İngilizce özel ders

Merhabalar ben İngilizce özel ders eğitmeni Harun Güçlü. Şişli bölgesinde birebir ingilizce özel ders çözümleri için iletişime geçebilirsiniz. İngilizce dil egitiminde son derece etkili Callan Method ile 4/1 zamanda ingilizce öğrenin!

Sıradan bir İngilizce özel ders değil

Callan Method ile alacağınız ingilizce dersi kesinlikle bugüne kadarki tüm yöntemlerden farklı bir deneyim olacaktır. Kesinlikle farklı bir dil öğrenme deneyimi olduğunu hemen ilk derste fark edebilirsiniz.

Callan Method maksimum 5 kişilik gruplara, etkili ve kalıcı bir eğitim sunabilecek kadar güçlü bir dil öğrenme metodudur. Yöntemin çok fazla soruyla zihinleri angaje eden sistematiği ve tekrara dayalı zorla konuşturan ilerleyişi öğrenciyi tamamen doğru kullanıma teşvik eder. Ve sürekli mükemmel doğrulukta cümle tekrarlarının istikrarlı ilerleyişi sistemin başarılı olmasının ardındaki kilit unsurdur. Okuma ve yazma dersleri ile güçlendirilen metot muhteşem bir dil öğrenme bütünüdür. Özellikle birebir uygulandığında tüm soruların tek bir öğrenciye sorulacağından ötürü, yöntemin kişi üzerindeki etkisi ivme kazanacaktır. Zira aklınızda tutunuz ki, kilit unsurun yüzlerce soru olduğu sistemde sorular 2 kişilik kapalı grup İngilizce özel derslerde 2’ye ve 3 kişilik gruplarda da 3’e bölünecektir. Bu, fiyat performans bazında daha uygun şartlarda elde edebileceğiniz bir İngilizce özel ders anlamına gelecektir fakat öğrenci sayısı arttıkça kişi basina düşecek soru sayısı da aynı oranda azalacağından performanstan ödün vermeniz gerekecektir. Bu durumda bile diğer yöntemlere kıyasen açık ara önde olan Callan Method ile hedefi 12 den vuracaksınız. Elbette belli bir zaman gerektiren İngilizce dil öğreniminde en zor kısmın başlangıç kısmı olduğunu lütfen aklınızdan çıkarmayınız. Doğru başlangıcın hayati rolü olduğunu da her daim göz önünde bulundurun. Callan Method ile en doğru başlangıcı yaptığınızdan şüpheniz olmasın.

Bu medium hesabımdaki ilk yazımdır. İngilizce öğrenim süreci ve Callan Method ile alakalı çok daha fazla ayrıntıya değindiğim blogumu ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilir ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğiyle alakalı sağlıklı bir fikir edinebilirsiniz. Lütfen iyi bir dil eğitiminin zaman ve gayret gerektirdiğini aklınızdan çıkarmayın… Asıl başarı sizin çabalarınız ve isteğinizle doğru orantılıdır.