Image for post
Image for post

Yıllar geçiyor ve aynı hızda teknoloji de gelişiyor. Teknolojinin bize getirdiği en büyük kaynak ise internet.

İnternet, bize sağladıkları kolaylıklarla çoğumuz için yemek yemekten farksız bir ihtiyaç haline geldi. Öyle ki girdiğimiz mekanda sipariş vermekten önce aklımıza wi-fi şifresini öğrenmek geliyor. Birçoğumuz farkında değiliz fakat internet hayatımızda köklü değişimlere sebep oldu. Reklamcılık, ticaret, bankacılık, üretim gibi zaten var olan sektörlere yeni boyut kazandırdı. Artık birçok şeyin satışı internet üzerinden normal satışa göre daha hızlı ve kârlı bir yolla yapılabiliyor, şirketler kendi reklamını istediği kitleye rahatça ulaştırabiliyor. İnternetten tüm bunların yapılmasını sağlayan platformları web sitesi olarak adlandırıyoruz.

Devamını okuyun > https://www.hamzaerol.com.tr/turkiyede-web-site-yaptirmak/

2019 boyunca yılın son çeyreğinde okulların açılmasıyla başlayıp yılbaşına kadar devam eden alışveriş sezonuna dair pek çok veri, içgörü ve pazarlama dünyasına planlama döneminde yol gösterecek trendler paylaştık. Peki alışveriş dönemi Türkiye’de nasıl geçti? 2020 için ne tür içgörüler elde edildi?

Image for post
Image for post

Alışveriş dönemi kampanyalarınızı planlarken düşünmeniz gereken pek çok konu olduğunun farkındayız. Tüketici beklentilerinden kreatif kampanya sürecine, lojistik yönetiminden erken planlamaya dek göz önünde bulundurmanız gereken onlarca faktör var.

Dijital dönüşüm sırasının size geldiğini düşünüyorsanız artık ” web sitesi yaptırmak istiyorum ” diye araştırmaya başlamışsınız demektir.

Web sitesi fiyatlarını araştırırken doğru fiyat ve web tasarım ajanslarının sizlere daha hızlı dönebilmeleri ve doğru fiyatlandırma yapabilmeleri adına aşağıdaki listeyi hazırlamanızda fayda olacaktır. Aşağıdaki listeyi hazırlayın ve ajanslardan teklif alın.

Yazının devamını okuyun >

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

İnsanlık tarihinin başlarında, atalarımız günlerinin çoğunu yiyecek ve barınma mücadelesi ile geçirdikleri için canlarının sıkılmasına fırsat kalmıyordu. 18. yüzyılın sonlarına kadar insanoğlu can sıkıntısı kavramına tanım yapamayacak kadar uzaktı. Aydınlanma ve Endüstri (Sanayi) Devrimi ile birlikte can sıkıntısı da insan ruhunda yerini aldı.

Yazıyı Okuyun > https://bit.ly/2mjUUn1

Eyeliner akmaması için ne yapmalı?

Hepinizin de bildiği gibi, eyeliner çekmek makyaj yapmanın en hassas noktalarından bir tanesidir. En küçük bir hatada tüm makyajınız mahvolabilir belki de. Peki nedir bu işin sırrı? Eyeliner nasıl çekilir? Kolay bir yolu var mı? Püf noktaları nelerdir? Haydi beraber öğrenelim.

Image for post
Image for post

Cocosh She Kozmetik,2015 Yılında kurulan patentli bir markadır. Kendine has ürün özellikleri ve yüksek pigment kalitesi bulunan içerikleri sayesinde, Türkiye’nin ilk lüks kozmetik markası ünvanını almıştır.

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak, büyük ARGE yatırımları ile ürünlerin FDA Yüksek Kalite standartlarına uygun olmasını sağlamakta ve Sağlık Bakanlığı onayından geçirmekteyiz.

Image for post
Image for post

Üretim aşamasında ilk önceliğimiz her zaman kalitedir. Köklü arge yatırımları sayesinde modaya yön verecek şekilde yenilikçi ürünler sunmaktayız. Ürünün sadece içini değil,dışını da özen ve kaliteyle tasarlıyoruz.

Cocosh She Yorumları Okuyun

Notebook Adaptörü ve Laptop Şarj Aleti Fiyatları ve Modellerin tümünü inceleyin. Size uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Modelleri İncele > https://bit.ly/2XWDsXH

Image for post
Image for post
Notebook Adaptörü Modelleri
Image for post
Image for post

ETicaret sitelerinin şüphesiz Google’da ilk durağı Merchant Center ‘dır. Yani diğer adıyla Google Alışveriş reklamlarıdır. Google Alışveriş reklamlarının onayı sayesinde arama reklamlarının bütçesinden daha az bir ücrete reklam verebilir ve direk ürünü arayan kişiye sadece o anahtar kelimede gösterim yaptığınız için hem TBM düşer hemde dinamik bir XML Feed yüklediyseniz sitenizi günlük tarayarak satışlarınızın artmasına fayda sağlar.

https://www.hamzaerol.com.tr/googleda-alisverisin-ilk-duragi-merchant-center-urun-yukleme/

İnsan kaynakları profesyoneli Irem Karaarslan son dönemlerde çalışanlara uygulanan mobbing üzerine son zamanların en iyi yazısını yazdı.
İşyerinizde ya da özel hayatınızda size karşı güç kullanılmaya çalışıldığını, korkutulduğunuzu, tehdit ve zorlamalar ile üzerinizde egemenlik empoze edilmeye çalışıldığını seziyorsanız zorbalıkla yani “Mobing” ile karşı karşıyasınız demektir.
Devamını Okuyun > https://bit.ly/2L24WDy

Image for post
Image for post

E-ticaret ne demek? >>> https://bit.ly/2MBIWlG

Elektronik ticaret ( e-ticaret ), 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Mal ve hizmetlerin internet ortamında pazarlanması ve ödemelerinin internet üzerinden alınmasına E-ticaret denir.

E-ticarete başlarken öncelikle altyapınızı sağlam seçmelisiniz. Seçeceğiniz altyapı, firma yada firmaların belirlediği e-ticaret paketleri geleceğinizi ve cironuzu belirleyecektir.

E-ticaret paketlerini seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

About

Hamza Erol

E-Ticaret Danışmanı -Web Designer | hamzaerol.com.tr

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store