Bej Mermer Çeşitleri Nelerdir?

Rengi ile estetik alanlar yaratılmasında yüksek bir etkiye sahip olan Bej Mermer farklı türleri ile satışa sunulmaktadır. Bunlar arasında en fazla karşılaşılan modeller vizyon bej, agora bej, aktif bej, city bej türleridir. Her biri kendine özgün havası ve yapısı ile en uygun alanlarda tercih edilmeye çalışılıyor.

Gri Mermer Nerede Kullanıldı?

Uygulandığı alanlar üzerinde ferahlık ve rahatlık hissi vererek özellikle dar alanları çok daha geniş bir görünüme kavuşturan Gri Mermer dünyanın pek çok noktasındaki önemli projelerde kullanılmıştır. Bunlar arasında en bilinenleri Dalaman’daki Hilton Otel, İstanbul’daki Sheraton Otel, Seul’de bulunan Hyundai mağazası ve Kazakistan’ın başkenti Astana’da bulunan Medya Merkezi olmaktadır.

Doğal Taş Neden Tercih Ediliyor?

Çok fazla işlenmiş ev eşyasının ya da çevre düzenlemesi araçlarının yanında bir de yapay mermer türleri tercih edildiği takdirde çevrenin doğallığını kaybetmesi mümkün olabiliyor. Doğal Taş bu noktada istenilen samimi havanın yakalanmasını sağlayabilir. efendioglu.com.tr sitesinden bu mermer türleri hakkında çok daha detaylı bilgi alınabilir.