.

Як ще можна заробити монети?

Перейдіть на вкладку «Earn». Є одноразові та/або щоденні завдання, які дадуть вам додаткові (але не основні) монети.

Найприбутковішим тут є щоденна винагорода. Якщо ви відвідуєте цей розділ і щодня натискаєте «Отримати винагороду», ви отримаєте 6 649 000 монет за 10 днів.

Коли відбувається лістинг і скільки коштуватиме монета?

На питання про ціну ніхто не може відповісти; ринок визначить це під час лістингу. Але ясно одне. Оскільки проект щойно запущено, є високі шанси швидко піднятися, а потім заробити.

Згідно з дорожньою картою, сам токен буде випущено в червні. Коли буде лістинг (початок торгів на біржі) — припускаю, що це буде до осені. Ціну ми дізнаємось після лістингу.

Roadmap проекту

Ми вважаємо, що це якісна гра з великими перспективами жетонів. Знову ж таки, вони співпрацюють з авторитетними фондами та біржами, в проект вкладено багато грошей, тобто він повинен окупитися.

Плюси — це безкоштовно, тож ви нічим не ризикуєте, а після апгрейду пасивного доходу вам не доведеться цілими днями сидіти та стукати по екрану, що дуже зручно.

--

--

Hamster Kombat Coin

Фан журнал Hamster Kombat. Заробляй разом з Хом'яком!